Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

rosannar
21. apr 2010

edit...a to s nou bude vedieť aj hýbať alebo len taká napevno?

edita84
21. apr 2010

no len lakťom to je niečo také ako keby ruka bábiky ale toto má len privikacie aby vedela aký je to pocit

rosannar
21. apr 2010

edit...ahhaaa....no ale hlavná vec, že to prijala a chce to nosiť, no nie?

edita84
21. apr 2010

no veru

rosannar
21. apr 2010

edit...poznala som aj ja jednu babu, ktorá tiež nemala ruku, ak si dobre pamätám tak mala ju len asi takú ani nie po ľakeť a tiež nosila takú protézu...ale to bola taká ruka, že ju nevedela ohýbať

edita84
21. apr 2010

hej ani toto nebude hýbať ale takú čo sa hýbe môže dostať iba po 18

rosannar
21. apr 2010

edit....a to jej budú aspon teraz dosť často meniť, nie? lebo ved teraz stále rastie a rastie ako z vody 🙂

edita84
21. apr 2010

no asi po pol roku myslím

rosannar
21. apr 2010

edit...no tak len držím palčeky aby sa s tou ručkou rýchlo skamarátila 😀 😉 ....aby sa s nou naučila žiť 😉

edita84
21. apr 2010

no ja neviem ale ja nechcem aby ju nosila na von mne to pripadá také na silu mne je to čudné 😖 nech to má doma

rosannar
21. apr 2010

edit...no ale nemala by si na to zvykať?

edita84
21. apr 2010

no hej ved doma no ale uvidíme ako to bude to si musí naprv zvyknúť ona a aj ja vonku by s tým aj taknevedela fungovať ona je zvyknutá už bez nej jazdiť na motorke

rosannar
21. apr 2010

edit...na motorke? čo z nej vyrastie nejaká rockerka? 😀

edita84
21. apr 2010

no hej na tej šlapacej kde sa poháňa len nohami

rosannar
21. apr 2010

edit....noooo to jej už len kupiť koženú budnu, také super okuláre a bude podarená 😀

edita84
21. apr 2010

no tam vo dvore motorkujú všetky deti 😉

rosannar
21. apr 2010

edit....my tu v práci sme tak položený, že ked kuknem cez okno, tak vidím taký detský park, preliezačky a tak...a minule tu bol taký starší pán asi so synom a ten malý mal normálne že traktor a aj vlečku ťahal za sebou...vyzeralo to super 😀

edita84
21. apr 2010

no je to super a aj tá cena 😒

rosannar
21. apr 2010

edit...noo to hej...tie ceny sú hroznéé

ivanulienka81
21. apr 2010

edit, ja som videla raz na stanici jednu starsiu pani, no starsiu, nieco kolo 45 a mala protezu na ruke, bolo to normalne vidno ako je trcala umela ruka, mne osobne to neprekazalo
a raz som videla jedno dievca mlade, islo s jednym chlapcom a drzali sa za ruky, boli velmi zlati a to dievca malo tricko s kratkym rukovom a jednu ruku nemalo, clovek sa za niecim takymto obzrie, ale obdivovala som to dievca
drzim Beatke palce s novou ruckou a hlavne nech sa v zivote stretne len s porozumenim 🙂

evitkamalicka
21. apr 2010

ahojte, nam nesla cez obed elektrina 😠

ivanulienka81
21. apr 2010

ahoj evit
ako sa ma brusulo?

evitkamalicka
21. apr 2010

brusko sa ma dobre, skace o 106 😅

edita84
21. apr 2010

ivi dakujem

ivanulienka81
21. apr 2010

my este len tak decentne, sem tam sa drobuliatko pomrvi
a s vahou ako? este sa stale drzite ci uz isla hore?

evitkamalicka
21. apr 2010

mam +2,5kg takze nic strasne

ivanulienka81
21. apr 2010

no to je evit velmi v pohode 😉

evitkamalicka
21. apr 2010

ja si myslim, ze toto tehu ani tak vela nepriberiem, kedze aj tlak mam zatial v norme

ivanulienka81
21. apr 2010

fakt evit, nevies ako cukrus, ja som tu tiez teraz chodila menej, tak ani neviem co a ako
uz ju pustili z nemocky, vsetko ok?

vejinka
21. apr 2010

ahojte kocky..no zijem zijem uz sa to konecne zlepsuje inak moj muz ma dnes narodky a ja idem zajtra na gyndu nuz som sa dost dlho holila jedno z druhym a akosi som minula vsetku teplu vodu...na tom by nebolo nic zle keby po mne nesiel muz a ked bol od hlavy po paty namydleny tak vtedy sa mu pustila studena...no ja som tusila lebo zacal nadavat ako pohan a tak som sa rehotala a maly so mnou ze som si skoro cvrkla..a ked vysiel muz jooooj ani sa so mnou nebavi uvidime dokedy...dnes som mu slubila tutuli mutuli ale ked sa bude hnevat nic nebdue tak nech si to mlady pan rozmysli..sak ja za to nemozem ze xcem ist do poradne tip top 😀 😀