Zázračná maska Bio Lab

kris557
10. apr 2014

Ahojte! Práve som na nete natrafila na zázračnú masku BIO LAB na všetky nedokonalosti na našom tele - od akné cez jazvy až po strie.
Poznáte prosím túto masku, ktorej viditeľné výsledky sú už vraj po jednom dni, resp. máte s ňou skúsenosti? Zaujímala by ma aj jej cena. 😉

lenuci
11. apr 2014

Ahojte, pokusala som sa dovolat na infolinku, kde som sa chcela spytat 1 z mnohych otazok, ktore mam: odkial pochadzaju referencie na produkt? Vzdy som vsak spojena s hlasovym zaznamnikom, ktory tvdri: "Vsetky nase linky su obsadene" - to urcite. Je evidentne, ze produkt, rovnako ako aj referencie a cela firma je podvod, cim porusuju legislativu nielen SK, ale aj EU. Uz som im napisala email, kedze telefonicky sa s nimi kontaktovat nie je mozne, kde som okrem ineho spomenula, ze ich protipravna cinnost bude reportovana policii. So let's see what happens 🙂

lenuci
11. apr 2014

@zuska_bluzka Zuzi ide o porusenie legislativy ohladne ochrany spotrebitela

zuska_bluzka
11. apr 2014

@lenuci no to áno ale je viac ako pravdepodobné, že v tomto prípade sa žiadnej ochrany nedočkáš a vinník ostane nepotrestaný... v podstate nie je koho súdiť

bejbinka
11. apr 2014

Ja som na zmienku o tejto super uzasnej maske natrafila zrovna dnes, tak reku kuknem na modreho kona...tam isto najdem info, skusenosti...ale ako to tu citam, tak asi to bude odrb na ludi...inak, hodila som nazov "bio lab mask" do hladacika na ebay, ved tam sa da kupit takmer vsetko a nic...ziadna zmienka o tejto maske...a je mi to divne, lebo keby to bol taky zazrak, asi by to tam niekto ponukal, ci? V kazdom pripade, ak niekto vyskusal, podelte sa s nami neskusenymi o Vase pozitivne alebo negativne skusenosti.

241188
11. apr 2014

Ahojte No teda tak to ste ma vobec nepotesili...mna ta maska tak zaujala ze som ani nepatrala po nej a hned som ju objednala.....a teraz mam strach ju aj vyskusat =D no nic takze zase ucime sa na vlastnych chybach

kris557
autor
11. apr 2014

@241188 faaaaaaaaaaaaaakt, juchú ja sa teším prosím-prosím vyskúšaj a už ju máš? Tak skús iba zatiaľ na malú plochu aby si sa hneď nedokaličila 😀

handbag
11. apr 2014

POZOR BABY - NENALETTE ĎALŠÍM PODVODNÍKOM NA INTERNETE !!!

ja som bola hodinu na nete - chcela som info o firme alebo o maske alebo aspon nejake blogy ludi co to vyskusali. A nic! Ziadne spatne odkazy, ziadne linky na tento tovar - masku, ze by sa to predavalo aj niekde inde (neverim ze z Kalifornie by sa tento produkt vyvazal vyhradne len na Slovensko a ine krajiny by ho nemali, ani na web strankach, e-shopoch??!). Toto je cisty podvod, podvrh a hlavne svedci o tom aj to, ako je urobena prezentacna web stranka a napriklad VRATENIE TOVARU A PENAZI v obchodnych podmienkach - ved to je nehoraznost! Nic s platnymi zakonnymi pravidlami o ochrane spotrebitela to nema. Peniaze vratia do 90dni a aj to AK vam uznaju vasu ziadost?! To uz co je? Nikde zmienka o tom, kam treba poslat tovar, iba emailova adresa. Adresa spolocnosti zahranicna (San Francisco), emailova adresa tak isto zahranicna, telefon mi ani google nevedel overit, web stranka po slovensky (zaujimave)...

Ked si date referencie a hned prvy do google: Skin Deep Beauty Awards 2013 - vyhodi vam stranku na ktorej sa skutocne uvadzaju produkty ktore ziskali ocenenia v oblasti vlasov, pleti.. atd. ale BIO LAB tam nikde nie je (alebo som slepa?).

To ze si dali reklamu na FB, to je ten najefektivnejsi postup v ziskavani zakaznikov - ale inak je to nula bodov. A cena 38,00eur vratane dopravy je za "vyskusanie niecoho co nie je nikym na nete overene" dost draha sranda 😒.

