Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

katkamarek
16. jan 2010

ahojte baby, ja som dnes takto:
http://www.fertilityfriend.com/home/2bd5ea

dnes som cakala pokles, ale ono sa to splha niekam hore, tuto teplotku mi ukazal obycajny teplomer, ale bazalny nameral az 36,90, takze vcera asi teplotka nebola ovplyvnena spankom. No a tak to vyzera, ze to bude bez ovu tento mesiac. ☹

edita84
16. jan 2010

tak dievčatá moja torta je hotová hodila som fotky je to orechová torta aje to moja prvá takže 😉

ivanulienka81
16. jan 2010

dakujem dievcata 🙂
aj ja vam drzim palceky, nech je aj vase snazilkovanie cim skor odmenene dvama ciarkami 😀

ivanulienka81
16. jan 2010

edit pekna torka 😉

ivanulienka81
16. jan 2010

torta som chcela napisat 😀

edita84
16. jan 2010

dakujem a ešte raz gratulujem k // mm sa tešil?

vejinka
16. jan 2010

ahojte slavu no podla mna bola ovulka 13-14 ale mozem sa mylit..no drzim palce 😉

edita84
16. jan 2010

no ahojte kočeny takže u mňa mrcha zatiaľ neprišla, dali sme si z mm kexík a zas som trochu krvičkovala ked sa mrcha do rána nerozbehne tak zajtra testujem. podľa vás 20 citlivosť už ukáže tehu 14 mi mala prísť mrcha.

slavulilienka
16. jan 2010

veji...no už nech je ako má byť..už sa nejdem trápiť...,momentálne ma bolí znovu zub, takže zajtra pôjdem na pohotovosť..blbé, že človek nemôže ísť na pohotovosť napr...o deviatej večer, ale musí čakať do rána.. ☹

edita84
17. jan 2010

pekné ránko dievčatá tak nič spravila som test s citlivosťou 20 a nič snehobiely mrcha nikde nechápem asi som už vadná 😒 😔

ivanulienka81
17. jan 2010

edit ja som robila ked mrcha meskala druhy den a robila som test s citlivostou 10
ano muz sa tesi, akurat vcera vecer v posteli sme sa rozpravali ake to bude ked uz budu dvaja 😅

katkamarek
17. jan 2010

dobre ranko
edit, bude to tym, ze si bola chora a brala si ATB. Mnam orechova torticka, hned by som si dala 😉

slavu, drzim prstiky, aby to preslo cim skor

ja som dnes takto
http://www.fertilityfriend.com/home/2bd5ea
ovu nebola, este tomu dam asi sancu do 20 DC, ale mam pocit, ze moje telo sa so mnou zahrava.

edita84
17. jan 2010

katka myslíš to meškanie,

katkamarek
17. jan 2010

hej edit, bol to zasah do tvojho organizmu, tak mozno preto meska, aj ked mozno este nie je nic stratene, ked meska este len jeden den 😉

edita84
17. jan 2010

nie to už mešká 3 dni

katkamarek
17. jan 2010

no tak myslim, ze tam nadej je, skus zajtra testnut s citlivejsim 😉

slavulilienka
17. jan 2010

no haló , kde ste všetky ha? Nedeľná pohodička?, či všetky snažilkujete? 😉
ja dnes takto: http://www.fertilityfriend.com/home/2ad5c6...ne... čo sa to tak drží rovnako... 😕

edita84
17. jan 2010

ja som nevydržala do zajtra a testla som rapid clear 10 a nič jedna čiarka som z toho dosť vedľa a mrcha ešte stále nikde ☹

slavulilienka
17. jan 2010

edit máš nervy však? ☹ Netráp sa moja...možno máš ešte nízku hladinu Hcg..počkaj ešte a ak nepríde v pondelok, tak testni v utorok...kto vie prečo je to tak..

edita84
17. jan 2010

slavu strašné nervy lebo pri sexíku zas krvácam tak isto ako ked som bola tehu z malou a potom už nič ani špinenie ani bolesť brucha a prs a aj mám prsia zväčšené no nechápem dúfam že mi nezačína haprovať mrcha no ked mrcha nepríde ešte 2-3 dni zopakujem test. 😉

slavulilienka
17. jan 2010

no je to teda riadne na psychiku..Ti verím moje...uvidíš...skúste radšej teraz nekeksíkovať, aby ste niečo nepobabrali.., hlavne skús byť v kľude, zbytočne sa nenervuj...viem , že by si veľmi chcela, aby sa to podarilo, ale ak sa budeš stresovať, bude to len horšie...o to viac budeš smutná...Veľmi Ti prajem fazuľku, no skús trošku na to nemyslieť.. 😉

edita84
17. jan 2010

dík moja asi to bude najlepšie ked na to chvíľku zabudnem
tak sa tu majte ahojte

slavulilienka
17. jan 2010

avoj editka...držím palčeky.. 😉

kojzarik
17. jan 2010

ahoj co vsetky snazilkujete? alebo uz spinkate 😕

lilix
18. jan 2010

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu...

ahojte kocky. myslite, ze zajtra bude ovu? ci uz dnes?

evitkamalicka
18. jan 2010

dobre ranko sa praje

edita84
18. jan 2010

Ahojte ako sa máte? v noci u nás ták nasnežilo asi pôjdeme dnes sankovať 🙂

evitkamalicka
18. jan 2010

aj u nas snezilo v noci a este stale snezi a ma az do noci

edita84
18. jan 2010

no to sneží stále len sa asi topí a to je potom na figu 😖