Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

lilia12
19. feb 2012

ahojte,chcem sa spytat,ze tie,co ste nieco vyhrali na Buene hra Ostrovy,prisla vam uz vyhra??Dakujem

lypka
19. feb 2012

@lilia12 ahoj. mne ešte nič neprišlo 😕

martinkatinka
19. feb 2012

Má ešte niekto záujem o vyplnanie dotazníkov?
ak áno, do IP mi pošlite mailovú adresu.

martinka17
19. feb 2012

@martinkatinka a o ktorú stránku ide?

lilia12
19. feb 2012

@martinkatinka a o co tam ide?

majanak
20. feb 2012

Ahoj na http://www.facebook.com/mamavpraci probíhá soutěž o dvoudenní kurz Profesionální prezentace v Praze 😕 😕

lilli00
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lilli00
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zhalickova
20. feb 2012

Zúčastněte se super soutěže o skvělé ceny - celkem 15 cen. Zde je link

http://www.kuchyne-bydleni.cz/?ref=fjftnym

adulikka
20. feb 2012

dnes mi prišla výhra za krížovku z Nivea katalógu za rok 2011 ,ani neviem ,že som vyhrala ...ale dlho teda ku mne výhra putovala ,ale potešila...bol tam krém na ruky a pleťové mlieko..

ajulienka81
20. feb 2012

@adulikka super, take prekvapenie🙂 ja som to tolko odkladala, az som tajnicku nestihla do konca minuleho roka odoslat 😅

slavka11
20. feb 2012

Dievcatka dakujem tej dobrej dusicke, co sem dala link na sutaz na diva.sk mal sa zaslat oblubeny recept do dnesneho dna a vyherca ziskava voucher vo francuzskej restike.
No a prave mi dosiel mail ze som jednou z dvoch vyhercov
takze DAKUJEM dufam ze nam tam daju nieco chutne i ked osobne by mi stacili klasicke francuzske ranajkove croisanty take ako robia iba vo francuzsku tych som sa tam nevedela dojest najradsej by som ich jedla od rana do vecera mnam

slavka11
20. feb 2012

@adulikka gratulacia super ze sa aj tebe nieco postasti ked sem vkladas hadam najviac odkazov

ajulienka81
20. feb 2012

@zhalickova na uzemi CR:(

zhalickova
20. feb 2012

Na kuchyne-bydleni jsem právě viděla soutěžit i slováky

ajulienka81
20. feb 2012

@zhalickova ale v tych podmienkach je napisane, ze pre obcanov CR, tak neviem...