241188
11. apr 2014

ahojte........takze ked ze som za to tie peniaze dala nic ine mi neostalo ako to skusit...a som velmi zvedava...dnes mi to kurier priniesol...tak som zvedava na ten zazrak......zatiel viem len povedat ze nadherne vonia tak cisto....a tvar mam poumyti uplne hebku....uvidime co bude casom...takze zatial tolko....Pekny den

dula6
11. apr 2014

@241188 prosim, napis nam aj neskor, ak sa ti uz dostavia nejake vysledky. Vidim, ze tato tema zaujala viacerych. Ja som sa o tomto produkte dozvedela dnes z fb, hned som si to chcela overit, najst nejake referencie,..ale nikde nic....Mam jazvicky po akne, dost ma to frustruje, tak som naozaj zvedava, ci to funguje 🙂 Cakame na tvoje skusenosti 🙂

handbag
11. apr 2014

@241188 - ahojky, potom mi daj info - cca. po mesiaci pouzivania (kedze to treba podla instrukcii pouzivat 2x za tyzden), tak ci sa ti nieco prejavi alebo nie.. zaujima ma ci ten vyrobok funguje, avsak kedze je tato spolocnost neseriozna alebo "nevystopovatelna", objednavat to uz "zo strachu o peniaze" nebudem. ja pouzivam vyrobky na tvar od svojej kozmeticky ako Kenwell alebo Alcina a Skeyndor a musim povedat ze na to v akom stave som mala plet pred rokom ked som zacala k nej chodit a teraz, tak to je sto a jedno. Nikdy nebudem mat cistu plet, dokonalu - postara sa o to moja zvysena cinnost stitnej zlazy co neovplyvnim nijako kedze je kolisava a robi si s mojimi hormonmi co len chce 🙂, ale som vdacna aj za tento vyrazny posun. Len to chce cas a samozrejme aj peniaze 😖. Papapaaaaaaa

kris557
autor
11. apr 2014

@handbag
@241188
@dula6
@handbag baby ja som zostala totálne nedôverčivá @241188 prepáč, ak ťa krivo obviním, ale po dnešnom rozhovore s jednou osobou som zostala trochu zaskočená, keď som spomenula, že jedna kočka si masku objednala a čakáme čo bude ďalej....no a vyšlo z toho, čo ak tá osoba je možno práve firmou nasadená na MK a napíše aká je maska skvelá a zrazu si to začnú všetci objednávať....ja hovorím, že určite nie. Potom ma napadlo, že si sa registrovala len dnes. Takže som zostala na vážkach. Ale budem rada ak ti krivdím, nemôžeš aspoň odfotiť tú masku a pripnúť ju sem?

anatalia77
11. apr 2014

@kris557 nie si jedina,cca 15 min. dozadu som ju prelustrovala,nakolko jej maska prisla zazracne do 4 hodin od prispevku,a zajtra ocakavam neskutocne vysledky.
Fotka ti nic nenapovie,len mozes skonstatovat,ze maju pekny tejglik...

kris557
autor
11. apr 2014

@anatalia77 len oni sa na FB registrovali nejak 9.4. a ona si ju možno objednala vtedy alebo možno včera a do 3 dní, nemusí byť na 3. deň, le ten číselný nick ma ešte znepokojuje...

anatalia77
11. apr 2014

@kris557 moze to byt datum narodenia

zuska_bluzka
11. apr 2014

@dula6 a čo už si na tie jazvyčky skúšala? ja mám ten istý problém... momentále som 3x po frakčnom laseri a používam aj kolagén (nie je to síce dokonalé ale rozdiel "pred" a "po" vidím aj cítim)

241188
11. apr 2014

Baby ja vam verim ze mate urcite pochybnosti......ja som sa sem zaregistrovala dnes bo mi to vrtalo tiez hlavou ako vam ze ci som vobec spravila dobre ......a sama viem ze su to vyhodene peniaze do luftu...len clovek ked chce nieco zmenit tak zainvestuje do toho aby bol spokojny......a ano to cislo je datum mojho narodenia ..kludne si ma mozete najst na fb pod katarina kasy kubickova...je tam aj ten datum......mne mozte verit urcite... ja mam tiez problem s akne a skusam vselico fakt.....inak moj problem je len v strave....vacsinou tieto problemy su stravou...stacilo by obmezit sladke a cukry.....a ak vam mozem poradit tak som skusala ACNE intensive formula je to pletova voda ktora dost vysusuje ale pomaha a ktomu taky maly kremik ktory hrozne smrdi...ale zabera to 100 %
len som chcela skusit aj nieco ine....aale asi sa vratim k tomu predoslemu...... tak zatial uvidim ako to bude zaberat s pozdravom Katka

samka111
11. apr 2014

Ľudia nevšimli ste si,že tie príspevky resp.komentáre od ľudí,čo tú masku vychvaľujú do nebies sú učelové? ani jeden z tých ľudí reálne neexistuje na facebooku!!..overovala som si to..Ked som sa tam snažila napísať negat.koment vymazali ho.Je to PODVOD ako hrom!!! a ešte jedna vec..je dost divne že v googli o tej maske nie je ani stopy.Keby bola vyrobená v USA ako tvrdia a bol by to taky super výskum, tak by o nej bolo kopu stranok po anglicky a nie je o nej nič ani obŕazky. A dokokonca ani ten lekar neexistuje ani klinika 😠 je to strašne ako ludia zarabaju na ludskej hluposti.Myslite si ze keby naozaj nieco take existovalo žeby to stálo smiešnych 38 eur? Kedže je to lacné ľudia aj keď neveria tak aspoň skúsia,lebo za tú sumu nič nestratia.A tí ktorí si dali záležať na opisoch na stránke,na upravovaní fotiek pred a po...zhrabnú pár miliónov 🙂..Len toľko.. 😵

kris557
autor
11. apr 2014

@241188 prepac, ale dik, ze chapes. Tak som zvedava co povies na ucinky. Prosim ta, je k tomu aj pribalovy letak alebo nieco po Slovensky?

anatalia77
11. apr 2014

@samka111 dobrry biznis,len neviem preco ja hlupa este stale chodim do roboty.Ved tu sa priam ponuka trh s nadejnymi odberatelmi,len staci vymysliet produkt..

241188
11. apr 2014

No ziadny letak k tomu nieje....len na krabicke je etiketa na ktorej je po slovensky pisane pouzite , zlozenie dokonca aj kde su vydane certifikaty.

mirkakralova
11. apr 2014

MK, ešte že ťa máme 🙂 Človek sa tu dozvie všetko 🙂

sunsilk11
12. apr 2014

@kris557 znie to síce úžasne ale vsadila som na istotu...na laserové ošetrenie u kožnej lekárky...a výsledky vidieť hned, malo by to vydržať jeden rok a nie je tam problém ako zareaguješ na alergie a podobné veci. A po ošetrení môžeš ísť hned aj do práce, žiadne fľaky a začervenanie

sunsilk11
12. apr 2014

@241188 neblázni a nevysušuj si pleť...neskôr budeš na seba nadávať....radšej skús koloidné striebro na pleť, protizápalový čaj- napríklad lapacho...a umývať si tvár v minerálke alebo prevarenej vode

241188
12. apr 2014

@sunsilk11 DAkujem za radu skusim =)

sunsilk11
13. apr 2014

a ked sa to nezlepší tak skús ku kožnej na laser....sama som neverila ako to pomohlo kamoškinej dcere...mala stále až také fialové zhrubnuté podkožné pupáky a na nose samá čierna bodka...vraj to trošku bolo nepríjemné ale vyplatilo sa. Zákrok vraj stojí okolo 40 eur no tá špeciálna kozmetika je tiež riadne drahá a treba ju kupovať pravidelne...

ania66
13. apr 2014

Zaujímavé, že na tejto stránke http://www.news4her.com/czu7eojwh/ má posledná slečna kozmetické štúdio nielen v Bratislave ale už aj v Brne :D

241188
13. apr 2014

@sunsilk11 a to laserove osetrenie robi len kozna??nemam predstavu ze co to vlastne spravy s tou pokozkou...bo mam na brade aj tak tri mensie ploche pradavicky ze by to neslo s tym aj dole?

waitinka7
14. apr 2014

No tak teda aj mna zaujíma všetko o tej maske

lulanka
15. apr 2014

@kris557 Ahoj, dnes mi to prišlo poštou a dnes to aj skúsim. Dám ti potom vedieť.

kris557
autor
15. apr 2014

@lulanka Ďakujem budem veľmi rada
@241188 a ty ako po maske?