Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

evitkamalicka
4. dec 2009

no urobilo nam to 3 dni za sebou, takze tento tyzden som radsej ani neprala este ani elektricku ruru nepustala kym nam to dnes neopravia bo smradu by bolo zase

vejinka
4. dec 2009

slavu...uz??? este odfot a hod do albumu 😉 vsak tam mas krasne palicky? ved sa podel s nami 😉

janirea
4. dec 2009

slavi,,,cikáš? 😀

evitkamalicka
4. dec 2009

slavulik kde siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii?

vejinka
4. dec 2009

uz sa za ten cas musela aj vykakat 😀

vejinka
4. dec 2009

jaj aj som vysmadla 😅

evitkamalicka
4. dec 2009

ja kavickujem

vejinka
4. dec 2009

som si otvorila dzus ceresnovy..ale daky je studeny.. 😒

vejinka
4. dec 2009

musim ist..maly je hore 😖

vejinka
4. dec 2009

takze sa to dozviem az vecer 😔 nevadi...

janirea
4. dec 2009

a ja idem domov,,,takze tiez vecer

slavulilienka
4. dec 2009

☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ babky nič...žiadna oslava sa nekoná.....je tam len /. ☹

slavulilienka
4. dec 2009

ale díky , ste zlaté , že mi tak prajete... 🙂

evitkamalicka
4. dec 2009

slavulik nevadi, to este nic neznamena, skus za take dva dni rano 😉

dijefcatko
4. dec 2009

slavi, nič to preto, o pár týždňov, na Vianoce dáme // všetky! 😉

slavulilienka
4. dec 2009

🙂 no ak nepríde mrcha, tak skúsim ešte potom...no a ak nie, ideme do ďalšieho kola....sex pod vianočným stromom som ešte neabsolvovala... 😀 dúfam, že na nás nespadne. 😝

dijefcatko
4. dec 2009

slavi, dobry napad, ze poloha: na vianocny stromcek 😀

evitkamalicka
4. dec 2009

zajtra sa chystame do mesta kupit malemu makky matrac na valendu, lebo uz chcem aby tam spal aj v noci a na tom tvrdom co tam je moc nechce byt a musim nejako oblbnut muzika, aby niekam sli, lebo potrebujem ist do zlatnictva vybrat mu darcek na 30-ku

slavulilienka
4. dec 2009

😀 😀 len pozor na tú čečinu..tá vie aj dobre popichať... 😀 😀 😀
no babky idem ja off, treba sa mi venovať aj rodinke...večer sa tu stretneme...zatim papa 😉

janirea
4. dec 2009

slavi,,,no este skusis otestovat, ak nepride mrcha mrchata,,no a potom ten december je nas 😀
pod vianocnym stromcekom 😀 ,,,sice uz si nerozbitne ozdoby ale narobilo by to bordel a rachot, keby spadol 😀

janirea
4. dec 2009

evit a co máš v merku mu kupit?

jooj, moj uz mal 32,,, 😕,,,a nieco na 33-ku by som mu chcela kupit

cukruska1920
4. dec 2009

Ahojte babuchy... 😉 konecne som doma z roboty 😝

janirea
4. dec 2009

ahoj cukrus

cukruska1920
4. dec 2009

ahoj jani...ako ?

vejinka
4. dec 2009

slavu nevadiii..nabuduce sa podari..

baby mam na vas jednu prozbu neviete kde by som na nete nasla nejaku stranku kde sa daju vlozit do uz hotoveho ramika vianocne fotky? nexce sa mi robit vsetko od piky.. 🙄

dijefcatko
4. dec 2009

juuuj dievčatá, moja kamoška sa práve stala krstnou mamou! maly drobec sa volá Dodko, má 50 cm a 3480 gramov 😵

janka0025
4. dec 2009

Zdravím. Volám sa Janka a prvýkrát dnes som objavila túto stránku a fórum o skutočne zaujímavých veciach.So snúbencom strašne túžime po drobcovi a keďže to zaťial akosi nevyšlo, rozhodla som, že tomu bude treba dopomôcť...Zajtra si idem pre ovul. test, vybrala som si ten s mikroskopom, tak uvidíme...Ale ak sa budeme spoliahať na náhodu, tak sa k tomu drobcovi asi nikdy nedostaneme...môžem sa k Vám pridať?

cukruska1920
4. dec 2009

janka...jasnacka ze mozes...vitaj 😉

janka0025
4. dec 2009

ďakujem. Fakt som netušila, že s počatím dieťaťa je to až tak komplikované..Vždy som si vravela, nemám lebo ešte nechcem, no ono nedávno sme sa s partnerom nad sebou zamysleli, že už rok vravíme o drobcovia a zatiaľ nič, tak asi to nebude až také jednoduché..

jika80
4. dec 2009

caute babky
konecne mam cas precitat vas - dnes som od rana na nohach a z robotky mozem vypadnut az o 20.00 😠
no ja uz mam mrsku za sebou, tak sa zacina 2. faza snazilkovania, uz sa s mm tesime 😀 zacala som si merat teplotku + beriem homeopatika na upravu cyklu, tak si drzime pasticky aby sa zadarilo 😎