Zdravoťáčky, čo nosíte oblečené v práci?

kff
1. apr 2015

sestričky, laborantky, lekárky, etc.. kde kupujete pracovné oblečenie???

sisaka
2. apr 2015

@kff neviem, co sa nosi na Slovensku, ja som si myslela, ze je tam nejaka predpisana uniforma ... ak nie, tak potom odporucam scrubs ja mam rada tuto znacku - http://www.koihappiness.com/ maximalne pohodlne, prakticke, nekrcive, rychlo schnuce, skvrny idu lahko dole ...
Lekari u nas nosia business oblecenie, pripadne na to biely plast, ale vacsinou bez neho, takze tam neporadim.

janinah
2. apr 2015

nekupujem,dostávam od zamestnávateľa.....ak by som si mohla sama kúpiť,resp. nosiť čo chcem,tak nechodím oblečená jak ťuťko

kff
autor
2. apr 2015

myslela som skor baby ktore maju volnejšiu ruku pri vybere, skor asi baby v lekárni alebo sestričky, ale dakujem 🙂

arthemiis
2. apr 2015

Ahoj ja nosím oblečenie zo stránky shop.sarana.sk sú tam pekné blúzky aj šaty.. nohavice majú tiež pohodlné, ale ja uprednostňujem obtiahnutejšie rifle normálne z obchodu.. osobne nemám rada, ked sestričky chodia v obyčajných bielych tričkach .. vyzerá to strašne
Aa čo sa týka lekárničiek tak tie majú väčšinou vyfasované nejaké tríčka s logom lieku ;)

kff
autor
2. apr 2015

dakujem pekne za radu 🙂 ja som práve z lekárne a nechcem byt chodiaca reklama :/

janinah
2. apr 2015

@arthemiis pekné tričko je isto lepšie ako drsná košeľa so sto gombíkami čo mám ja....

liebling98
2. apr 2015

@kff kedysi, keď som robila v labáku, vyberali sme si veci z Ľubice. Ja som mala rada také košele s veľa vreckami

alobalka
27. júl 2015

@arthemiis ahoj, prosím ťa a velkostne to oblečenie zo sarany zodpovedá ich velkostnej tabulke? Dík. (Lebo je malinko iná)... 😲

arthemiis
2. aug 2015

@alobalka áno zodpovedá 🙂 treba sa dobre pomerať a nemal by byť problém.. ak by ti aj tak náhodou nesadlo tak máš samozrejme možnosť aj tak vymeniť za inú veľkosť 🙂

alobalka
2. aug 2015

@arthemiis vďaka! Objednala som zatiaľ skusmo podľa tabuľky, aj keď inak by som o číslo menšie. Snáď to bude ok.