• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

11. apríla 2017 
@petka1982 no ja teraz asi vezmem tú osušku....lebo teda ako tie odmeny, ide to dole vodou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale zháňam Walmark, by som chcela ten ruksak, ale mám len polovicu:slight_smile:
18. nov 2010 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mne včera prišla jedna pamperska a kuponová knižka na výrobky pampers.
19. nov 2010 o 07:51  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, mne tiez prisla Nivea, tak ale ja som sa tam prihlasila len tento rok a ako tak pozeram na tie darceky, asi by mi trvalo 10 rokov, kym by som na to nasetrila :grinning: kupujeme od nich vacsinou len sprchace, iba malokedy aj nieco ine, takze asi z toho nic nebude...
19. nov 2010 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte suťaž nemam žiadnu no pred vianocami je kopec zaujimavých baleni -lipton pyramidový caj s hrncekom,vitana ma pekne hrnceky so 4 polievkami,v emme boli pekné pančucháče :slight_smile: Ja nivea body davam kamoske nezbieram ich.walmark este neviem co si vyberiem no je najvyssi cas aby to do vianoc prislo.
19. nov 2010 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte suťaž nemam žiadnu no pred vianocami je kopec zaujimavých baleni -lipton pyramidový caj s hrncekom,vitana ma pekne hrnceky so 4 polievkami,v emme boli pekné pančucháče :slight_smile: Ja nivea body davam kamoske nezbieram ich.walmark este neviem co si vyberiem no je najvyssi cas aby to do vianoc prislo.
19. nov 2010 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinka17 prosim ta, kde najdem tie odmeny vo walmarku? ja to tam nikde nevidim...ci to je iba v casopise a na ich stranke nie? lebo casak je uz davno fuc... :unamused:
19. nov 2010 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.klubzdravia.sk/produkty/98-darcekove-predmety.asp
@ajulienka81 alebo ja si proste napíšem vyhľadať darčekové predmety a tak mi vždy nájde :wink:
19. nov 2010 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@titkovamiriam presne tak, najvyšší čas hľadať.

Ináč nevidel niekto na SKK Lipton s dózou? Ja chceeeeem :astonished: :grinning: :grinning: :grinning:
19. nov 2010 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinka17 dakujem, lebo pozeram do toho ako puk a nenasla som. tak idem popozerat
19. nov 2010 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinka17 videla som ho v kauflande, tak dva tyzdne dozadu, bola na to nejaka akcia, ale uz si presne nepamatam...aj lutujem, ze som ho nezobrala
19. nov 2010 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martinka v bille :slight_smile:
19. nov 2010 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajulienka81 u nás totál nieč, ani v kauflande som neregistrovala. Som písala do unileveru, som zvedavá, či vôbec odpíšu a čo, Keby som aspoň mala niekoho, kto mi donesie z čiech:slight_smile:
19. nov 2010 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinka17 vies co, mne sa zda, ze som to videla aj inde, ale uz si naozaj nespomeniem, ci to bolo v bille, alebo kde...lebo ked som sa o to nezaujimala, tak som to len tak okrajovo zahliadla. ja som chcela tu dozu, co davali k here, ale neusla sa mi ani u nas, ani u nasich v meste:(
19. nov 2010 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajulienka81 hera ma neoslovila, ani nebola na okolí a do nákupného centra sa ja nedostanem často. A billa, sakra, je tak Ďaleko:frowning2:
19. nov 2010 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinka17 daj si to vyhladat, ja som skusila lipton doza a naslo mi aj tu billu a mozno to bude este aj v inych obchodoch, ved tie akcie sa opakuju
19. nov 2010 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajulienka81 skúsim, možno bude aj u nás v Milka agro, tam toho býva dosť :grinning:
19. nov 2010 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj žuvačky su teraz 10 balení v krabičke v tvare autobusu alebo auta,dobra bude na farbičky :grinning: som kupila na mikulasa :grinning:
19. nov 2010 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@titkovamiriam ktoré žuvačky?
19. nov 2010 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj orbit ,aj hubba buba,spearminty-taky mix no vyzera to perfektne-včera to mali prvý raz u nás v balla obchode,neviem či je to ich akcia no takymito hovadinami maju plný obchod s marekom ho už obchadza :grinning: a žuviny u nás idu-starši majú frajerky :grinning: :grinning: ja žujem stále :grinning: :grinning: a marek dostane sladké on ich aj tak vypluva už za 10 sek no krabička sa mu bude pačiť on si tam dá určite šrobiky ked s tatinom opravuju PC. :grinning: :grinning: :grinning: .Starším tam dám niake eura a marekovi tam poskladám samolepky.
19. nov 2010 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@titkovamiriam mrknem aj ja , možno budú mať aj u nás:slight_smile:
19. nov 2010 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukala som na nete bala letak u nich to nevidim ani na nete taku akciu pokukaj :grinning:
19. nov 2010 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinka17 lipton s dózou majú v metre, ak máš možnosť. 2x čaj + dóza 2.37 s DPH. Iba do utorka 23.11. a iba s kupónom. Ak o niekom vieš, čo dostáva Metro...
19. nov 2010 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na metro som zabudla a mam ho za rohom no teraz je tam taky natresk že hroza :frowning2: ,walmark som objednala tescoma box s dozami a objednala som niake doplnky k vianociam celkom dobre akcie maju.
19. nov 2010 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok