Závisláčky na stránke modrý koník. Prihláste sa

elise
13. máj 2008

kto sa prihlási medzi závisláčky na koníkovi? ja sa hlásim prvá nájde sa ešte niekto? 😀 😎

elise
autor
31. máj 2008

ivka gratulujeme 😵 😵 😵

sestri
31. máj 2008

učiteľka ich nepustí na súťaž,keď si nie je istá cenou...a vždy jej to vyšlo. 🙂

minkak
31. máj 2008

ivka ahoj ,tak drzim palceky kike,nech sa jej dari 🙂

a monika ahoj 🙂

sestri
31. máj 2008

aspoň viem,kde trávi svoj voľný čas...a nefláka sa kade tade...dokonca ju to baví...môžem byť len spokojná.

sestri
31. máj 2008

...aj vás to všetko čaká,keď baby vyrastú.ozaj ,majú tam aj chlapcov. 😅

monkula
31. máj 2008

sestri, akurát som Ti to išla napísať, aspoň sa Ti nefláka, keď vidím tie dnešné dievčatá, normálen sa desím puberty mojich detí... hádam jarka ten futbal nepustí... 🙂

elise
autor
31. máj 2008

ivka ja som tiež tancovala ale vo folklornom súbore, milujem tanec a mám kopu nádherných zážitkov z vystúpení, kopu priatestiev. nech to kristínke dlho vydrží a hlavne ten úspech 😉

sestri
31. máj 2008

presne tak moni...teraz ju chcú do športovej triedy...urobila testy najlepšie z celej triedy,ale alergologička jej zakázala atletiku,tak nás nahovárajú na aerobik....nechcem ju dať do športovej...počula som,že tam flákajú učenie a dávajú prednosť športu a toho sa bojím.

monkula
31. máj 2008

Ivka, u nás je tiež športová základka, teraz otvorili aj futbalovú triedu, tak tam možno jarka dáme,,Ako to tam je z učením neviem, ale máme známych, mala tam dcéru, a tá odtiaľ išla na gymnázium... Zisti si to, aby ozaj neflákala učenie kvôli športu, a hlavne učiteľom ,čo dajú šport na pvé miesto...

sestri
31. máj 2008

kamoškine dcéry tam chodili a neboli moc spokojné.suseda učí na strednej a dosť nadáva na deti zo športových tried.ona mi to neodporúčala.ešte máme čas na rozhodnutie,uvidíme.ale ja nie som za...môj mangel by aj chcel.

monkula
31. máj 2008

A Kristínka?

sestri
31. máj 2008

ona chce ísť,baví ju to.

monkula
31. máj 2008

Tak to je potom ťažké...

elise
autor
31. máj 2008

môj ocino učí na športovom gympli a hovorí že je lepšie je lepšie ak dieťa vychodí klasickú základku 😉

monkula
31. máj 2008

Prečo? majú nejaké zlé návyky z ošportovej ZŠ?

sestri
31. máj 2008

dobre kočky idem ja hajať...závisláčte,sovujte...neprežente to.krásne sny 😵 😵 😵 ...napíšem ako dopadli a ďakujeme za podporu 😉

monkula
31. máj 2008

Dobrú Ivka, držíme palce Kristínke... Pekné meno 😵 😵

elise
autor
31. máj 2008

mon zistím podrobnosti a napíšem, na budúci týžden príde ocino k nám 😉

monkula
31. máj 2008

Vďaka...

elise
autor
31. máj 2008

dobrú nocku ivka nech to kristínke zajtra dobre dopadne 😵 😵 😉
idem aj ja spinkať dobrú nocku 😔

monkula
31. máj 2008

dobrú elise...

mirka, kde si sa zase zakecala? 🙄 🙄

sestri
1. jún 2008

ahojte kočky...u nás hrmí. ☹

monkula
1. jún 2008

Ivka, u nás spŕchlo a ja som strašne rada, lebo to dusno sa už nedalo vydržať...
Ako dopadla Kristínka?

sestri
1. jún 2008

ešte neprišli...posunuli to na 19.15.ešte tu neprší,ale mohlo by v noci.

sestri
1. jún 2008

lindi...na tie podrobnosti zo športového gympla som zvedavá aj ja.

sestri
1. jún 2008

tak kočky nám nevyhrali tentokrát nič...ale nevadí,nabudúce vyhrajú. 🙂

monkula
1. jún 2008

Nevadí, nabudúce 🙂

sestri
1. jún 2008

moni...písala si o hlinenom čaji na dietke...ja ho pijem už 2 mesiace a je perfektný...kupujem si z limetkou.

monkula
1. jún 2008

robí sa pu-erh aj s limetkovou príchuťou? 😕
Len ja ešte dojčím ,tak neviem, či je vhodný... 😔

sestri
1. jún 2008

áno...aj s pomarančovou...robí ho klember a aj tekane.myslím,že by si pri kojení nemala mať problémy,nič tam nepíšu.