Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

claudee
31. okt 2009

kokso 😀 tak tomu sa hovorí výhra

titkovamiriam
31. okt 2009

ja som vyhrala aj automaticku pracku 😀 kopec knih ,kozmetiky,a vela z casopisov Diaťa,mamina a pod
akurat si pustam pesnicky originaly co sa budu zajtra spievat v superstar
http://www.topky.sk/cl/100438/595674/VIDEO-Fina...

wighy
31. okt 2009

wow baby,tak vam sa dari 🙂

majinaf
31. okt 2009

mirka tie vizitky posledne boli www.moo.com

claudee
31. okt 2009

no na superstar zajtra som zvedavá aj ja, a veľmi.. dosť ťažké sú tam niektoré pesničky 😝

dasa123
31. okt 2009

Taku dofcu, to by som aj ja chcela vyhrat, gratulujem 🙂 Tak dufam, ze budu sutaze o dovolenky aj na buduci rok 😎

babula90
31. okt 2009

claudee, vdaka, ale vies , ake problemy mi ta vyhra privodila 😕 vyhrala som to min. rok, ale vtedy som mala len 11 mes.dceru, uprosila som ich, aby som mohla ist az toto leto, ze kojim, sice kojim este aj teraz 😀 , ale sla som, hoci MM chcel, aby som tu vyhru nevyuzila!! 🙄 on s anemohol uvolnit, chcela som, aby sme sli vsetci 4, nakonie som bola s dcerou, bol rekondicno-relaxacny pobyt, musela som za nu zaplatit plnu cenu, nemali zlavy na deti, ale bolo bozsky, totalne nicnerobenie, bolo to s polpenziou.
a raz som vyhrala oblecenie v butiku v BA za 10 000 Sk. 🙂

titkovamiriam
31. okt 2009

vidis majinaf aj take 🙂 ,aj si pamatam tie brusne sviecky 🙂

babula90
31. okt 2009

dasi, vdaka, poslala som kupony do Zdravia, tam som vyhrala aj zubne pasty za 1000 Sk, Zdravie sa oplatí sutazit. 😉 sutaze maju stale, aj teraz, vela cien. 😉

claudee
31. okt 2009

ejha, tak to boli dosť že ochotní, keď ti to preložilo o celý rok 🙂 ale aspoň si si teda nakoniec užila 😀

babula90
31. okt 2009

volala som priamo riaditelke CK, zmestnanci neboli ochotní, že v žiadnom prípade 🙄 , ale ju som obmakcila, inak by som prisla o vyhru, lebo my sme vlani uz mali zaplatene Turecko"! skoda, inak by sme sli len do toho Chorvatska. V Turecku nam mala velmi ochorela, ani raz sa nekupala v mori. Takze aj preto ma muž na ziadnu dovol. s malou nechcel pustit. ☹

dasa123
31. okt 2009

A neviete mi prosim poradit s rimmelom ? Tento tyzden som sa tam zaregistrovala, a ukazuje mi, ze v utorok mozem tocit ruletu. Ale pred chvilou som sa tam prihlasila, a dali mi tocit a ukazalo mi to ze som si vytocila nejake body. To mi na nieco bude ?

claudee
31. okt 2009

no hádam sa aj ja niekedy dočkám takej "veľkej" výhry 😝 😀

titkovamiriam
31. okt 2009

dnes to bolo o balicek a ked ho nevitocis mas body si pozri svoje konto 🙂 ,ruleta je raz za tyzden o balicek mozes viac raz za den ak budes mat stastie

claudee
31. okt 2009

dasa, jasnéé, tie body sa celkovo zrátavajú..

dasa123
31. okt 2009

Babula, to s tym Tureckom ma mrzi ☹ My by sme chceli ist na buduci rok, maly bude mat rok.

majinaf
31. okt 2009

ake sviecky?ja si pamätam sviecky na relax, ale link neviem 😉

titkovamiriam
31. okt 2009

no ved asi tiez co sa zo spodu zapalili a prikladali na bolave miesta na tele -tak pomali tleli 🙂 tusim
http://www.ankasviecky.sk/

titkovamiriam
31. okt 2009

skuste im napisat mozno po case poslu zasa 🙂

majinaf
31. okt 2009

ano su to tie este ich mam 🙂

claudee
31. okt 2009

už mám chuť zahrešiť 😠 😠 na rimmeli som zase točila o balík tesne vedľaa

babula90
31. okt 2009

daska, ona pravdepodobne dostala 6.chorobu ☹ ,esteze som kojila, nic ine nejedla. vysoke horucky a potom sa vysypala. ma ekzem a ani raz nebola v mori! ☹ Inak to bol sok pre taku malicku- v noci na letisko, potom celu cestu lietadlom vrieskala ☹ , potom 1,5h. v klimat.buse do letoviska a v Turecku bolo v juni 43st. v tieni, to sme necakali 😠 MM bol s nou aj v nemocnici sukromnej, mala ATB, no hroza 😒 , ja som sa venovala starsej, aby som je nepokazila dovoelnku...takze tak. Ale neboj, Vas sa nic take nemusi stat.

titkovamiriam
31. okt 2009

posielaju vzorky stale 🙂

babula90
31. okt 2009

aj ja by som rada vedela ako to je s RIMMELom, som sa zaregistrovala, ze do 3 dni miposlu mail a nic.. 😒

majinaf
31. okt 2009

aj si ich vyskusala? 😉

titkovamiriam
31. okt 2009

jasne boli dva druhy jedna na bruchu a druha na ramena-bolo to prijemne,no neobjednavala som ich ,lebo nastastie nemam niake problemi a na masirovanie pouzivame doma klasika alpu 🙂

babula90
31. okt 2009

mozu sa sviecky aj na zapal klbov???

claudee
31. okt 2009

babula,mne rimmel poslal potvrdzujúci mail už na druhý deň od registrácie....

dasa123
31. okt 2009

babula, ja som sa na rimmeli zaregistrovala a mail mi dosiel na druhy den. Tak sa este len otukavam, ze ako to na tej ich stranke funguje. titkovamiriam a claudee dakujem sa ozrejmenie s tym rimmelom, idem pozret to konto 🙂

titkovamiriam
31. okt 2009

babula klikni na ich stranku a uvidis aka je na to vhodna maju tam vsetko rozpisane.