• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

29. mája 2017 
cencula : tak a máš bod :slight_smile:)
18. nov 2010 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eny1 ja mám už 3 roky zbierané body a stále si nič neviem vybrať:frowning2:
18. nov 2010 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes akurát body z tesca
18. nov 2010 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem za bod andull, asi som sa do toho nemala dávať, inak ak maminy do 19.11 sa vkladanú nové nakreslené kravy, dajte deťom a potom zozbierame linky a budeme klikať od rána do večer, martinka17 ja mám z nivei ú nafukovačku, cestovnú tašku no a to je všetko to boli fajn ceny
18. nov 2010 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cencula aj ja som dalal klik ináč, len som nepísala:slight_smile:
Tá nivea, ja mám osušku, tá je perfektná, ale tá ma tuším 8 rokov, len som si ju šetrila pre bábo :grinning:
Tak som chcela pozrieť, za koľko je teraz tá osuška, ale nejde strááánka :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a ešte mi prosím niekto napíšte, kto už má darčeky zo schwarzkopf. Budú sa teraz meniť? alebo sa nemusím ponáhľať? chcela som tričká, ešte mi chýbajú 2 čiaraky, na tú Rowentu by som asi zbierala rok a pol ešte:frowning2:

aby som nezabudla, vymením čiaraky EMCO za WALMARK, teda ja mám EMCO, chcem Walmark :wink:
18. nov 2010 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. nov 2010 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby,som tu nova,dik za tipy na sutaze.Darceky zo schwarzkopfu sa menia kazdy rok,neviete ako je to teraz s tou niveuo.
18. nov 2010 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj v nivei sa menia darčeky ,ja mám už nový katalóg doma aj diár
18. nov 2010 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martinka 17 osuška je teraz za 140 bodov
18. nov 2010 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem či sa bude dať otvoriť ,ale mne sa dala stránka nivea otvoriť

http://klub.nivea.sk/Club/Prizes.aspx?cat=6
18. nov 2010 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adulikka dííííík, konečne som sa prihlásila, odem ešte raz pozrieť, čo majú a čo sa hodí:slight_smile:
18. nov 2010 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dá sa otvoriť aj s mojím menom :cry:
18. nov 2010 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adulikka a ja ešte stále nemám, som zvedavá kedy to dôjde. a neviem sa rozhodnúť, 140 bodov, to my ešte asi 15 chýba.-) To až po sviatkoch asi naškrabem :wink: Ale ináč som nič nenašla. A kvalitné osušky sú drahé, tak ostanem pri osuškách.-) Navyše je ešte lepšia kvalitou ako tá z tohto ročného katalógu:slight_smile:

@lubcax a oplatí sa počkať, je to každý rok zaujímavé alebo ani nie. a kedy dajú nový katalóg?
18. nov 2010 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ináč na papieri od nivei čo som dostala spolu s katalógom mi pripísali navyše 14 bodov za vypísanie dotazníka ,ale ani neviem vlastne za čo ,za aktivitu :slight_smile: ,že som si aj diár objednala cez internet...tak martinka17 počkaj možno aj tebe nejaké body navyše pridali
18. nov 2010 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adulikka dotazník online som nevyplnila, nepustíma NB:frowning2: Ale možno niečo iné našli.-) Ja mám u nich vlastne 7 bodov, že som nechcela diár:slight_smile: To je 132 spolu :grinning:
18. nov 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cencula , bodik aj odo mna :wink:
18. nov 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ako viete, kolko mate bodov spolu na nivea klub, ja som prihlasena a nikde to neviem najst
18. nov 2010 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@boldy body si mozes pozriet na liste, ktory prisiel spolu diarom, alebo posli mail s otazkou na klub@nivea.sk s kontaktnymi udajmi a clenskym cislom a oni ti poslu spat pocet bodov za aktivity. na nete sa to neda zistit, ani ked si prihlasena.
18. nov 2010 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinka17 Neviem,ci sa oplati,podla toho co chces.Kazdy rok tam je kozmetika,tricko atd..Ja mam odtial fen,krokomer.Bol tam uz aj USB-kluc.A nove veci byvaju az niekedy v aprili.Tak uvaz sama,ci pockas na nieco nove.
18. nov 2010 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute citam ze sa riesi nivea ... na niveu aj ja sporim a sporimmm mne este neprisiel ani diar a objednala som si ho .. snad zajtra pride ... ja na schwarzkopf mam len 3 ciarove kody len prednedavnom som zacala zbierat este len na registraciu :grinning: drzim palce v zbieranii

@martinka17 maty ja mam na vymenenie walmark rada ty vymenim idem ty na[pisat :slight_smile:
18. nov 2010 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rajo3 dik za odpoved, dnes mi dosiel diar nivea aj plienky huggies :slight_smile:
18. nov 2010 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja dnes diar so vzoreckami :grinning:
18. nov 2010 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubcax dík pekne, o si vezmem to tričko, ja používam len pol farby naraz....to ide pomaly ten zber. A tirčká sa mi páčia a hurá, majú aj S :grinning:
18. nov 2010 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@boldy Odkial ti prisli huggies,to je nejaka sutaz?
18. nov 2010 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. nov 2010 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja mám jeden navyše,ak by niekto chcel :grinning:
18. nov 2010 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petka1982 ja si ho preto ani neobjednávam, aby mi ostali body :grinning:
18. nov 2010 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinka17 ja nemám trpezlivosť na zbieranie bodov, tak si objednávam diár :wink:
18. nov 2010 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok