• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

11. apríla 2017 
to tento neviem najst a tusim som ho sem davala ja bolo to aj v katalogu metra :angry:
31. okt 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
milakove , máš penkný citát uvedený :wink:
31. okt 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mikalove som chcela napísať :grinning:
31. okt 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka, vdaka, takže sutazne nemali v Tescu, skusim inde. Chystam sa vyhrat :sunglasses: :sunglasses:
31. okt 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a baby pamatate tie vizitky este zo par mam :slight_smile:
31. okt 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm, tiež som tu niekde zaregistrovala súťaž s tento, ale že na ktorej strane to môže byť :confused: vážne netuším..
31. okt 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, medzitým ho miriam už aj pridala :grinning: no nič :grinning:
31. okt 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky, bol by niekto taký ochotný, potrebovala by som také pohladnice reklamné- najlepšie vzadu prázdne, akú sú na stojanoch pri kinách v BA v nákup. centrách alebo pizzeriach- take free cards, bol by niekto taký zlatý a zobral by mi čo najviac, zaplatila by som poštovné..................... u nás také nič nie je.
31. okt 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mna už eviduju,keby ma tak radšej láskavo vylosovali :grinning:
31. okt 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babula mna svihne pred tyzdnom som krabicu takych pohladnic dala kamoskinej dcere lebo ich zbiera!!!!!ja som ich zbierala od 89-rozne nielen od nas ale aj z celej europy no uz ma to nebavilo tak som zbierku posunula dalej...
31. okt 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jezis, Miriam :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
a ty si priamo z BA?? Pri kinach ich byva plno, ale davno som sa nedostala tam, kde je kino, len do Ikea.
31. okt 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bab ,dík :wink:
31. okt 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som ten citát čítala aj MM, veľmi pekný.
31. okt 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna by ani nenapadlo ze to niekto chce...uz som dlho tie karty nebrala,volakedy som chodievala hrat bowling do jednoho klubu ,bola tam aj kaviaren aj biliard a kazdy tyzden tam mali nove...chalani to je jasne ze ich to nezaujimalo a ked tu bola kamoska cca 10r.dcerou sme dosli na zboeranie oznamiek zo sviadieb a ta jej mala ze zbiera toto a ja ze ved aj ja som ich zbierala-bola stastna ako blcha...musis si sem spravit exurziu jeden obchodny za druhym...
31. okt 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to nehrozi, teraz sa do Blavy nedostanem, snád sa niekto nájde. kamoška mi ich nosila z pizzerie, velmi pekné niektoré, aj srandovné, ale už tam nechodí... :frowning2:
31. okt 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babula a mozu byt take napr. pozdrav z oravy? ja ich mam celu kopu a pozivam ich na sutazenie :grinning:
31. okt 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jojka, jasne :slight_smile: aj ja ich chcem na sutazenie. napis IP a dohodneme sa. :wink:
31. okt 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ten twister už skončil mne to vôbec nejde
31. okt 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áno, twister už dávno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. okt 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahaaaaa a je niekde stranka kde sa zbieraju hentak body a potom za to si vyberate darčeky, teda okrem maggi, kucharky a buena?
31. okt 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby,uz Vas sledujem asi mesiac, a je to super. Zatial som vyhrala len medvedika na hamanku :slight_smile: to je prva vec co som vobec v zivote vyhrala, tak dufam ze sa este nieco podari. Inak super tema, nikdy ma nenapadlo ze nieco take existuje. Momentalne som na materskej, tak ak mozem pridam sa k Vam :slight_smile:
31. okt 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Dáška, kludne sa pridaj, aj ja som sa sem vtrepala, lebo som maniak na súťaže :grinning:
Gratulujem k prvej vyhre :wink:
31. okt 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miriam,myslis tie vizitky AMD ci ako sa to volalo juuuj tie boli super :slight_smile:

a zisla by s nova sutaz napr ako bol yellow :wink: alebo dobry med
31. okt 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to yellow bolo o čom? :fearful:
31. okt 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem babula :slight_smile: , ja som nikdy predtym ani nikde nesutazila, neverila som, ze by som nieco mohla vyhrat.
31. okt 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fakt med bol super,hej tiez vizitky co boli po 20-vyberali sme si pozadie ....
31. okt 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som už aj predtým, ako som sa pridala k vám, vyhrala nejaké vecičky :grinning: napríklad vankúš z ovčej vlny, bonpari nafukovačku, taniere perla, obedár sedita, hrnček rama :grinning: a takéto hlúpostičky..
najcennejšie bol asi tá sada mixeróv ETA :slight_smile:
31. okt 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja najcennejšia výhra bola tohtoročná dovolenka na Makarskej a k tomu plavky podla vlastneho vyberu za 3000 Sk :sunglasses: :sunglasses:
31. okt 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok