Značková kabelka

jozef13579
15. nov 2017

Dobrý deň chcel by som priateľke kúpiť na Vianoce nejakú značkovú kabelku značky si viem pozrieť aj na internete viac menej ale zaujímala by ma nejaká osobná skúsenosť čo sa týka kvality značky ako Versace,TH,Gucci a podobne a zaujímalo by ma či je lepšie to kúpiť na Slovensku alebo radšej niekde inde. Ďakujem za odpovede 🙂

doriss_po
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simulienka255
10. aug 2018

@meluela urcite to fejkt nebol;) ten matros co pouzovaju je umelina. nie koza.Ich kozenne kabelky zacinaju na raz takej sume;) urcite to fejkt nebol len islo o to ze mi vadila ta biela odrenina na hnedej kabelke.bolo to vidno a vyzeralo to ako keby ju kupim za pár eur. Dam ruku do ohna za povod ;)

simulienka255
10. aug 2018

ako ja nechapem.Clovek tu napise skusenost aby poradil pri kupe kabelky a uz neviem kolkata tu riesi ze to co som mala bola napodobenina....Zeny kabelka u TH v sume 180 eur je porovnatelna ako napr v CCC za 40 eur.Pristo bola to lacnejsia rada. Na kozennu v sume 500 eur som nebola ochotna minut peniaze.....Tieto kabelky ako TH, Guess, Mk prosto niesu neznicitelne.Je to len obdoba dostupneho tovaru pre skupinu spotrebitelov ktori niesu ich pravidelny zakaznici ale tuzia nieco od nich mat. Neviem ci ma niektk chape? ;) A mam pocit ze polka z tych co komentuje vlastne ani skusenost nemate prakticku ale teoreticku ale mudre komenty hadzete😂😂😂 Prosto ja by som uz do tychto znaciek nesla!!!!rafsej nieco co je kvalitne kozenne aj ked to nema verejne zname logo.....Amen 😍

sonka1981
24. sep 2018
Používateľ sonka1981 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od sonka1981.

@simulienka255 suhlasiom. Kvalitná kabelka nemusí byt vždy značková. Ja mam tuto a som spokojná. Pačila sa mi a či je značková naozaj neriešim https://www.darcekyvychytavkychudnutie.sk/Kabelka-crossbady-MA1-d1518.htm

anulienkalenka
28. sep 2018
Používateľ anulienkalenka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anulienkalenka.

musim povedat, že tato kabelka sa mi pači viac, ako nejaka značková, ktorá stoji cca 5x tolko,

ruzovykonik1
11. mar 2022

Ak sa môžem podeliť so svojou skúsenosťou : začínala som kabelkami od Michael Kors... Až kým sa mi na modeli selma za ktorú som dala 400 eur na https://www.monnierfreres.com nezačala zošupovať farba.. Kovania taktiež poškriabané... Potom som skúšala značku TH - mám od nich hrozne veľa oblečenia, aj manžel, no poslednú dobu je to porovnateľné s obyčajnými značkami ktoré sú o dve tretiny lacnejšie ako TH.. Čo má TH dobré a kvalitné, sú páperové zimné vetrovky... Kabelka za 250 eur od TH sa zdeformovala tak, že bola nepoužiteľná a tú kabelku som používala , keď sme sa s dcérkou išli kúpať na wellness na osušky.. :D Fake to určite nebol, nakoľko vždy nakupujem na tommy.com... Po skúsenosti s týmito kabelkami som si raz objednala kabelku od slovenskej návrhárky Dajany Rodriguez, kvalitnú, krásne spracovanú, zaujímavé modely na výber, veľkosti... Dokonca sa často dá natrafiť aj na nejakú zľavu... Tuším aj valentínska bola naposledy.. 🙂 Tieto kabelky sú naozaj skvelé a ceny rôzne... Mám ich už 5 a mienim pokračovať v mojej zbierke už len od nej.. 🙂 Takže skúste popozerať jej eshop.. 🙂 Mne sa napríklad po mojej čiernej s ružovým vtáčatkom model KLEMENTÍNKA obzrie takmer každá žena, pretože tie kabelky sú také "neokukané".. Zatiaľ čo značky ako TH má v dnešnej dobe už kvantum ľudí... A skoro všetky vyzerajú rovnako... Podľa môjho názoru sa Hilfiger poslednú dobu riadne pokazil...