Zaberie tabletka po?

blackmoon23
3. jún 2017

Ahojte, len sa chcem spýtať mala som pohlavný styk a utrhol sa nám kondóm a priateľ sa urobil do mňa skoro hneď som išla na wc a do sprchy sa umyť a cca 3 hodiny potom som užila tabletku po. mám len mierne bolesti v podbrušku inak nič a ms až za 14 dní.. Mám plodné dni a mimi si teraz nemôžeme dovoliť myslíte že tabletka zaberie? Máte s tým nejaké skúsenosti? Vedľajšie účinky?

bavlnka92
4. jún 2017

Ahoj, vždy je tam nejaké % že zlyhá.. Ale čo viem tak je spoľahlivá ale strašne rozhádže cyklus 😒

pininka
4. jún 2017

Snad ti pomoze, ale mam kamosku ktora ma po nej krasnho synceka a to bola este plne kojacia,doktor jej povedal ze to je zazrak. Ale stava sa to.

janinah
4. jún 2017

skúsenosti iných sú ti nanič,tvoje telo je individuálne a je tiež individulne u koho ako zaberie..môže-nemusí.....musíš počkať....dieťa nie je tragédia,tou je rakovina,vyhorenie domu,smrť....takže sa nestresuj 😉

gabona1
4. jún 2017

Podľa mňa zaberie, ale nedávaj si to často, pretože ti to rozhodí celý cyklus. Je potom lepšia normálna antikoncepcia. Porad sa s lekárom, ale viem, že oni sa hnevajú, že si ženy kupujú tieto tabletky....

l3yla
4. jún 2017

v tej tabletke su strasne hormony, a zaberie /nezaberie to je ako tipos bingo...

blackmoon23
autor
8. jún 2017

Už je šiesty deň od a dnes som mala slabé hnedé špinenie môže to byť od tej tabletky alebo príznak tehotenstva? Ako som čítala už by to mohlo byť aj uhniezdenie vajíčka...