• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Zavárame ovocie a zeleninu.

17. septembra 2016 
hladala som nejake recepty na zavaraniny, ale neboli tu. Otec mi zajtra donesie 10litrov cucoriedok, mate nejaky recept? a este potrebujem radu: nemam hrniec na zavaranie a ktosi mi vravel, ze sa da zavarat aj v rúre :unamused: Viete ako?
nechce sa mi ten hrniec poziciavat :unamused:
dik za tipy :slight_smile:
19. júl 2007 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Z cucoriedok je skoda nieco robit... jedine, ze by si mi tri lite venovala... :D

Ja som liter vyuzila na dzem a zvysok som v mensich davkach namrazila... Dzem som robila standardne, ocistene kilo cucoriedok do hrnca, k nim pol kila očistených a ošúpaných jabĺk (aby bol dzem husty), k tomu som pridala 3:1 zavaraci cukor a potrebne mnozstvo cukru. Dzem je vynikajuci.

Ostatne som postupne do decembra vytahovala a piekla kolace, alebo miesala s bielym jogurtom... :wink:
22. júl 2007 o 11:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Na zavaranie v trube som nasla takyto navod:

Na hlbší plech poukladám flaše, podlejem vodou, rúru zapnem asi tak na 100 stupňov a nechám ohrievať. Vypnem ju, keď vo vnútri fľašiek stúpajú bublinky dohora. Nechám vychladnúť v zatvorenej rúre.
22. júl 2007 o 11:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A este nieco extra na uhorky:

"Ja uhorky nesterilizujem vôbec. Zalejem horúcim nálevom, zavíčkujem a zabalím do deky na 24 hod. Ešte sa mi nikdy nepokazili a aj po dvoch rokoch sú rovnako tvrdé - nezmäknú. Keď som sterilizovala po čase boli mäkké. Takto zaváram takých dobrých dvadsať rokov. Zaváram zásadne s Dekom, nie s nakladačom. Boli časy, keď Deko kúpiť bolo umenie, ale ja ho kupujem v zime, keď ho je v obchodoch dostatok. Deko ale precedím cez sitko, tú horčicu tam nedávam. Do pohára dám kôpor, dve-tri kolieska cibule a naložím uhorky na stojato, pričom časť od stopky ide nahor. Keď mám väčšie uhorky, krájam ich na rezy. Ja robím len kyslé - nedávam cukor." :slight_smile:
22. júl 2007 o 11:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ukana, ja zavarim v troube uplne normalne. Narvu zavickovane sklenice do hlubokeho pekace, naleju tam vodu asi 1 cm pod okraj a necham tak ca na 150°C zespoda do te doby, nez se mi vypouknou vycka.
Jinak kdyz mam sklenic min a nechce se mi zapinat troubu, narvu je do nejakeho vetsiho hrnce ci kastrolu na plotynku. Zavarovaci hrnec taky nemam, myslim, ze je to fakt zbytecne...
22. júl 2007 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hlavne, pokial mas sklokeramicku dosku, ako ja, neodporuca sa pouzivat plechove hrnce (zavarovaci je malokedy iny, by sme sa nedoplatili). Takze svoj asi tiez darujem... :unamused: Nechcete niekto? :grinning:
22. júl 2007 o 11:08  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja cucoriedky tiez len zamrazujem,takze asi neporadim,ale mozno staci sat na cucoriedky cukor,alebo spravit sladky nalev len neviem kolko by tam malo ist toho cukru - na marhule davam 3/4kg na 4l vody a aj na ceresne ,slivky,broskyne,len ma ringloty davam az kilo.
Ja jahody,maliny,cernice len mrazim alebo robim mrazenu dren.
22. júl 2007 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja ked zavaram ovocie (to mam od babicky) davam podla toho, ake pevne je ovocie. A teda ci by mohlo byt este kysle 1 - 2 polievkove lyzice na kazdy pohar... nic ine k ovociu, ktore zavarame nedavame.

K hruskam pridavame klinceky, potom je chut vynikajuca... :slight_smile: A cim su hrusky pevnejsie, tym lepsie...
22. júl 2007 o 11:20  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja davam klinceky a skoricu aj k marhulam a jablkam,par poharov tak par cistych a milujeme miesane kompoty,hlavne ked su hrusky jablka slivky a hrozno -mnam.
22. júl 2007 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme nikdy jablcka ani hrozno nezavarovali... :sweat_smile: Jablcka sme spracovali na kasicku, lebo bez ohladu na to, kolko rokov mame, v tomto sme vsetci kojenci... :grinning:
22. júl 2007 o 11:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne to aj ja robim ,aj struhane na strudlu ci zemlovku,ale robim aj kompot a zavarane hrozno aj samostatne to je mnam a hlavne ked robime doma niaku party a dame ho k ostatnemu ovociu a spravime boule mnam.
22. júl 2007 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Robis struhane jablcka? Ako to zavaras? Babi par poharov vzdy spravila, ale zabudla (nestihla) mi prezradit ako... :frowning2:

