Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

zlubena
19. jan 2013

@mamo111 niektoré súťaže sú aj pre cz aj sk, len to treba ešte aj podmienky čítať. MC na fb má samostatne pre sk a samostatne pre cz teraz

mamo111
19. jan 2013

@zlubena to by bral každy.tak ta soutěž je jen pro slovensko a na facebooku musíš mit 30 přatel.ja mam asi 10 😀

zlubena
19. jan 2013

Batoh čo som vyhrala mám aj v bazare hodení, ak by mal niekto záujem dám aj lacnejšie 😒

zlubena
19. jan 2013

@mamo111 ano ale taká istá je aj pre cz na MC CZ 🙂. No to hej - treba min. 30 priateľov . a tak to sa tiež zoženie ľahko, horšie je to potom s tými hlasmi. moji priatelia púšťajú moje žiadosti o hlas na hlucho, ale už ich ani s tým radšej neotravujem. vydá budem rada ak nie nevadí 🙂

zlubena
19. jan 2013

Dievčatá, no ale idem ja pohľadať ešte nejaké súťaže 🙂

zlubena
19. jan 2013

https://www.facebook.com/OrangeSlovensko/app_30...
ešte stále beží 5.kolo. potom už posledné

mamo111
19. jan 2013

to je nova stranka ,ale musite soutěžit jen přes facebook .vy už to zná te ,že??

zlubena
19. jan 2013

https://www.facebook.com/pages/Slovnaft/5290457...
ak niekto súťažil na fb Slovnaft - Dakar - už sú uverejnení výherci

vladimiraprazen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vladimiraprazen
19. jan 2013

@zlubena jak to vymažem čo som tam dala

zlubena
19. jan 2013

@vladimiraprazen 😀 😀 😀

zlubena
19. jan 2013

@vladimiraprazen šikulka 😀 . skús dole v pravo kliknúť na opraviť preklepy . pak to všetko vymaž, ale niečo tam napíš, aby si to mohla uložiť 😉

vladimiraprazen
19. jan 2013

@zlubena tam to není

zlubena
19. jan 2013

ja som išla robiť tú fortunu, ale pak som si to rozmyslela a ty čo si tu zatiaľ povyvádzala 😀 😀 :
@vladimiraprazen ja som išla robiť tú fortunu, ale pak som si to rozmyslela a ty čo si tu zatiaľ povyvádzala 😀 😀 :
to nič. ja už som si tu aj sama sebe odpisovala, som bola už taká zblbnutá. joj no ale pre dnes mám fakt už dosť. však som tu hádam celý deň. však to mám ako robotu 😀

vladimiraprazen
19. jan 2013

chcela som sem dať súťaž z facebooku ale nejako to nevyšlo hold smola stáva sa

zlubena
19. jan 2013

@vladimiraprazen aha, to je asi len na poslednom príspevku - tá možnosť opraviť preklepy. fuuuu, tak skús kliknúť na ten trojuholní - že príspevok nieje v poriadku a ak ani to nepomôže, tak pak príde admin a vymaže to - teda asi , a ak nie tak nič. však o nič nejde - nepôjde to ako list ministrovi - a keby aj tak čo ???? nič 🙂

zlubena
19. jan 2013

ja ešte jedno pridám a na dnes končím 🙂
http://valentyn.elle.cz/
tu a na pridružených stránkách som na vianočnom kalendári vyhrala tuším 3 či štyri výhry. ale 2 z toho boli len kupóny na zlavu a to som nevyužila. jaj čo som to vyhrala - sirupy - tie prišli a saponáty do umývačky riadu - tie ani neprišli a ani nevadí, bo by som pak musela aj umývačku riadu vyhrať 😀
Na tom elle. cz - je aj pre sk sa súťaží každý deň, vyhráva denne každý 50-ty do vyčerpania cien. To sa oplatí. Začína sa ráno tuším o 8,00.