• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

17. júla 2017 
rado sa stalo
20. okt 2009 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. okt 2009 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj teraz som až prišla ale musím vás informovať: vyhraal som na coca cole hlavnú cenu: 3333 eur :grinning: :grinning: :grinning:
skoro som dopadla
v piatok letím do BA aj s mm, a musím do nedele ich minúť na oblečenie, topánky, doplnky a relax
objednala som nás na thajskú masáž, kozmetika, pedikúra, kaderník,...
dcerú nechám doma hoc hovorili že zabezpečia opatrovatelku ale predsa doma ja doma
celý čas sa budú o man starať voziť autom len som povedala čo chcem, zabezpečia ubytko a tak
no super nie?
dam amlu spaťa prečitam vas
do schránky som ani nepozerala dosť štastia na den nie? :grinning:
20. okt 2009 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
betka,odpadnem :dizzy_face: no super :dizzy_face:
20. okt 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
BUDEM AJ V EMME AJ FOTO A
TAK
20. okt 2009 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a čo si nakúpiš?
20. okt 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keby tm nemohol,kludne povedz,pojdem :grinning:
20. okt 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ty kokso Betka,tak tomu sa už teda povie výhra :grinning: :grinning: :grinning: Gratulujéééééééééém :sweat_smile:
20. okt 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Betka - gratulujeme...parada, prajem ti krasny nakup
20. okt 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
betka - gratulujem, no super :grinning:
20. okt 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
betka supeeeer - velikánska gratulácia :grinning: :grinning: :grinning:

a ešte chcem poďakovať za super tip na súťaž s palicami - dnes konečne prišli aj mne a aj lyžička z Emca, tak sa tiež vytešujem :slight_smile:
20. okt 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
betka - super, uzi si to! :wink:
20. okt 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem velmi pekne
ste ma mali vidieť ked mi volali, bola som na ulici s kočikom začala som skákať a výskať
pani som povedala ked sa predstavila: len mi nehovorte že mi idete povedať čo si myslím že mi idete povedať :grinning:

kúpim si no neviem je to kopec penazí a je tam obmedzenei že len oblečko topánky a doplny/kabelky, šperky
dovolili isť aj mm tak som rada, budeme kupovať obaja asi pre celú rodinu malej veci an zimu a ja sa chystám už do roboty tak aj veci pre mna po materskej toho vela nemám
zabukovali pre nás letenky

lienulienka a ty s tým pobytom na stredozemnom mori? nič?
20. okt 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
betka tak to je neuveritelne! normalne mam zimomriavky a chlpy mi stoja :grinning: :grinning: :grinning:
gratulujem!! a tisko v dobrom zavidim :slight_smile: fuu, co by som za to ja dala :dizzy_face:
uzi si to !!!
20. okt 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
betka - gratulujem ! a my sa tu nahaname za nejakými vzorkami... :grinning: aka to bola sutaz?
20. okt 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na coca cola light, viacere z nás tam vyhrali vedlajšie ceny no aj ja a teraz sa určovala hlavná cena a bum
som neverila že hlavné ceny sa dávaju normálne ale že to ej už vopred dané a tak
20. okt 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
betka gratulujeeeeeeeeeeeeeeem a uzi si to poriadne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. okt 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivako nie nevyplnala som :confused:
20. okt 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Betkaaaaaaa obrovska gratulka, ze poletis, fakt super, uzi si to. a kedy ides nato? :dizzy_face: :dizzy_face:
20. okt 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v piatok večer o osmej som blave , bude ma tam čakať auto odvezú nás niekde na hotel- apartmán, večera šampus a v nedelu to skončí
20. okt 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
koksooo, to už aké šťastieee, že jedná z nás, čo sme tu :dizzy_face: strašne ti gratulujem betka :wink: celú tú sumičku musíš teda minúť na oblečko a podobne? nemám slov :grinning:
20. okt 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
betka to je geniálne super, srdečne ti gratulujem. baby kde vyhrávate tie palice, prosím vás?
20. okt 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
palice boli na www.moliklub.sk - ale už to skončilo :confounded:
20. okt 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Tak betka, to je velka gratulka. Tiez som si az doteraz myslela, ze hlavne ceny su vopred dane. Ale uz tu bol karibik-i ked este len informativne a teraz tvoj nakup. Len dotoho. :grinning:
20. okt 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sabicka- poslala si???
20. okt 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok