Zalando - neprevzatý balík

moongirl
9. apr 2023

Ahojte, prosim ak neprevezmem balik od zalando, a vrati sa im to naspat, hrozi mi nejaka pokuta? V obchodnych podmienkach nic neviem najst. Dakujem.

koniarova
9. apr 2023

Nič ti nehrozí. Nestresuj.😉

moongirl
autor
9. apr 2023

@koniarova vazne? Och dik 🙂

richie233
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jeanne14
9. apr 2023

@moongirl normálne to prevezmi a pošli naspäť. Vrátenie majú zadarmo
Prišli mi legíny, boli obrovské. Ešte v ten den šli naspäť.

moongirl
autor
9. apr 2023

@richie233 ok radsej to prevezmem🙂

jeanne14
9. apr 2023

@moongirl opatrne otvor balík, vo vnútri máš ten podací na vrátenie, nalep na balík, výplň údaje na stránke a podáš zadarmo. 😉

koniarova
9. apr 2023

@richie233 jasné. Už vidím Zalando, ako od nej vymáha balné 😁😁

alexas56
9. apr 2023

@moongirl Prevezmi a vráť naspäť. Neznášam toto..ľudia si objedanú a potom neprevezmú..nerozumiem tomu, ak balík nechcete, tak neobjednávajte. Spôsobujete zbytočné náklady..a to nehovorím o stratenom čase ľudí čo balík zabalia a kuriér..

richie233
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
koniarova
9. apr 2023

@richie233 to je pravda, ale pravdepodobnosť je 0,0001%. Ja som raz nechcela prevziať z HM a sami mi odpísali, že nemám prebrať od kuriéra .

katka700
9. apr 2023

@moongirl Neviem ako zalando ale väčšina eshopov ma pred odoslaním objednávky zaklikavacie políčko alebo veticku záväzná objednávka s povinnosťou platby. Radšej prevezmi a vráť ako radia baby než mať opletacky

koniarova
9. apr 2023

@katka700 predpokladám, že jej ide o to, aby neplatila. Zrejme nechce čakať, týždeň, dva na vrátenie peňazí.

judit47
9. apr 2023

Zalando aj aboutyou maju pravidlo(neviem kolko x lebo som to neurobila ani raz)ale tu na MK o tom pisali baby-ak neprevezmes balik na dobierku uz ti tu mozno nasledne nedaju.(dobierku ,budes muset platit vopred)

Ps.ak to nieje na dobierku ale si uz zaplatila tam sa musi vypisat formular..

koniarova
9. apr 2023

@judit47 zaujímavé. Logiku to má.👍

xsandrax
9. apr 2023

Ja som raz neprevzala balík 🙈 objednala som si nie najlacnejšiu bundu, ale ešte predtým mi ju objednal priateľ, o čom som samozrejme nevedela a nechcelo sa mi riešiť spätne odosielanie, a čakanie na peniaze, tak som ju neprevzala a nič sa nestalo 🙂 urobila som to iba tento 1x, lebo som vedela, že aj tak by som ju na 100% odoslala spať. Vrátenie je tiež zadarmo, čiže to ani neriešia 🙂

moongirl
autor
11. apr 2023

Tak baby, prevziala som to, ale vratim naspat mikinu, som si aj myslela ze mi bude kratka :(
Iba sa chcem opytat, ked si objednam kuriera slov.posty, plati sa za to?

koniarova
11. apr 2023

@moongirl neplatí.