Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

katuskapd
18. jan 2010

http://www.svatba.cz/souteze/17-soutez-o-poukaz...

ja farby za 150 euro, ale maluje sa az na jar, a sedaci vak 😉

domeenika
18. jan 2010

11:41 odpoved je 746

chymenitta33
18. jan 2010

kočky prosím vás na tom maggi to ako ked ja mám na profile ako vložené recepty to my už ako shválilo? či ako to zistím?

katuskapd
18. jan 2010

chymenita pri recepte musis mat zeleny pasik to su schvalene 😉

smisova
18. jan 2010

pekný den všetkým 😉
chymenitta ked máš pri recepte oranžový pásik tak čaká na schválenie, ked zelený tak ti ho schválili a pripíšu ti body

dindi22
18. jan 2010

http://www.britavoda.sk/component/user/?task=re...
stačí sa zaregistrovať, každých 14 dní je žrebovanie o kanvicu

a.oni
18. jan 2010

ahojte , dnes mi prišla kanvica - výhra na www.tami, www.kultura.sme.sk - mám tam mamku 🙂

renettka
18. jan 2010

a.oni blahoželám..a čo vyhrala mamina?

roxynqka
18. jan 2010

A to sa už nedá nejak ten diár od NIVEA dostať? ☹ ☹

avanka
18. jan 2010

Roxy, nie, to sa vzdy objednava aj pol roka dopredu ☹

roxynqka
18. jan 2010

Avanka - ďakujem za bleskurýchlu odpoveď 😉 A škoda, že sa už nedá ☹ A to ako si ho na budúci rok môžem objednať? 🙂

a.oni
18. jan 2010

renettka - neviem, písala som kozmetiku ,ale uvidíme

avanka
18. jan 2010

Roxy, musis byt v Nivea klube a potom ti poslu tusim v lete zasielku so vzorkami a tam bude aj taky dotaznik, ci chces diar na dalsi rok alebo 5 bodov
do klubu sa dostanes tak, ze sa na www.nivea.sk zaregistrujes do klubu a oni ti uz poslu instrukcie, co a ako...

roxynqka
18. jan 2010

A na perlorodky.cz ste už niekto vyhrali? 🙂

Avanka - ďakujem moja za pomoc 🙂

wighy
18. jan 2010

no baby takze a mne prisiel email z nestle na vsetky email adresy,takze s na to urcite nedam,ktovie co bude za tym, sice nestle je celko ferove ale ktovie

avanka
18. jan 2010

Aj mne to prislo na vsetky maily 🙂 ja som sa raz prihlasila, ale sanca je velmi nizka, nakolko to bolo aj Facebooku

Roxy, aj nabuduce 🙂

bzzmajka
18. jan 2010

baby, ráno o piatej som vstávala neurologovi a už som bola 7, teraz konečne doma lebo berie aj objednaných za poplatok a sanitky...idem navariť, vyložiť umývačku a trochu poupratovať...nestíham súťažiť, čakajú ma 2 dni súťaženia dozadu...

MagiZuzka mail neposielala a z Nestle mi tiež prišlo mail ale nezapojím sa, manželík je odporcom všetkých prednášok..načo ho dráždiť...ha ha

Gratulka k výhram.

ivako
18. jan 2010

odtialto mi práve kurier doniesol tu sadu 5 košíkov 🙂 a prišlo to cez madarsku poštu 😀

ivako
18. jan 2010

odtialto mi práve kurier doniesol tu sadu 5 košíkov 🙂 a prišlo to cez madarsku poštu 😀

http://www.ajaxpromo.sk/darceky/

krinolina
18. jan 2010

Vážená pani Zimová,

pri žrebovaní 1. ceny v súťaži Veľká decembrová súťaž zástupca redakcie www.modernazena.sk vylosoval práve Vaše meno. Dovoľte mi, aby som Vám v mene organizátora súťaže zagratuloval a a zaželal Vám mnoho zdravia s cenou venovanou spoločnosťou Lingea.

Žiadame Vás o potvrdenie správnosti adresy na ktorú pošleme výhru. Kým tak neučiníte, cena Vám nebude zaslaná.

cenou je Anglicky slovník EasyLex2 Plus

vyhrala som na sestrino meno ale ani nespominam ze by som to vyplnala

zuzka2010
18. jan 2010

krinolina, ja som vyhrala 2.cenu:-)

krinolina
18. jan 2010

aj som kukala ze cierne klacany vsak to je tuto za rohom xixi ja som priamoz Tajnej teda nepriamo z Vrabel 😀 😀 😀 😀

krinolina
18. jan 2010

ja som na nivei a nedosiel mi diar a brala by som ho a ani ponuka ze by sa mi pytali som tam asi od juna 2009