Žiadajú test do Kauflandu?
Zdravim všetkych.Chcela som si sirotky kupit ale do Obi, Hornbachu pytaju test
Na trhu ich maju za 1.30€/1ks, to sa proste neoplati
Chcem Kaufland skusit ale ten je daleko teraz ma napadlo či aj tam nepytaju test.A prečo vlastne niekde pytaju a niekde nepytaju? Ja uz som z toho jeleň
lebo bez testu sa môže len do "nevyhnutných" obchodov- potraviny, drogéria (možno noviny)
inde s testom
To je sice pekne, že sa vam niektorym kvoli mne sniva ale ked som bola minulu sobotu v Obi si kupit kvety nikto odo mna nič nežiadal, včera ma otočili pred dverami aj toto ma pomylilo
@makakova lebo vela ludi sa citi ok a pritom su pozitivny, ako moja kamaratka vysiel jej pozitivny pcr, a az cca na desiaty den to cele prislo, takze kludne moze by pozitivna a krasne to prenasat kade tade
@makakova pretoze by mala sediet na prdeli doma a dodrziavat lockdown a ked uz chce sadit kvietky a kupovat podobne veci, tak pre svoje dobro a bezpecnost ostatnych by mala ist na test, aby vedela ze to neroznasa hore dole veselo 🙂
@makakova a presne kvoli takymto ludom ako ste vy, sme v takej prdeli ako sme :D dakujeme vam
@makakova
pripajam sa ku gratulacii, presne, ale taketo sa nespamataju, mozno , ked budu mat priamo v rodine daky ukazkovy pripad
@katulastraka v prdeli sme hlavne kvôli ľuďom ktorí robia debilné rozhodnutia za nás všetkých a pomaly si už nemôžme bez nich ani prdnúť a hlavne kvôli covidu
@makakova veď to,chodím na to testovania,lebo syn mi chodí do školy. Ale je to tak na dve veci. Áno ja som z tých čo vonku Rusko nepoužíva,veď načo,dedina ako vymreta. Chodím si veselo do prírody aj niekoľko km s Ruskom či bez. Už ma striasa keď vidím ako niektorí sa pomaly v tej dezinfekcii kúpu,i keď od začiatku hovoria že omnoho účinnejšie je používať klasické mydlo. Áno, Korňa je reálna hrozba,ale ja kvôli tomu neorestanem používať svoj vlastný rozum a viem že ma za toto ukamenuje každá druhá konickarka a hlavne si podajú moju frázu s rozumom...
Som zvedavá, či vás toto bude baviť aj po takých cca 5 rokoch - sedieť doma na zadku, podliehať šikane a nikam nechodiť, lebo čo ak....

to sa mi hadam sníva 😲 si kompletná?