• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Zámena detí v nemocnici. Stalo sa vám to?

17. júna 2008 
stalo sa to uz davno v L.M v 1995
ked mi po cisarskom porode priniesli po dva dni uplne ine dieta,ani im to nebolo divne a reakcia nebola vobec ziadna,ako by sa vobec nic nestalo.Akurat sa mamicky smiali,koho mi donesu tentokrat .Ma niekto podobne skusenosti..
16. jún 2008 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stalo sa to tebe?
16. jún 2008 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamoske tiez po cisarskom doniesli ine dieta na kojenie :sweat_smile:
16. jún 2008 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to je neuveriteľné!!! Aj nechápem ako maminkám, ktoré mali narodené detičky normálne a po pôrode ich videli, mohli zameniť detičky. Veď ja som si malú poznala hneď a to som ju videla od pôrodu až po desiatich hodinách. Každé miminko je úplne iné. Samozrejme že aj také prípady sa môžu stať, len mi to nejde do hlavy.....
16. jún 2008 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved ten sok kamoskin,bola z toho na nervy :frowning2: ,nie dost ze ju vsetko bolelo este aj taketo nieco a sestricky jej povedali ,,ze to sa obcas pri krmeni stane,,.No svihlo by ma. :frowning2:
16. jún 2008 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze sa to obcas stane?zabila by som take nieco sa nema stavat :angry: :angry:
16. jún 2008 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne toho mojho nemohli zamenit, deticiek bolo malo, cca 4-5 a on jediny mal veku ciernu hrivu a dlhokanske mihalnice a plakal takym zaujimavym sposobom, aj sestricky ho volali spevak :grinning:
16. jún 2008 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moj sa hned po porode škrabol an ličku, takže mal tiež poznávacie znamenie. A dcerka bola jediné dievča na oddelení :dizzy_face: navyše tiež "speváčka" nikto by ju nechcel :grinning: :grinning: :grinning:
16. jún 2008 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
stalo sa to osobne mne a to hlavne preto,lebo po cisarskom reze donesu dietatko matke az po troch dnoch ,pretože rodí v narkoze takze matka nema sancu vediet,ako vypada ich potomok,nastastie sa to stava ojedinele,ze zamenia dieta ale clovek nevie pritom boli oznacené císlami ale nepozornost moze byt fatalna.Bola so na oddeleni jedina,nastastie ktorej vymenili dieta.Aj keby bolo vymenene lubila by som ho rovnako.
17. jún 2008 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne sa to stalo ale je to taka usmevna prihoda :slight_smile: boli sme na izbe dve rodicky obe po cisarskom a kedze moj bol napojeny na pristroje nemohla som ho mat pri sebe.... a ked doniesli babatka na kojenie tak mne dali dievcatko a jej chlapca samozrejme meno bolo prekryte plienkou a zacali sme sa smiat lebo sme na nich pozerali ze toto nieje nase.... a pozreli sme mena a bolo to opacne nastastie sa to stalo len raz :slight_smile:
17. jún 2008 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok..po cisarskom, ak mamicka bola uspata, pochopim, ze nespozna vlastne babo..ale ak nespala a videla ho, alebo ak bol porod normalny, nechapem, ako si nespozna matka dieta?.. :confused: babatka urcite nie su vsetky rovnake..preto napr. pripad zamenenych babatiek z ciech uplne dobre nechapem..nechcem, samozrejme, nikoho urazit, alebo nastvat..to je len moj nazor..
17. jún 2008 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj moja dcera bola celkom specificka (taka smiesna ako sasko). A divime sa vsetky len dovtedy, kym sa nam to nestane.
Ja sa uprimne priznavam, ze este 2 tyzdne po porode som bola nesvojpravna. Hormony urobili svoje a ja som isla na autopilota.
Sestricky to odbiju myknutim pleca, ale co keby kardiochirurg pri operacii zamenil zilu s tepnou? Tiez by len mykol plecom a povedal "to sa stava"?
17. jún 2008 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok