• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Zamrazenie tvarohu. Robieva sa to?

4. augusta 2008 
Mate niekto s tym skusenosti??? A vobec, smie sa to???Ak ano, tak po rozmrazeni bude tvaroh ako cerstvy??Vdaka za odpovede
4. aug 2008 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si zamrazovala predvarené tvarohové guličky a v pohode, ale o normálnom tvarohu neviem, ale myslím, že v tom tiež nie je problém. Mrazím si aj maslo a potom chutí úplne rovnako.
4. aug 2008 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
junovka: moja mamina zamrazuje tvaroh pravidelne, ale ako dlho moze byt v mraznicke to presne neviem, kedze ja tvaroh vobec nemusim tak sa o to az tak velmi nezaujimam :grinning:
4. aug 2008 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano moze, ja si tvaroh nosim zo Slovenska sem do UK a stale si ho zamrazim
4. aug 2008 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a proc to mrazite?
4. aug 2008 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam doma kuchaře a prej se muže zamrazit :wink:
4. aug 2008 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nič sa mu nestane, ja zmrazujem tvaroh a po rozmrazení je v pohode. zmrazujem ho preto, lebo muž občas príde z roboty a povie že by mal chuť na tvarohové dolky a nebudem predsa večer letieť do obchodu :wink:
4. aug 2008 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja bežne mrazím tvaroh, tvrdý syr, maslo, droždie. Bývam na dedine a takto mám určité potraviny stále poruke.
4. aug 2008 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si nosim vela potravin zo Slovenska ktore tu nedostanem, napr. aj bryndzu stale mrazim
4. aug 2008 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tvaroh v pohodicke mrazim,tvrde syry len nastruhane,bryndzu nie lebo ta sa potom natahuje po rozmrazeni(ale keby byvam v zahranici nevadi asi by som si dala aj do mraznicky)
4. aug 2008 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tvaroh tiež mrazím,aj tvrdý syr :wink:
4. aug 2008 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok