Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

putney
4. okt 2012

@darymorka
@markot1 to je v pohode, ja sa rada podelim, len sa snazim motivovat aj niekoho ineho, aby sme sa mohli zapojit do tej hlavnej sutaze

majina1974
4. okt 2012

takže to asi bude už tak,že kto nebude mat peniaze na dane,ani sa mu nebude oplácat sútažit.To už zoberú obyčajným ludom aj šancu na výhru. Ozaj dnes mi prišli vzorky O.B. vdaka za linktomu,kto ho sem dal.

chrenkovae
4. okt 2012

@markot1 super take darčeky najviac potešia nečakane

chrenkovae
4. okt 2012

aky je link na tatianu dakujem

markot1
4. okt 2012
chrenkovae
4. okt 2012

@markot1 dakujem no zas som zmeškala
🙂 🙂

markot1
4. okt 2012

@chrenkovae to sa netrap aj tak to nefungovalo resp. fungovalo len pre vyvolenych

alexandra33
4. okt 2012

@markot1
zase ma chcu nastvat, ja im napisem nejaky mail drsny, ze co zase robia ☹

tinal
4. okt 2012

Aj ja mám taký pocit, že to je aká hra tá Tatiana? 5krát ma vyhodilo pre nespojenie s databázou, ukazovalo odokrytých okolo 20000 políčok a zrazu 38.000 a hry fuč? A čo som len nakukla do výhercov tak včera aj dnes jedna baba vyhrala a dneska tuším jeden chlap aj 2 výhry.

martinkatinka
4. okt 2012

Ale nás do témy pribudlo 😀

hela_tn
4. okt 2012

@labus no podla mna by ta mali vyzvat, ze mas nieco zaplatit..

thanvan362
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
labus
4. okt 2012

@samulsonka joj tak super už som mala strach ,ale ja som zatial take oznámenie nemala len u jednej výhry ktoru som zo zdravotných dôvodou vôbec nemohla vyčerpat tam to bolo napísane že treba zaplatit bol to pobyt v Rakusku v Alpách ale bola so kôli ten operácii chrbtice dlho predlho PN tak to prepadlo ... ☹ ☹ ☹ ☹ taku smolu môžem mat len ja 😀 😀 😀 😀

angelheart
4. okt 2012

@putney tesco kódy - ja som dnes našla v BA 2 - dúfam, že nemáme rovnaké 😀 Pred Tescom na Kamennom a potom zboku bol ďalší v smere k novému Lidlu 😉

labus
4. okt 2012

@zhalickova joooooooooooooj tak taku výhru som ešte nikdy nevyhrala 😀 😀 😀 😀 😀

labus
4. okt 2012

@tinal no super toto nechápem? ja sutažím roky a vyhrám raz za 100 rokov občas dačo a niekto vyhrá v jeden den, viac krát to čo je????,,,,,,,,,,,,, 😠 😠 😠 😠 tá Tatiana sa mi zdá podozrivá hrala som ju dlho dlho a nič.. a opakovane a nič.. 😠 😠 😠 a niekto vzhrá viac krát, to je aká divná náhoda?

martinkatinka
4. okt 2012

@labus podľa mňa majú dosť technických problémov a možno im jedno meno zaregistruje dva krát jedno políčko... inak si to neviem vysvetliť... Taká náhoda, že zo 40 000 políčok trafíš dve výhry, ked je ich len 10?? Ja na také náhody neverím....

labus
4. okt 2012

@martinkatinka ved práve ani ja 😀 😀 😀

samulsonka
4. okt 2012

@labus Tak to je fakt smola ☹

labus
4. okt 2012

@samulsonka ved práve 😀 😀 😀 😀 ja som chodiaca smola 😀 😀 😀 😀

angelheart
4. okt 2012

Čo sa týka tých daní za väčšiu výhru - ono to nie je len tak - potrebujete od usporiadateľa súťaže potvrdenie, koľko presne výhra stála, jeho údaje, on potrebuje vaše údaje, nielen meno a adresu, ale aj číslo OP, a RČ. Podpisujete mu nejaký formulár a pod. A môže sa vám stať aj to, čo mne. Zaplatili za mňa daň z výhry, ale nevedela som, že aj to zaplatené treba dať do daňového priznania a mala som pokutu 33 eur. Čo už...aj to bola skúsenosť .
Drahšiu cenu som vyhrala dvakrát - raz zaplatili daň za mňa a druhýkrát nebolo treba, dokonca som sa aj informovala u danej firmy, ale na mail nereagovali, tak som to nechala tak. Nemôžem zdaniť niečo, čo neviem, koľko stálo.