Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

zlubena
19. jan 2013

@vladimiraprazen ďakujeeem 🙂

vladimiraprazen
19. jan 2013

@zlubena máš aj budiš

zlubena
19. jan 2013

no divné, keď sa tu zrazu na fotke vidím 😀

zlubena
19. jan 2013

@vladimiraprazen ďakuje. máš aj ty budiš? fuuuuu a ako si ho našla ???

mamo111
19. jan 2013

ahoj. múže se přidat i jedna češka??

vladimiraprazen
19. jan 2013

@zlubena nie nemám toto je podlhom čase takáto súťaž ja nemám na to nervy a ani moc času ale teraz som na očerke tak to skúsim

zlubena
19. jan 2013

@mamo111 jasné

mamo111
19. jan 2013

díky rada ti pomužu s hlasováním. aspon něco pro začatek..

zlubena
19. jan 2013

@vladimiraprazen no ja som tu od novembra očumovala a súťažila kade-tade, ale nebola som tu registrovaná. No ako si niektoré dievčatá spravili uzavretú skupinu a odtialto odišli , tak som "musela" začať "operovať" na tomto dikusnom fóre aj ja 🙂 a zhľadávať súťaže 🙂. som si hovorila, že budem súťažiť len do vianoc, no nejak ma to nie a nie prejsť a momentálne som závisla 😀

zlubena
19. jan 2013

@mamo111 podobne 😉

zlubena
19. jan 2013

@mamo111 ja keď som tu začínala, tak som si zašla zo dvadsať stránok do zadu a čítla a čítala a vyplnovala súťaže ...... a zo začiatku sa darilo čosi vyhrať viac ako teraz, ale to asi aj preto, že bolo pred vianocami a bolo kopu, kopu súťaží 😀

vladimiraprazen
19. jan 2013

@zlubena kolko tam toho máš v tom MC

zlubena
19. jan 2013

@vladimiraprazen ja som sa tam zo začitku bavkala, bo ma to bavilo tvoriť a tiež kým som sa to trocha naučila, tak ja blbá tam ich mám hádam aj desať a teraz keď mi niekto hlasuje, tak raz tam raz tam a tak sa zle tie hlasy zbirajú :(. Nedá sa to vymazať :(. No a do súťaže samozrejme ide len ten výtvor, ktorý má najviac hlasov 🙂)))

vladimiraprazen
19. jan 2013

tak píš vzdy na ktorej strane chceš dať zahlasovať kde ich náš lebo teraz som sa tam bola pozriet a hlasla som ti asi na dalšie tri

mamo111
19. jan 2013

@zlubena tak maš bodiky asi 5x .

vladimiraprazen
19. jan 2013

@zlubena no ja som sem chodila len do bazáru ale občas som aj sem nahliadla hovorila my otom kámoška čo tu je . ale vo výhrach sa my nejako nedarí

mamo111
19. jan 2013

@vladimiraprazen ty též.

vladimiraprazen
19. jan 2013

@mamo111 môžeš prosím aj mne

mamo111
19. jan 2013

tak ja jsem chodím tajně .docela jsem se bala ,že češky neberete.zajimam se o vzorky soutěže nic moc,ale třeba mě to chytne.moc se mi zamlouva jake jste kamaradky .teda až do dnes. 😀

zlubena
19. jan 2013

@vladimiraprazen ďakujem. no ja si to vždy ukladám : galéria - najlepšie hodnotené a tam som momentálne na strane 7 - s 10 hlasmi . Ďakueeeeem 🙂

mamo111
19. jan 2013

@vladimiraprazen našla jsem jeden a klikla.

zlubena
19. jan 2013

@mamo111 vďaka 🙂. máš aj ty svoju dosku???, 😀

vladimiraprazen
19. jan 2013

@mamo111 dakujem

zlubena
19. jan 2013

@vladimiraprazen ja som povyhrávala kade čo - ale ako len drobnosti, ale samozrejme aj to poteší, veď veľké veci sú z maličkostí 😀

zlubena
19. jan 2013

fuuuu, ako to tu v noci ožilo. však nestíham čítať. počkajte - zajtra nás admin povymazáva, bo tu píšeme aj mimo témy 😀 ale nech 😀

vladimiraprazen
19. jan 2013

mne sa naposledy zadarilo na vianočnom lose ktorý vybral môj syn 100€, to bola asi moha najvetšia výhra

mamo111
19. jan 2013

@zlubena ne.to bude asi jenom pro slovensko.mě se nechce tvořit.jde to hlasovat jen jednou nebo každy den????

zlubena
19. jan 2013

@mamo111 aj ja som tu chodila predtým natajnáša 😀 . ja skôr súťaže, vzorky moc nie - len keď ozaj zaujímavé 🙂. ale také vzorky toaletných vôd by som brala aj hektolitre 😀

zlubena
19. jan 2013

@vladimiraprazen to bola pekná výhra. ja som tiež losy skúšala, ale nula bodov. na súťažiach som vyhrala také, že kozmetiku, školský batoh, peňaženku, maňušku, termosku, uteráky, MC 20e nálepku a také fakt veci do 50e. Najdrahšie čo bolo tak 2ks krémov bioderma. ten jeden stojí okolo 25e. a mám biodermu rada 🙂. tak potešilo