Zachovala som sa hlúpo?

30. máj 2022

Ahojte. Mam 25 rokov a dnes som bola u lekara. Jeho narazka ma trosku nahnevala. Ja viem ze vyzeram mladsie ako v skutocnosti som ale povedal mi: vy uz pracujete? nevyzerate ze by ste pracovali, skor vyzerate ako studentka, takych 16 a menej rokov by som vam tipol. Pritom si ma cely cas obzeral. Povedala som mu ze pracujem ze tento mesiac som zacala po skole a ze to beriem ako kompliment hoci on sa tvaril ako keby som niekoho zabila. Zachovala som sa hlupo a mala si odpustit tu poznamku?

nika3136
30. máj 2022

Nechapem. Nevidim ziadnu hlupu poznamku z tvojej strany. Odpovedam to iste. Co povedat na taketo konstatovanie? Najprv to cloveka uraza, ale od isteho veku je to naozaj kompliment a skutocne si to uzivam😃 aspon pri detoch nevyzeram ako strhana starena ale ako fit mlada mamina ;)

luccija
30. máj 2022

Mňa by taká poznámka neurazila a nepovedala si nič hlupe

zuzana9393
30. máj 2022

Tiez by som to brala ako kompliment, zbytocne to teraz riesis. Mozno nemal svoj ked ked vravis, ze sa tvaril divno. Alebo to nepochopil tak, ze pracujes prvy mesiac po ZS?

veronikaszabova
30. máj 2022

Tiez, nechapem... Aku tvoji poznamku? 🤷
Mne sa tiez stava, ze si myslia, ze som sestra mojich synov 🙂 maju 13 a 8 😂 ale nikdy som sa nenahnevala na to, a vobec by ma poznamka doktora neurazila. Skorej by som sa na tom zasmiala

amiaja
30. máj 2022

Podla mna v pohode. Ked on moze komentovat ako vyzeras, ty mas pravo reagovat. Tiez by som mu tak povedala.

irusa
30. máj 2022

no mne jeden povedal na poslednej schôdzi ( vek mal asi 60 )...vo firme som už desať rokov, že už na mne vidno, že som tu dlho ( narážal na to , že už som zostarla ) mám 34...tak som mu povedala, že aj jemu z krásy ubúda ....

janetinka27
30. máj 2022

neviem, asi by som sa tym vobec nezaoberala

autor
30. máj 2022

Len ked proste pozeral na mna ze vy este nemozte pracovat. Ako ja nie som ziadne tintitko tak vazne neviem na co narazal. A pripadam si hlupo lebo on je taky 50tnik mozno mu prislo divne ze mu tak odpovedam 😅

januska12323
30. máj 2022

Tak mal pozrieť na kartu koľko máš rokov keď je blbý.

h2
30. máj 2022

Ja raz nepochopím, že lekár, ktorý má priamo pred očami dátum narodenia pacientky, sa môže čudovať, koľko má rokov. A keď sa už teda prekvapí, načo o tom toľko rozpráva dookola? A že "vy ešte nemôžete pracovať"?! Akože čo čakal? Že mu povieš "No áno, klamala som, ešte mám len 15 a chodím na ZŠ."?! 🙄
Nie, nereagovala si hlúpo. On sa správal neprofesionálne.

autor
30. máj 2022

@h2 dakujem ☺️ presne o to islo

denithestrange1993
30. máj 2022

Jeho narazka ma trosku nahnevala...beriem to ako kompliment 🤷🤷🤷

kendova_anna
30. máj 2022

Aáaaale prosim ta, hladas nieco kde nie je nic. Podla toho ako si to opisala,tam ziadna hlupa ani nemiestna poznamka nepadla, takze je vsetko v poriadku

ropucha6
30. máj 2022

Ja si vzdy na taketo odpovedam, ze beriem to ako kompliment 🙂

mariejenka
30. máj 2022

Ty si sa zachovala veľmi dobre, on možno s tebou flirtoval,ale išiel na to velmi zle😂😂
Mne tiež sa stalo,ze ma pacient ohodnotil,ze čo také "šteňa" môže vedieť,teraz to vyšlo zo školy 😂😂...tak som sa pekne poďakovala za kompliment,a ze na vek 33,10 rokov prace a jedno dieťa,plus som bola v treťom mesiaci tehotenstva 😂😂😂

autor
30. máj 2022

@mariejenka no tak to si nemyslím, že by som mnou taký postarší pán flirtoval 😂

catdaddy
13. jan 2023

on je pedofil?