Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

katika187
27. sep 2010

@angelheart mocc gratulujem ja som takto vyhrala na nivei calp care a len gulickovy antiperspirant 🙂 potesil ale uz sa mina je velmi dobriii 🙂

katika187
27. sep 2010

@nikus5 ahoj 🙂 nika ! bueno to je sutaz www.galeriebueno.cz tak zbieras body napr. tym ze pridavas komentare a temy kazdy den mozes pridat dve temy a cim je dlhsia tema tym viac bodov ziskas potom mozes ziskat body tym ze odpovedas na hadanku a uhadnes osobnsot .. a za body mozes vimenit uz teraz len pilnik sklenany potom nahrdelnik prsten a laky a francuzsku manikuru 🙂 a aj 10 buen sa mohlo dat eln su uz vypredane 🙂

nikus5
27. sep 2010

@katika187 ďakujem veeľmi pekne, stále ste to tu spomínali, tak som chcela vedieť. si zlatá, mrknem sa na to večer 🙂

angelheart
27. sep 2010

@katika187 Ďakujem!!! Toto je to balíček pre pánov - Silver Protect - veľmi pekne to vonia 🙂

natsa
27. sep 2010

ahojte prosím vás aka je to stranka kde je ten formulár čo sa zbieraju tie kody z swarzkopf farby?

natsa
27. sep 2010

@martinka17 dakujem si zlatá

sasenka12
28. sep 2010

babenky,ktora ste v tom fa-klube,nemate nej.cislo ,kde by sa dalo zavolat,lebo posielala som blociky a este stale nemam pripisane body,pritom som uz 2 krat pisala mail,ani nan neodovedaju.Taky blby vernostny program som este nevidela,cakam kedy pripisu body,aby som si objednala a kaslem na nich. 🙂 😉

martinka17
28. sep 2010

@sasenka12 ja píšem stále na túto adresu info@fa-zone.sk a vždy mi odpovie jeden chlapík, Alexander Suja, ale niekedy mu to chvíľu trvá. Aj teraz mi mal niečo poslať a už vyše týždňa nič 😠

eli77
28. sep 2010

Milé mamulky...ak chcete vyhrat...tašku, obrus alebo vikendovy pobyt viac na mojom blogu tu...
http://eli-fredy.blogspot.com/2010/07/sutaaaaaa...
staci zanechat komentar alebo vymysliet nazov pre nasu eko farmu...je tu uplne jednoduche...tak drzim palceky...mate este cas do 30septembra...

ada30r.
28. sep 2010

Ahoj všetkým. Na koníku som už dlhšie, ale až teraz som si všimla túto tému. Vyzerá to tu super, ak dovolíte rada k vám občas nakuknem 🙂 A aj keď času je málo, hádam si mi niekedy podarí aj niečím prispieť. Ja mám zatiaľ skúsenosť len zo zľavovými kupónmi a kartami obchodov, s DM a s Hami. Raz sa mi podarilo získať vzorku Prevenaru a raz som aj bola uverejnená vo výhernej listene tuším na zubné pasty ELMEX, ale nič neposlali.

Prečítať skoro 1000 strán naspäť sa mi asi nepodarí, tak keby ste ma niektorá uviedla do vašich "pravidiel" budem vďačná. 😉

ada30r.
28. sep 2010

Ešte by ma zaujímalo, keďže skoro všade chcú osobné údaje, aké s tým máte skúsenosti. Je potrebné si dávať na niečo konkrétne pozor ?

martinka17
28. sep 2010

@ada30r. pravidlá nemáme, skrátka kto nájde nejakú súťaž, vzorky zadarmo, tak to sem hodí. Občas kecáme o niektorej súťaži a kto vyhrá, musí sa pochváliť 😀 A osobné údaje, podľa mňa ich chcú skoro všade 😉

martinka17
28. sep 2010

ináč bueno má zase nový test, len som si nepísala odpovede, sorryyyyyy 😉

katika187
28. sep 2010

@ada30r.
@martinka17 presne to vysvetlila martinka 🙂 radi aj o nieco kecame chavli me sa proste mata to pvoedala superne 😉 a tiez z timy osobnymi udajme proste ked ides neico sutazit dost si precitaj pravidla lebo niekedy je tam aj chytak ale to menej casto 🙂 tak Vitaj medzi nami ? 🙂 🙂

martinka17
28. sep 2010

@katika187 ako si na tom s buenom? Už máš apsoň ten pilník? Mne chýba ešte 1000 bodov, škoda ☹

katika187
28. sep 2010

@nikus5 nemas zac 🙂 🙂 som rada ze som ty trosku pomohla 🙂 🙂

katika187
28. sep 2010

@martinka17 matyy no s tym buenom este dnes pridam a snad bude pilnik 🙂 tak tebe drzim palceky aby bol tiez pilnicek 🙂

cetera
28. sep 2010

Ahojte, ja mamlen taku otazocku. Sutazil niekto s Tescom v tej sutazi ked boli majstrovstva vo futbale? Ja som posielala kody z blocku a vyhrala som vlajocku ktora mi samozrejme dodones nedosla....stalo sa to aj vam...?
Inak vcera mi dosla vzorka ovocnej stavy Sunarek zo Sunaru.

angelheart
28. sep 2010

@cetera - ahoj, tú súťaž nepoznám, takže som tam nehrala. Kto to robil, priamo Tesco alebo nejaká iná spoločnosť? Podľa toho by si vedela, na koho sa obrátiť. Ja súťažím dosť dlho, mám aj viacero výhier a to, že mi niečo neprišlo, sa mi za tie roky stalo len raz, aj to len preto, že ten časopis, v ktorom som vyhrala, prestali vydávať.
Ak sa mi zdalo, že výhra chodí akosi pridlho, ozvala som sa a vždy sa to vyriešilo, vyreklamovali si to alebo mi poslali novú výhru. 😉

martinka17
28. sep 2010

@katika187 prišlo mi 100 bodov za úkol o botách 😝 a vraj získate až 500 bodov, no iste 😅

martinka17
28. sep 2010

@cetera dík za info, tak budem čakať a som zvedavá, či príde alebo sami zase stratí, akosi sa mi totiž začali strácať zásielky, čo nie su poslané doporučene 😝

martinka17
28. sep 2010

@angelheart aj ja gratulujeeeeem 😀

angelheart
28. sep 2010

@martinka17 Ďakujeeeem! 🙂