Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

Zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂
tin007
5. jan 2010
ahojte, dan z vyhry sa plati pri hodnote nad 5000 sk/ 166 EUR by to malo byt, treba podat do konca marca nasledujuceho roku danove priznanie
tin007
5. jan 2010
wighy ak ti este neposlali doklad o hodnote vyhry a pod. skus sa s nimi dohodnut, nech ti napisu sumu pod tych 166 EUR (napr. na taky list, ze ti gratuluju k vyhre - software xxxx, ktoreho hodnota je xxx EUR), aby si nemusela podavat danove
tin007
5. jan 2010
mne napr. vcera do mailu napisali aj hodnotu (125 E), takze viem, ze si s danovym nemusim robit hlavu
tin007
5. jan 2010
frida ja som na woman vyhrala asi tak pred 5 rokmi, odvtedy nie
babula90
5. jan 2010
tin, ale oni to nenapíšu, že nižšia cena, oni si to tiež odpočítavajú z daní- ako výdavok, boli by hlúpi, práveže často cenu ešte nadhodnotia.
babula90
5. jan 2010
wighy, tak ten softwer tiež drahý, využiješ to?
Veru, tá dovolenka bola oveľa lacnejšia v skutočnosti, ale teším sa, lebo s výhrou boli aj plavky za 3000Sk podľa vlastného výberu 😎 - ale to nebolo zarátané v cene dovolenky.
wighy
5. jan 2010
aha no super, tak uvidime ci to vobec poslu =-)

ale ked to poslu az v tomto roku tak to musim az buduci marec zdanit nie??alebo sa rata den vyhry?????sajnu nemam

a ked mi neposlu taky list musim to od nich ziadat???
tin007
5. jan 2010
babula nie som si ista s tym, ci si moze dat usporiadatel celu vysku hodnoty vyhry do nakladov
wighy
5. jan 2010
babula muz by to mal vyuzit ja nie ale ked je to take ako on mysli tak mu to pomoze 😉 ved uvidime, mozno to ani nepride :-p vobec sa neozvali a to cakam aj na ten online kurz
sabicka
5. jan 2010
chvilka 2

3 - pohania
16 - vigília
23 - sóda bikarbóna
25 - mudrci
30 - novoročie
39 - pokorenie

pre istotu porovnajte 😉
tin007
5. jan 2010
sabicka ja chvilku neluskam, ale co si pamatam, ze tu boli vylustene, nemali viac tych stran?
tin007
5. jan 2010
banoviny odpoved je Spanielsko
babula90
5. jan 2010
tipla som si na mede 31 a bolo 32 ]-( ten med je akýsi začarovaný posledné dni nikto
babula90
5. jan 2010
wighy, ak poslu tento rok, mas rok cas. Potom sa na nich obrat a popytaj sa na hodnotu vyhry.
bzzmajka
5. jan 2010
Mne tiež neprišlo za december maggi ale len za 50 a 100 bodov..

Pozrite-:
http://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?v...
avanka
5. jan 2010
Bzzmajka, krasne 🙂 🙂

ano, palice z Molimedu prisli 3 krat, USB kluc tak isto, clovek by si pospominal, zacnem si to pisat, len aby bolo co tento rok :-|

Na woman som vyhrala 2 krat, raz balicek zubnej kozmetiky a raz knihu Gulliverove cesty v hodnote 40 eur, vzdy to prislo skoro okamzite 😉
bzzmajka
5. jan 2010
To robí moja švagriná a dlhoročná kamoška...krásne, ja som bola asi tento rok prvá čo si objednala. Zvykne posielať aj do Ciech ale na koníka si dala teraz prvý krát.
katuskapd
5. jan 2010
babula sory tak som si ta asi pomylila, ale niekto pisal ze tam vyhral a nevie co , tak mam trochu chaos v tom 😃 😃
ajinka19
5. jan 2010
mikalove,si tu?idem ti pisat IP. 😃
claudee
5. jan 2010
frida, ja som vyhrala na woman..prečo?
babula90
5. jan 2010
katuska, nič si z toho nerob, ani ja si neviem spomenúť, kto to bol, je tu veľa duší 😃
sozda
5. jan 2010
sabicka, mne vyšli takto tajničky z chvíľky č. 2
str. 3 pohania
str. 16 vigília
str. 23 sóda bikarbóna
str. 25 mudrci
str. 30 novoročie
str. 35 černošský
str. 39 pokušeniu

sms šanca č. 1 obchôdzka
č. 2 koleda
č. 3 posväcuje
mikalove
5. jan 2010
Dobrý den,

ráda bych Vám oznámila, že jste v naší vánoční soutěži (http://www.vianocny-darcek.sk/sutaz) vyhrál autodráhu Philips SCX

ahojte, len teraz sa dostávam k súťažiam
sozda
5. jan 2010
frida, ja som vyhrala na woman v novembri, výhra zatiaľ neprišla

Začni písať odpoveď...

Odošli