Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

mikalove
12. nov 2009

ja nie v zlom,je logické že to každy využije,ked je vyhra istá,ved na to sme tu,a keby aj niekto vyhral 50 špirál je to jeho šikovnosť a bolo ich predsa 10 000 a tolko nas tu našťastie neni 😀

bzzmajka
12. nov 2009

nie 30 špirál ale okolo 30.oktobra

babula90
12. nov 2009

majka, tak to už bolo asi neskoro ☹ , ak Ti nič neprišlo

bzzmajka
12. nov 2009

Neskoro? ved od 19 oktobra boal súťaž, len 10 dní...ale 10 000 ? sa mi to nezdá..a dovie ešte kolko predavačiek si ponecháva...

ajinka19
12. nov 2009

no ja kaslem na to,som rada aj za jednu.ale chcela som aspon dve,pre mna a pre segru.no co uz.ale aj tak to nechapem.a podla mna je to blbost,ze by kvoli tomu poslali rovnaky kod,ze to je z rovnakeho pocitaca.ved existuju este aj internetove kaviarne,tak to tiez mohlo vyplnat na tom istom pocitaci aj 10 ludi.

ajinka19
12. nov 2009

v tomto suhlasim s mikalove,ze kto kolko vyhra,aj ked tomu nechapem,ze ked som registrovala viackrat mam len jeden kod.no nemozem si pomoct,som rada aj za tu jednu spiralu,ale se.e ma to,ze z tych 4 vyhier nie su aspon tie 2 iste

ajinka19
12. nov 2009

bzzmajka,my sme tu raz rozobrali 1100 cien z yellow hadam za 1,2 dni... 😀

dada1212
12. nov 2009

mikalove Každý má svoju pravdu, aj ty a chápem aj tie, čo sú nahnevané, že im sa nedostalo.
Ale ak ich využiješ, tak ti ich prajem a nič proti tomu nemám. 🙂
Len by som ti odporučila neskladovať ich do zásoby, radšej si nechať jednu-dve a ostatné rozdať, napríklad na Vianoce.
Lebo raz dávno som tiež vyhrala špirálu, ale náhoda je blbec a pár dní pred tým mi prišla rovnaká, objednaná z Avonu a v jednej som ešte tiež niečo mala, takže som ju nepoužívala, ani neotvorila, ale napriek tomu, ked som ju po pol roku chcela využiť, ked sa mi tie predchádzajúce minuli, tak tam boli hrčky.

dada1212
12. nov 2009

A ono sa dá pochybovať aj o tom, či ich bola naozaj 10 000, lebo tomu sa mi veriť nechce, mohlo by byť ich napríklad 1000, ale my to skade vedieť nemáme 🙂

bubadlo27
12. nov 2009

cavte, aj mne prisli 3 maily na tri rozdielne mena s rozdielnymi kodmi, ja, segra a mama a dokonca z jedneho pocitaca 😉
ale neriadte sa tym , ja mam plavajucu IP adresu 😀
a podla mna je jedno kto kolko toho vyhra, je to len jeho sikovnost 😉 🙂
a to ze ma mikalove 6 no a co? vsak za tie linky co sem davaju najviac ona a aj s ivakom si snad zasluzia nie? 😉 🙂
a by ste sa cudovali kolko je takych co sem chodia len na linky klikat, nenapisu za cely rok vobec nic a pritom ta moze toho vyhrat najviac 😠

dufam, ze podobna bitka bude aj o tie vzorky Dolce Gabanna, to je rovnaky system 😀

mikalove
12. nov 2009

dada neboj,mám sestry a maminu a všetky sa maľujeme 😉

dada1212
12. nov 2009

bubadlo27 Tiež mám pocit, že je to asi preto, že máte dynamické IP adresy a že ich to systém nedokázal rozpoznať.
Preto napríklad aj na tie rôzne fotosúťaže, kde dávate link, aby sme hlasovali niektorím ide hlasovať len raz za súťaž a niekomu každý deň.

dada1212
12. nov 2009

Takže som si pozerala e-maily a posielala som to tiež na dve e-mailové adresy a kódy mám rozdielne.
Ma dynamickú IP,takže IP bola vždy iná, preto nezistili, že to bolo posielané z rovnakého počítača, respektíve skôr internetového pripojenia 🙂

lusana
12. nov 2009

ahoj, ja mám tiež jednu špirálu, dúfam, že sa kôli tým špirálam nebudete tu hádať. Mali by sme byť radi za to čo sme vyhrali.

babula90
12. nov 2009

čo je to dynamická adresa? trochu sa podučím 😀 to som ešte nepočula.
tiež si myslím, že nikto neskontroluje, či naozaj dali 10 OOO ks... inak, ja mám Fann asi 500m od domu 😀

petka1982
12. nov 2009

ja mám 3 špirály,2 rovnaké kódy a jeden iný,a registrovala som 6 adries..

titkovamiriam
12. nov 2009

no chvilu tu niesom a takyto boj- blahozelam vsetkym a ja som posielala na 8 adries a nic 😠 no nevadi doprajem aj 10 na jednu adresu.je to o nahode.a kazdy ma niekoho komu to vie podarovat.ved aj ine veci tak vyhravame... 🙂

babula90
12. nov 2009

miriam, to vazne ani 1? ☹

bubadlo27
12. nov 2009

babula90 dynamicka alebo plavajuca IP adresa, je taka, ktora sa ti meni po kazdom restarte PC.
takze teoreticky tie, ktore maju plavajuce IP adresy mozu sutazit do aleluja, lebo stale s novou IP adresou, na zaklade ktorej ta system identifikuje, lebo pre neho neni meno podstatne, podstatna je IP adresa 😉 🙂
takze, keby som mala vytvorenych 100 mailovych uctov, tak vyhram sto spiral 😀 😀 😀 😀 😀
ale aj toto sa da zistit, ale asi sa malo snazili 😉 😀

babula90
12. nov 2009

a ako sa ku takej človek dostane? je to v nastavení počítača? 😒 vdaka za vysvetlenie, len tak pre zaujímavosť.

dada1212
12. nov 2009

babula90 Dynemická je taká, kde sa ti menia tie čísla, čo IP obsahuje, pri statickej sú stále rovnaké.
A Miriam to ma trochu prekvapilo, však ty si na koníkovi dosť často,asi ich naozaj nebolo 10 000...
Lebo nie je možné, žeby sa to až tak rýchlo rozobralo...

babula90
12. nov 2009

možno pridelovali podla odbernych miest, bohvie...

sabicka
12. nov 2009

Ahojte. Aj mne spirala, 2 rovnake kody. Ale potesi. Gratulka k spiralam aj ostatnym vyhram.
🙂

titkovamiriam
12. nov 2009

baby zatiel dve teraz som si kontolovala maily sa tesim dam aj segre 🙂 ,no idem do mesta zajtra a to az od 16 teda aspon v tom centre kam som si dala ze si vyhru vyberiem-som happy.a nieje niekde zoznam vyhercov?

babula90
12. nov 2009

no vidis, MIriam, super, akoby mohli Teba vynechať? 🙂

ttina23
12. nov 2009

a ja mam maskaru 1, na druhu emailovku neprislo nic

titkovamiriam
12. nov 2009

😀 😀 😀 ved michal ze ked pojdeme z menocky aspon pojde do mekacu,a ja ze to je az od pondelka ...a on tak ked pojde s tou rukou na stichy.no tie mu doma vyberie segra 😀 😀 a ma po mekaci/aj tak ,mu ho zajtra kupim lebo netusi ako ho bude boliet ked mu ten dren budu vyberat/ ☹ ☹

petka1982
12. nov 2009

teraz mi prišiel ďalší mail so špirálou,tak si ich ešte raz skontrolujte 😉

sabicka
12. nov 2009

dnes som z kucharky este objednavala darcek. mala som body, cakala som na nove darceky, kedze nic, tak som objednala. som zvedava co odpisu.