A tak daj tu priamo postupy ako co zavarit, nech kocky vedia... mozno sa aj ja necham inspirovat, v zavarani mam este obrovske medzery... :sweat_smile:
22. júl 2007 o 11:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja struham najsladsie jablka ,pohar uplne natlacim a na vrch nasypem trochu cukru,zavriem a zavarim,mam klasicky hrniec na zavaranie,takze asi 5min pri 90st.Moze tam ist klincek a kusok skorice alebo muskatoveho orecha.Akurat robim zavarane leco! :wink:
22. júl 2007 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miriam,a to ovocie ked posypes cukrom,uz len zalejes cistou vodou ??
a uhorky sa cim zalievaju,tym dekom??ja som este nikdy nezavarala. :sweat_smile:
22. júl 2007 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na struhane jablka uz vodu nedavam,dobre ich len natlacim a do uhoriek tiez davam Deko,no miesto cukru davam sacharin a davam do pohara kopor,cibulu,hroznovy list a obcas aj mrkvu a tak ako oharky zavaram aj karfiol s troskou mrkvy a aj mladu kukuricku.
22. júl 2007 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mas na zavaranie aj teplomer alebo robis to len odhadom??musi vriet voda??
22. júl 2007 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
odhadom ak zacina vriet tak to stiahnem na minimum.Inak to zavaranie v rure sa mi paci,este som o tom nepocula
22. júl 2007 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
No ja si pojdem nakupit uhorky a vyskusam (tu ruru), tak potom podam report... kedze na varnej zavarit nemozem, nemam moc na vyber...

My uhorky robime tak ze na 3l vody je 1l octu, 2 PL soli a 30 tabliet sacharínu. Toto ohrejeme, necháme rozpustiť sacharin a necháme vychladnúť. Vždy naspodok pohára ide cibuľka, mrkva, čierne a nové korenie, kôpor a bobkový list. Natlačíme uhorky, zalejeme nálevom a sterilizujeme. :slight_smile:
22. júl 2007 o 21:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak sa idem pochvalit, zavarila som par mensich flasiek, trochu som zamrazila, a dva kompoty mi nezavarilo dobre, asi nesedeli viecka, tak som to rozmixovala a spravila presnidavky, ked bude mat maly hnacky, pridu vhod :wink:
mad, preco sa na sklokeramickej nemoze robit v plechovych hrncoch? Mam novu kuchynu, sklokeramicky sporak a zavarovala som v hrnci ( otec mi ho doniesol. Nikdy som nemala sklokeramicku nemala
23. júl 2007 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uhorky robím takto: do 7 dcl fl. dám 1 lyžicu cukru, 1 lyžičku soli, 0,5 dcl octu, naložím uhorky/ do niektorých pridám feferonku, alebo mrkvu s petržlenom, al. kôpor/, dolejem studenou vodou, sterilizujem...
23. júl 2007 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vraj pretoze plechace nepriliehaju na dosku a tym sa hrniec nevyhrieva dobre a tiez mozes dosku poskodit... ale co je na tom pravdy neviem... vzhladom na to ze ta moja stala nehorazne prachy, nebudem to testovat... :sweat_smile:
26. júl 2007 o 00:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ukana, ja čučoriedky zásadne len zamrazujem...
26. júl 2007 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja cucoriedky zas len zavaram,nemrazim.Este zatial nemam ,musim skocit domkov na Oravu :wink:
Dnes som robila broskynovo-jablkovu vyzivu,zavarala broskyne a zajtra budem varit broskynovy lekvar,uz sa presladzaju popucene broskve v hrnci.
26. júl 2007 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja cucoriedky nemam ale moja mamina ich iba mrazi a sem tam vari potom z nich caj :grinning:
26. júl 2007 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tento rok su super broskyne :cry:
26. júl 2007 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj a uhorky robime na dva sposoby, na sladko kyslo, a normalne sterilizujeme a potom robime kvasaky :wink: tie sa zaleju vrelim nalevom, zavru a nechaju cca mesiac dozriet a potom mnam mnam :stuck_out_tongue_closed_eyes: jaj mam na ne chut, hmmm a nemam uz doma :zipper_mouth:
26. júl 2007 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja kvasaky nemusim ale ohariek zjeme oklo 120flias :grinning: z
26. júl 2007 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. júl 2007 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa minuly rok vsetky uhorky pokazili... tak idem tento rok na to znovu... sa nevzdam... raz to zvladnem... a na straty radsej nemyslim... :grinning:
26. júl 2007 o 23:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviete mi poradit nejaky recept na detsku vyzivu z broskyn???
mam toho viac,tak chcem narobit aj do zasoby..len som nikde nenasla,ako postupovat... :confounded:

dakujem...
7. aug 2007 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
7. aug 2007 o 18:31  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok