Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

ivanulienka81
6. máj 2010

ros vsak aj ja som teraz fotila s takym delobuchom... tiez mame olympus 😉
preto som doteraz fotila na mobile... ale uz som si povedala, ze uz treba krajsie fotky

rosannar
6. máj 2010

iva...no uvidíme....večer to skusim...možno oprášim aj zrkadlo čo máme na vešiakovej stene, pekne ho poutieram a možno sa odfotim za asistencie zrkadla 😀

sophie1981
6. máj 2010

jaj, pred mrchou som mohla aj ja hodit foto....brucho vyzeralo na taky 5 mesiac..... 😀 😀 .....

rosannar
6. máj 2010

no aj ja som mávala pred mrchov také väčšie bruško

edita84
6. máj 2010

kočky spravila som si Jonáša a vychádza mi na 20.5 a bude to chlapec ked sa podarí

rosannar
6. máj 2010

edit...no tak držím palce, aby ti to vyšlo 😉

edita84
6. máj 2010

hát pevne dúfam že to tento mesiac výde ale na takéto výpočty o ničom sa veľmi nespolieham ale za to si pokeksíkujeme 😅

rosannar
6. máj 2010

edit...no ved uvidíš...ja tiež takýmto veciam neverím, lebo ked to má prísť tak to príde 😀

edita84
6. máj 2010

presne ked príde ten správny čas tak to príde len aby tu už bol lebo ja som strašne netrpezlivá a čas sa mi kráti ☹

rosannar
6. máj 2010

edit...no to ti verím...to čakanie je najhoršie...

edita84
6. máj 2010

fu ani nehovor už mi to leze na mozog 😠

rosannar
6. máj 2010

edit...ešte si pamätám ten pocit každý mesiac čakať a stále nič...bolo to velmi deprimujúce 😒

edita84
6. máj 2010

ros už 9 mesiacov len čakám a čakám a nič podľa mňa s mm robíme všetko preto aby sa to už podarilo a nič nechápem kde je problém zvedavá som na výsledky HP

rosannar
6. máj 2010

edit...a kedy majú byť výsledky a čo vlastne sa zistí z tých výsledkov?

edita84
6. máj 2010

koncom budúceho týždňa by už mali byť tam zistia či mám všetky hormóny v normálnej hodnote

rosannar
6. máj 2010

edit...no tak držím palce....a v mm nemôže byť chyba? 😒

edita84
6. máj 2010

ros on bol na spermiograme a je chvla bohu všetko ok 🙂

rosannar
6. máj 2010

edit...no to je super...tak už len čakať na výsledky 😉

edita84
6. máj 2010

no veru a dúfam že aj ten duphaston mi nejakým spôsobom pomôže 😅

rosannar
6. máj 2010

edit...no ak je to dobré, tak určite, ja to nepoznám a ešte som ho nikdy nebrala 😉

edita84
6. máj 2010

no uvidíme ale verím na silu mája 🙂

rosannar
6. máj 2010

no asi sa zbalím a idem na obed...doma ma čaká vyprážaný karfiol, čo som sa s ním večera tak trápila 😀 papaaa a vrátim sa 🙂

edita84
6. máj 2010

ros dobrú chuť

ivanulienka81
6. máj 2010

jaj babule, tak ja som spat, maly uz buva, pecienka sa uz dusi na cibulke, mnam a zatial si idem dat salatovu polievku 😝
celom sa nam vycasilo, tak ked sa Misko zobudi pojeme chytro von

evitkamalicka
6. máj 2010

aj mne maly akurat zaspal a ja srotujem cerveny melon

edita84
6. máj 2010

ja som akurát uložila malú spať aj tu sa trocha vyčasilo ale fúka vietor my dnes pôjdeme k mamke ale vonku nebudeme lebo jej budem robiť melír a malej treba ostrihať ofinku

sophie1981
6. máj 2010

my nespime...dovaram polievku, katka asistuje.... 😨 .....

evitkamalicka
6. máj 2010

u nas vyzera, ze vytah ide, dlazba uz je na nasom poschodi polozena, tak ked nebude prsat ked pride muz z prace tak pojdeme kuknut do tesca nejake baby oblecko

sophie1981
6. máj 2010

ak sa nam nahodou podari zamiesit, tak mne urcite netreba kupovat ziadnu vybavu,......pre dievcatko mam po Katke, celu kpu, vela unisex oblecenia a sestra ma zasa 7 mesacneho chlapceka, tak aj vybava pre chlapceka je v poho...konecne usetrim...kocik tiez nemenim.....akurat pampersky nakupim......eta vsio....

edita84
6. máj 2010

sophie ani ja nebudem musieť kupovať pre dievčatko ale aj pre chlapčeka len minimum lebo ved doma jej jedno v čom bude a na von pkupujem nejaké pekné vecičky a hlavne kočík lebo ten nemáme mám len športový ale ten chcem predať