Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

sophie1981
14. okt 2009

lilix, ja este nemam kupene, nieto v skrini...po 4 rokoch v uk som sa nejako pozabudla, ze tu to v botaskach neprezijem.... 😅 😝 🙄

edita84
14. okt 2009

Ahojte aj u nás v kn je strašná zima a hrozne fúka včera nás skoro odfúklo dnes budem musieť ísť kúpiť malej zimný kabát.Evitka sme dve ktoré milujú zimu.

evitkamalicka
14. okt 2009

lilix ja uz som vytiahla kabat a take prechodne cizmicky a uz aj Adamkovi som kupila zimnu vetrovecku, pancusky atd

cukruska1920
14. okt 2009

ale dost skoro zacala zima...ved je len polovica oktobra... ale mozno sa to teraz vyjasi a potom este bude teplejsie 😅

kojzarik
14. okt 2009

ahojte kocky tak uz som aj na spät z krvi zajtra budu vraj vysledky...
evitka ja mavam podla mna dost vysoku bazalnu teplotu kedze ju mam stale nad 36,8 , cez plodne ju mam az 37,8

mima no co ako dopadol test? uz sme nedockave

evitkamalicka
14. okt 2009

kojzarik tak to mas super teploty....ja mam od malicka velmi nizku teplotku, som skoro stale takmer podchladena

kojzarik
14. okt 2009

evitka uff tak to mi odlahlo ja som si myslela ze to je zle ze ju mam taku vysoku 😅

lilix
14. okt 2009

ja mam dve vetrovky s pokazenym zipsom, neviem co budem nosit! otrasne ako sa tie zipsi kazia, aj vam tak?
no ja by som v kabate zimu neprezila, mna to nezohreje. ja som tiez zamrznuta.

rosannar
14. okt 2009

ahojte,
môžem sa k vám pridať, my sme sa s manželom dohodli že začneme na bábätku pracovať tak okolo novembra, tak dúfam, že sa nám to aj podarí...

evitkamalicka
14. okt 2009

rosannar jasne ze mozes, drzim palce

rosannar
14. okt 2009

evitkamalicka
dakujem....

chcela som sa aj spýtať, ja beriem tabletky ešte tento a budúci týžden a otázka je, že či sa môže stať že budem mať nejaké vadné dieťa alebo že sa môže stať že nebude zdravé...

evitkamalicka
14. okt 2009

rosannar tak to ti ja neviem povedat, lebo som tabletky nebrala, ale podla mna nie

slibby
14. okt 2009

dobre ranko vsetkym 🙂 ! po dlhsej pauze sa znova pridavam. pozeram ze sa to tu fajn rozbehlo ale dovcitat to vsetko nestiham 😖 takze nie som moc v obraze 😉 ale snazite sa asi o 106. ja sieste jeden cyklus musim pockat a potom sup sa do snazenia. 😀

rosannar
14. okt 2009

evitkamalicka
no dúfam, že máš pravdu, lebo zase sestra ma straší, že to nemusí byť v poriadku...

evitkamalicka
14. okt 2009

slibby a preco musis cakat?

slibby
14. okt 2009

rosannar, to vobec necadi, ved pozri kolko je bab co otehotneli pocas brania antikonceocie, dolezite je aby sa hned vysadila ked zistis ze si tehu, ale ty ju asi prestanes brat este pred tym nez sa zacnes snazit naplno 😒 a mam aj dost znamych co otehotneli hned po vysadeni HAK v 1. cykle a deti nemaju nic a su uplne zdrave

slibby
14. okt 2009

evitka, lebo mam zmluvu v robote len do konca januara a potrebujem aby mi ju predlzil

evitkamalicka
14. okt 2009

slibby jaaj

rosannar
14. okt 2009

slibby
no tak teraz si ma potešila najviac na svete... 😀

slibby
14. okt 2009

ale tak, snad sa potom rychlo zadari tak ako aj maly a to cakanie sa oplati v kazdom pripade

evitkamalicka
14. okt 2009

slibby urcite sa podari

baby co dnes varite? dochadzaju mi napady

lilix
14. okt 2009

rosannar, toho sa neboj, ze bude chore. znama zabudla zobrat antiku, otehotnela, a brala ju dalej lebo to nepredpokladala, ze je tehu. a ake bolo jej prekvapenie?
maly sa prilepil a ma zdraveho krasneho valibuka! skor si myslim,ze ine agresivne lieky by mohli uskodit. napr. antibiotika. neviem.
evit granadir 😉

evitkamalicka
14. okt 2009

lilix ja som uplne zabudla, ze mam doma tofu, takze bude tofu na zeleninke, mnam

mima286
14. okt 2009

ahojte,tak kuk do albumu

evitkamalicka
14. okt 2009

mima myslim, ze ciarocka zatial vobec nezosilnela

mima286
14. okt 2009

nie je to ziadna vyhra ☹ no ale volaco sa rysuje 😉

mima286
14. okt 2009

no to iste si aj ja myslim vyzera tak isto ako pred tym ☹

mima286
14. okt 2009

asi z toho nic nebude 😒 idem spravit halusky ,vcera som robila kuraci paprikas 🙂

cukruska1920
14. okt 2009

mimi..pozerala som si testiky ale mne sa zda ze nesilneju 😒 lebo ked si robila 28DC a potom az 34 tak to by mal byt uz viditelny rozdiel.... ☹ ale ved uvidis

evitkamalicka
14. okt 2009

mima no v kazdom pripade drzim palce