Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

cukruska1920
4. dec 2009

janka...a ako dlho uz skusate?

janka0025
4. dec 2009

V podstate rok, nebolo to nič intenzívne,žiadne meranie baz. teploty, ale obrovské výpočty, ani sme sa neradili so žiadnymi odborníkmi, stále sme čakali, že to jednoducho príde...No roky utekajú a máme pocit, že je už najvyšší čas...Dnešný deň som strávila na internete a prečítala som si obrovské množstvo informácií, či už o neplodnosti, ovulácií, meraní, atď.....ale je veľký rozdiel diskutovať so skutočnými ľuďmi, ktorý majú už čo to za sebou...

dijefcatko
4. dec 2009

janka vitaj medzi nami, no ono to fakt nie je med lizat toto snazilkovanie 😉 vyroba je super, vsak ako inak, len potom to cakanie, ci to vyslo, to uz nie je taka sranda...

janka0025
4. dec 2009

Ďakujem. Som fakt rada, že som na toto natrafila, doteraz som sa o tom bavila len s partnerom a všetky pocity z toho, že stále nič som nechávala len pre seba. V podstate zatiaľ nikto z okolia to nevie..Doposiaľ sme verili na nejakú náhodu a ako to oznámime rodine...HEHE ...tak som dnes konečne ružové okuliare zahodila a prichádza realita...Makať, makať, makať... 😀

evitkamalicka
4. dec 2009

vitam janku 🙂

janirea zlatu retiazku na ruku 😅

jika80
4. dec 2009

ahoj janka, tak drzim palceky a dufam, ze sa co najskor podari

janka0025
4. dec 2009

Dík evitkamalicka.

evitkamalicka
4. dec 2009

dijefcatko tak som ti to poslala teta na poste vravela, ze v pondelok by si to mala mat alebo najneskor v utorok 😉

janka0025
4. dec 2009

Dík jika80. ďalší rok prejde, kým sa zabehám vo všetkom, čo musím pre to správne urobiť...Dnes mám tolko info v hlave, že si ju budem musieť normálne prepláchnuť, aby som vôbec zaspala. 😝

janirea
4. dec 2009

ahoj jani a vitam ta aj ja tu

ja som sa uz zaparkovala na gauci,,,idem kuk spravy

dijefcatko
4. dec 2009

evit dakujem! juj, tesim tesim tesim a ked sa podari, tak sa od tesenia aj zblaznim! 😵

evitkamalicka
4. dec 2009

nie je za co

vejinka
4. dec 2009

ahojte vitam novu tvar..baby ja mam stale vytok..ale uplne ako keby som sa pocikala..taky som nemala odvtedy co som bola tehotna nechapem 😖

vejinka
4. dec 2009
hedunecka
4. dec 2009

ahojte 😀 ja len tak citam kedze rok 2010 je este daleko

len chcem zazelat evitke krasne tehulkovanie kedze si nas uz opustila z leta2010 😀 😀

a este k tej ovulke--ja mam vyhodu ze si nemusim nic merat lebo presne viem kedy ju mam/podla bolesti/je to dost neprijemne a hlavne ked si mam predstavit ze zrovna tie dni sa mame snazit 😖 niekedy dokonca nemozem ani xodit lebo ma bolia vajecniky pri kazdom kroku no a ovulka mi trva 4-5dni 😉 zevraj som velmi plodna zena 🙂

janka0025
4. dec 2009

Práve som dopozerala správy, hovorili o tých dvojičkách...smutné

janirea
4. dec 2009

teraz to bolo aj v spravach

edita84
4. dec 2009

ahojte dievčatá vítam tu novú snažilku janku
slavu nezúfaj ešte môžu byť // a ked nie tak si ešte budete mesiac užívať s mm.
baby čo ste kúpili mm na mikuláša ja som mu kúpila červené tangáče dúfam že sa v nich dnes večer predvedie jáj už sa teším to bude sranda.

vejinka
4. dec 2009

edit..moj muz by mi tie tanga obrutil okolo krku 😀 😀 😀 😀

edita84
4. dec 2009

no normálne aj môj len on je za každú srandu

janka0025
4. dec 2009

Ahoj. Tak svojho by som do niečoho takého asi nikdy nenavliekla 😀
Ale ak by aj áno, určite by som sa perfektne pobavila..

edita84
4. dec 2009

neboj baviť sa budem aj ja 😀

vejinka
4. dec 2009

odfooooot 😀

vejinka
4. dec 2009

moj ma sexi prdelku aj v boxerkach.... 😵

edita84
4. dec 2009

no jasne to bi ma už fakt zabil keby som sem hodila jeho sexi prdelu.

vejinka
4. dec 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 sak to by nemusel vediet 😀 😀 😀

edita84
4. dec 2009

nerisknem 😅

vejinka
4. dec 2009

sak jasne...nechaj si ho rpe seba...este by sme ti slintali nadtvojej polovicky zadkom 😀 😀 😀 😀

edita84
4. dec 2009

no ved toho sa bojím 😀

janirea
4. dec 2009

baby 😀 ,,,,sa smejem,,,my mame take cosi doma, raz sa mi podarilo to na mm navliect,,,aj ked mu to asi nebolo po chuti a ja som sa smiala, ze vpredu to mal chúdatenko ako v takom batohu 😀 😀 ,,,,ale sranda bolaaa