• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

11. apríla 2017 
kokso :grinning: tak tomu sa hovorí výhra
31. okt 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som vyhrala aj automaticku pracku :grinning: kopec knih ,kozmetiky,a vela z casopisov Diaťa,mamina a pod
akurat si pustam pesnicky originaly co sa budu zajtra spievat v superstar
http://www.topky.sk/cl/100438/595674/VIDEO-Finalisti-SuperStar-S-tymito-skladbami-zabojuju-v-nedelu-
31. okt 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wow baby,tak vam sa dari :slight_smile:
31. okt 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka tie vizitky posledne boli www.moo.com
31. okt 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no na superstar zajtra som zvedavá aj ja, a veľmi.. dosť ťažké sú tam niektoré pesničky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Taku dofcu, to by som aj ja chcela vyhrat, gratulujem :slight_smile: Tak dufam, ze budu sutaze o dovolenky aj na buduci rok :sunglasses:
claudee, vdaka, ale vies , ake problemy mi ta vyhra privodila :confused: vyhrala som to min. rok, ale vtedy som mala len 11 mes.dceru, uprosila som ich, aby som mohla ist az toto leto, ze kojim, sice kojim este aj teraz :grinning: , ale sla som, hoci MM chcel, aby som tu vyhru nevyuzila!! :rolling_eyes: on s anemohol uvolnit, chcela som, aby sme sli vsetci 4, nakonie som bola s dcerou, bol rekondicno-relaxacny pobyt, musela som za nu zaplatit plnu cenu, nemali zlavy na deti, ale bolo bozsky, totalne nicnerobenie, bolo to s polpenziou.
a raz som vyhrala oblecenie v butiku v BA za 10 000 Sk. :slight_smile:
31. okt 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidis majinaf aj take :slight_smile: ,aj si pamatam tie brusne sviecky :slight_smile:
31. okt 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dasi, vdaka, poslala som kupony do Zdravia, tam som vyhrala aj zubne pasty za 1000 Sk, Zdravie sa oplatí sutazit. :wink: sutaze maju stale, aj teraz, vela cien. :wink:
31. okt 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ejha, tak to boli dosť že ochotní, keď ti to preložilo o celý rok :slight_smile: ale aspoň si si teda nakoniec užila :grinning:
31. okt 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
volala som priamo riaditelke CK, zmestnanci neboli ochotní, že v žiadnom prípade :rolling_eyes: , ale ju som obmakcila, inak by som prisla o vyhru, lebo my sme vlani uz mali zaplatene Turecko"! skoda, inak by sme sli len do toho Chorvatska. V Turecku nam mala velmi ochorela, ani raz sa nekupala v mori. Takze aj preto ma muž na ziadnu dovol. s malou nechcel pustit. :frowning2:
31. okt 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A neviete mi prosim poradit s rimmelom ? Tento tyzden som sa tam zaregistrovala, a ukazuje mi, ze v utorok mozem tocit ruletu. Ale pred chvilou som sa tam prihlasila, a dali mi tocit a ukazalo mi to ze som si vytocila nejake body. To mi na nieco bude ?
31. okt 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hádam sa aj ja niekedy dočkám takej "veľkej" výhry :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
31. okt 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes to bolo o balicek a ked ho nevitocis mas body si pozri svoje konto :slight_smile: ,ruleta je raz za tyzden o balicek mozes viac raz za den ak budes mat stastie
dasa, jasnéé, tie body sa celkovo zrátavajú..
Babula, to s tym Tureckom ma mrzi :frowning2: My by sme chceli ist na buduci rok, maly bude mat rok.
31. okt 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ake sviecky?ja si pamätam sviecky na relax, ale link neviem :wink:
31. okt 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved asi tiez co sa zo spodu zapalili a prikladali na bolave miesta na tele -tak pomali tleli :slight_smile: tusim
http://www.ankasviecky.sk/
31. okt 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skuste im napisat mozno po case poslu zasa :slight_smile:
31. okt 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano su to tie este ich mam :slight_smile:
už mám chuť zahrešiť :angry: :angry: na rimmeli som zase točila o balík tesne vedľaa
daska, ona pravdepodobne dostala 6.chorobu :frowning2: ,esteze som kojila, nic ine nejedla. vysoke horucky a potom sa vysypala. ma ekzem a ani raz nebola v mori! :frowning2: Inak to bol sok pre taku malicku- v noci na letisko, potom celu cestu lietadlom vrieskala :frowning2: , potom 1,5h. v klimat.buse do letoviska a v Turecku bolo v juni 43st. v tieni, to sme necakali :angry: MM bol s nou aj v nemocnici sukromnej, mala ATB, no hroza :unamused: , ja som sa venovala starsej, aby som je nepokazila dovoelnku...takze tak. Ale neboj, Vas sa nic take nemusi stat.
31. okt 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
posielaju vzorky stale :slight_smile:
31. okt 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja by som rada vedela ako to je s RIMMELom, som sa zaregistrovala, ze do 3 dni miposlu mail a nic.. :unamused:
31. okt 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj si ich vyskusala? :wink:
31. okt 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne boli dva druhy jedna na bruchu a druha na ramena-bolo to prijemne,no neobjednavala som ich ,lebo nastastie nemam niake problemi a na masirovanie pouzivame doma klasika alpu :slight_smile:
31. okt 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mozu sa sviecky aj na zapal klbov???
31. okt 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babula,mne rimmel poslal potvrdzujúci mail už na druhý deň od registrácie....
31. okt 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babula, ja som sa na rimmeli zaregistrovala a mail mi dosiel na druhy den. Tak sa este len otukavam, ze ako to na tej ich stranke funguje. titkovamiriam a claudee dakujem sa ozrejmenie s tym rimmelom, idem pozret to konto :slight_smile:
31. okt 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babula klikni na ich stranku a uvidis aka je na to vhodna maju tam vsetko rozpisane.
31. okt 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok