• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

17. júla 2017 
katuska, ja tam nie som :wink:
inak niektorí sú tam 7x aj 10x :confused:
5. jan 2010 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. jan 2010 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
renettka, mamine želám skoré uzdravenie a ako satisfakciu veľaa...a výhier
5. jan 2010 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dnes len metro katalog a som myslela ze pridu maggi misky a nic,kucharka nic-uz tam ani nechodim,maggi schvaluje kazdy den-super,budu dalsie darceky.

niekto mal dotaz navyhry -zacalo to vzorkami kozmetiky,detskej stravy-vela,vela,vzorkami vloziekmtamponov,vizitky-ti boli super,fotky canon -to bola mania a suprova,knihy s nabozenskou temou-tozne patricky,krize,svatena voda,potrava pre psy macky a potom zacali vyhry-kozmetika roznych znaciek,odmeny magi,moje dite,nadoma,emco,penazne vyhry z krizoviek,detke potrainy,mc donald kupony,....a uz si na viac nespomeniem ale vela vela :grinning: :grinning: :grinning: ked bilancijem 2009 na taketo veci suprovyyyy :grinning:
5. jan 2010 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este mydla,sviecky,bueno vyhry....,pribinacik jojo... :grinning: to my krical syn ked som povedala ze co som vyhrala-postarka total na nervy z nas :grinning: :grinning: :grinning:
5. jan 2010 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miriam, normalne mam komplexy, kam sa ja hrabem s 2 knihami, parfemom, Maggi, vzorkami, Moje dite, Nadoma a tak :grinning: :grinning:
5. jan 2010 o 15:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miriam, super, ja sa chystám spočítať výhry za rok 2009 :grinning:
5. jan 2010 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to ja som napočítala okolo 100 výhier :grinning: a to som nepočítala konkrétne veci,alebo kolko krát som vyhrala a to pri niektorej sutaži aj 5 veci prišlo :grinning:
dufam že aj tento rok bude aspon taký dobrý :wink:
5. jan 2010 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to som ešte nepočítala maggi :grinning:
5. jan 2010 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky z BA, chystáme sa zajtra do BA, budú otvorené obchody???
5. jan 2010 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No baby teda super :slight_smile: take paradne vyhry.Ja som ich nemala tolko vobec.Tak s radostou sa k vam pridavam a budem sutazit s vami :wink:
5. jan 2010 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivako 100 výher :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
Tak to se nestačím divit.Já teda zatím vyhrála jen jednou,plus nějaké vzorky,balíček pedigree pro štěně,vložky,dětská výživa-té bylo dost..jinak žádná výhra.Teď mám teda na maggi schválené recepty za 500bodů tak čekám a nemůžu se dočkat.Oni napíšou nebo jak dají vědět?
5. jan 2010 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maggi niekedy napíše a dá si vybrat ,aký chceš darček a niekedy pošle aký chce

http://www.nabytek-homemarket.cz/ft/soutez-o-darkove-poukazy/
5. jan 2010 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vyhrali ste niekto aj na stranke fann alebo woman?
5. jan 2010 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wow baby tak tomu teda hovorim obrovsky pocet vyhier

mam na vas otazku ako je to s danovym priznanim???teda s vyhrami???
5. jan 2010 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no taku vyhru som nemala,že by som musela podavat danove,su to menšie výhry,ale o to viac potešia :slight_smile:

http://fanfikce.cz/content/soutez-o-singlove-cd-britney-spears-gimme-more
5. jan 2010 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivako a od akej sumy je to potrebne priznat???nevies nahodou
5. jan 2010 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to naozaj neviem :unamused: to by vedela betka ona vyhrala vačšiu cenu,skus jej napisat IP
5. jan 2010 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz to tu bolo neraz spomínané, tuším nad 5000 Sk sa platí daň z výhry, platila som ju aj ja, ked som vyhrala oblečenei zn. CHANTALL za 10 000 Sk :confounded: , ale ako som na materskej, dane z výhier neplatím , nemám príjem, budem to riešiť v marci, inak niektoré firmy sú nespravodlivé- vyhrala som dovolenku a napísali, že je v hodnote 20 000 Sk- takže daň je z tej sumy a ked som priplácala druhu osobu, ten isty zajazd stal 10 000 Sk :angry: :rolling_eyes: , riadne zavádzajú!!!!!!! bola som veľmi nahnevaná.
5. jan 2010 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babula to fatk??to su poriadne svi.e :angry: :angry:

ja sa len preto pytam lebo na tej rulete od dahoferu som ten softver vytocila a muz si vybral nieco za 259€ tak ci to budem musiet niekde priznat :confused: zatial to sice neprislo tak sa uvidi a ci vobec sa to prizna za minuly alebo az za tento rok, ja sa vobec v tychto veciach nevyznam :unamused: a odkial mam vediet aku to ma vlastne hodnotu,to by mi mali oni dat k tomu nejaky papier nie??????
5. jan 2010 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fan a woman nic

penazne vyhry su hned zdanene a tie ostatne neviem,nevyhrala som tak drahu vec
5. jan 2010 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to som si nespomenula na vsetky-mapr vychsdzkove palice,rozne nalepky a samolepky, :grinning: :grinning: :grinning:
5. jan 2010 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok