Zariaďujeme si kuchyňu - poraďte spotrebiče

91miselka91
2. máj 2016

Zdravim damy.. Obraciam sa na vas s prosbou o radu.. Ideme si do nasho domceka dat vyrobit kuchynsku linku na mieru spotrebice chceme vstavane.. Od mikrovlnky ,rury .. Umyvacky riadu.. Chladnicky.. No a problem je v tom ze je siroke spektrum znaciek kvality atd. A chceme si vybrat dobre poradte.. Bosh? Beko? Whirpool? Atd. Atd.??? Absolutne neviem od coho sa odpichnut.. Dakujem

jamabe
2. máj 2016

Je tu skupinka Pekné bývanie. Nájdeš tam kopec rád, inšpirácií... 🙂

maxiva
2. máj 2016

@91miselka91 ja mam umyvacku,varnu dosku,aj ruru znacky whirpool a som spokojna,ziadny problem zatial nebol.

buckeye
2. máj 2016

tiez sme mali whirpool, varnu dosku, vstavanu ruru, umyvacku, aj chladnicku a boli sme spokojni 🙂

timea7
2. máj 2016

@91miselka91 Whipool z toho zoznamu vyhoď 😠 😠 😠 😠

natalym
3. máj 2016

@91miselka91 Záleží aký máš rozpočet. Ak máš peniaze jedine Miele. Ak je rozpočet obmedzený tak je to úplne jedno, aj tak sa všetky robia v jednej továrni.
Kombinuj značky, nedávaj si všetko jednej značky. Beko - umývačka, práčka, varná doska - Electrolux, rúra - Beko, Electrolux apod. Neplať za zbytočné funkcie, porozmýšľaj čo najviac robíš a podľa toho kupuj, niekedy stačia základné.

evittam
3. máj 2016

Pred týždňom sme dokončili prerábku jadra - rúru a varnú dosku mám Mora, umývačku Bosch, chladničku Liebherr. Max. odporúčam.
@91miselka91

maxiva
3. máj 2016

ja si myslim,ze musiz mat aj stastie na vyrobok.moze byt kazivy aj keby to bola neviem aka znacka 😎

monicekus
3. máj 2016

@maxiva Presne toto si dobre vystihla. Hlavne treba mať to štastie lebo niekomu vydrží daný spotrebič dlhší čas a niekomu sa hneď pokazí. Ja mám vždy to štastie že keď skončí záručná doba tak sa mi daný spotrebič pokazí a musím ho dať buď opraviť alebo už rovno nový kúpiť. Teraz mám pocit že tie spotrebiče vyrábajú iba na dva roky

timea7
3. máj 2016

@monicekus poznám a opakovane sa mi to stalo pri spotrebičoch značky Whirpool, takže ani zadarmo....

monicekus
3. máj 2016

@timea7 Mne sa čoraz viac zdá že to je pri všetkých značkách

timea7
3. máj 2016

@monicekus no ja som tiež zistila, že ani cena, ani značka nezaručuje kvalitu, ale Whirpool ma sklamala na celej čiare, z tejto značky už nikdy nič.

maxiva
3. máj 2016

@monicekus ver,ze to neni len tvoj pocit.minule som videla relaciu o tom,kde hovorili,ze vyrobcovia naschval vyrabaju vyrobky na dva roky,spravia tam nieco,neviem co.ale ,ze zatial to nevedia dokazat.ze prenikli normalne informacie,ze to fakt robia 😒 😠 ved potom po dvoch rokoch si musiz znova kupit,lebo oprava stoji viac ako novy spotrebic.oni vedia co robia 😒

timea7
3. máj 2016

@maxiva presne tak, aj ja som to pozerala, ak výrobok musí vydržať napr. 15000 zapnutí a vypnutí a pri testovaní sa zistilo, že vydrží 25000, tak musia zmeniť technológiu, alebo vymeniť súčiastku 😠 😠 😠 , nesmie vydržať oveľa dlhšie, ako trvá záruka naň. Takže na časy, keď Tatramatka vydržala prať 28 rokov a chladnička bežala bez poruchy 30 rokov, treba zabudnúť.

tenerifka
3. máj 2016

@timea7
To sme dve, + moji rodicia detto

Otrasna znacka

tenerifka
3. máj 2016

@91miselka91
Urcite by som zainvestovala viac a priplatila si predlzenu zaruku, lebo su to nervy, ak sa ti po kratkom case nieco pokazi a treba platit aj za opravu

Ja mam dobre skusenosti so znackami AEG a Bosch, nie su to uplne TOP znacky, ale su vyssej triedy a za fajn cenu

evittam
3. máj 2016

Tak, tak dievčatá - už to nie je čo to bývalo - a nielen spotrebiče. Najviac som sa "zabavila" na odpovedi hlavnej manažérky pre LG keď im bolo vytknuté, že ich výrobky nie sú moc kvalitné, tak sa vyjadrila, že ich prioritou je aby výrobky dobre vyzerali - kvalita je vedľajšia......Takže LG určite nie.......Ani zadarmo.

timea7
3. máj 2016

@evittam ja už idem určitý čas cestou - čo najlacnejšie, len aby to spĺňalo kritériá, ktoré potrebujem. Ak to po pár rokoch čert vezme, s kľudným svedomím to vyšmarím....kúpila som si takýmto systémom už TV, notebook, chladničku, ak sa pokazí pračka, tiež bude čo najlacnejšia, je mi fuk aká značka, len aby mala tie funkcie, ktoré potrebujem, lebo väčšinou je tam tisíc ďalších, ktoré sú mi k ničomu, ale zároveň s nimi tisíc možností poruchy. To, že mi značka garantuje kvalitu, už dávno neplatí. Tiež som si kedysi myslela, že keď si kúpim drahý spotrebič svetovej značky, tak sa proste po pár rokoch rozsypať nemôže, no môže. Najnovšie tak začínam nakupovať oblečenie a obuv, lebo aj tu išla kvalita pri niektorých značkách prudko dolu 😝 😝 😝 😝

tenerifka
3. máj 2016

@timea7 Tie funkce su naozaj velakrat uplne zbytocne, a cim viacej pretechnizovane, tym vacsia kazivost...
Ja som najnovsie kupila umyvacku Bosch, ale taku uplne primitivnu s asi 4-mi programmi(aj tak stale pouzivam ECO), len dva gombiky a velky na otacanie na programy

Naproti tomu indukcia a rura s pyrolyzou AEG slapu bez problemu asi 8 rokov

paulucha
4. máj 2016

@91miselka91 ahoj, neviem ake znacky ti tu baby odporucaju ale my mame doma vsetky spotrebice znacky Bosch a zatial sme len spokojny a najlepsie bolo ze boli aj cenovo prijatelne. U nas viac menej rozhodovala cena ked sme vyberali ake spotrebice

zabka788
18. dec 2016
Používateľ zabka788 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zabka788.

Ja by som prijala turčite tipy aj na spotrebiče, ale konkretne aj kto vam spravil kuchyňu- v dobrej cene, ale aby aj bola pekna nejaka 🙂 nech mám prehľad

anulienkalenka
24. dec 2016
Používateľ anulienkalenka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anulienkalenka.

@zabka788 ja ked som nevedela aku kuchynu tak som najrpv pozerala obrazky na google a cez tie co sa mi pacilis om sa potom preklikala. Nakoniec namrobili na mieru bmv kuchyne, lebo sme si tam vymysleli taky neobvykli ostrovcek, ale inak som zatial spokojna. Viesco, robia aj dost take co teraz letia, mymame taku modernejsiu, tmavo seda s bielou farbou

zabka788
25. dec 2016
Používateľ zabka788 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zabka788.

@anulienkalenka super, ´dakujem za tipy! 🙂 presne niečo také sa mi teraz hodí🙂 my to tiež budeme chcieť na mieru- to je práve ten "problém"

emamaj
22. nov 2017
Používateľ emamaj je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od emamaj.

Ahojte, máte niekto skúsenosti s firmou gastromarket.sk? Známa mi poradila, že tam našla všetko čo potrebovala v dostatočnej kvalite. Čítala som aj ďalšie pozitívne recenzie, ale som v rozhodovaní dosť opatrná. Ďakujem za všetky reakcie.

madara279
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
damoska
21. mar 2018
Používateľ damoska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od damoska.

máte doma niekto spotrebiče značky Orava? Ako ste s nimi spokojní a kde ste ich kupovali?

doriss_po
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
krstn003
24. apr 2022

no ja som nakúpila v okay všetko

aalt
24. apr 2022

@91miselka91 toto som riesil pred rokom ... skoro vsetko mame Bosch, chladnicka liebherr a varna doska electrolux.

aalt
24. apr 2022

... uz som si vsimol, ze reagujem k 6-rocnej teme ... :-/