Zoznamovali by ste sa na nete?

ivivaiveta
4. jan 2015

Je tu isto vela zien, ktore mozno aj maju partnera,alebo manzela z netu..nie som typ, ktory"zhana", bola som vydata roky, nepytam sa pre to....ja uz som na zoznamke bola,pred nejakym casom(cerstvo po rozvode). ale nic dobre z toho nevzislo..nemam tolko casu a moznosti, pritom nie som sereda....vzdy ked tam idem,vsetci chcu len sex,alebo vacsinou..ja nechem byt matrac..su na nete aj normalni chlapi, ktorých vy ste napr.sestry,kamosky,aktualne manzelky, co mate skusenost...alebo muzi, ktori prijali aj vase dieta za svoje?..ja som nikdy nechcela,aby ma chcel muz iba kvôli mne, ked mam aj dieta...ale vela z nich sa na to hra, ze tato zlato a nic...klamu.. a cim je zena nezavislejsia, tym horsie...

ivivaiveta
autor
5. jan 2015

@lubimesastale100 😀 😀 ja som bola na takej stranke vtedy,ktora bola prepojena aj s medzinárodnou, cize aj cudzinci a tym, ze ovladam cudzi jazyk, nebol problem...jeden mi na skype, ze nech mu ukazem zuby, ci mam vsetky 😀 😀 iny, a to bolo v ramci mojej dovolenky,kam som isla, tak ze on pride na letisko a odvezie ma na hotel...prisiel s rucne sitym zipsom na nohaviciach, bielou nitou na ciernych a kazdu ponozku inej farby...podnikatel, hovoriaci 4 jazykmi prosim pekne 😀

terezka1947
5. jan 2015

@ivivaiveta moja kamoska sa tak zoznamila s jednym spanielom 😀 aaaa asi po siestich mesiacoch sa rozhodli,ze pojdu na spolocnu dovolenku
obdivovala som ju,ze to takto riskla
nooo a vysledok????
este sa niekolkokrat stretli aj na Slovensku,prisiel za nou do Tatier,na Donovaly....aaaa...aj ked sympatie boli,nejako to nestacilo na nejaky vazny vztah..aaale,bol vraj bol velmi galantny,mily,pozorny...dalo sa s nim bavit na akukolvek temu...skratka,iba ta iskra nebola -najma a teda asi iba z jej strany.

ena70
5. jan 2015

@ivivaiveta počuj tie zuby, či maš všetky, to riadne zaperlil :D :D...to jak na trhu keď sa predava kobyla....si to chlapec nejak pomylil 🙂 🙂....a cerila si cerila ? 😀 😀 😀

ivivaiveta
autor
5. jan 2015

@ena70 co si?? 😀 som vypla pocitac porát 😀
jeden mi raz napisal, ze ak nevyzeram v skutocnosti ako na foto, ze ked sa prezenie, tak si bude pytat odskodne 😅

lubimesastale100
5. jan 2015

@ivivaiveta 😀 pomooooc to fakt? no ja spom rada ze toto uz nemusim absolvovat teda hehehhe lebo tiez toho bolo dost a co je najhorsie po tolkych debiloch co stretnes si zacnes myslet ze vadna si ty 😀 ale aj co pise terezka vela chlapov co poznam zo zoznamky a stretla sa s nimi mi ostali kamarati lebo vsetko super len iskra nebola ...inak ale cudujem sa ze pri tolkych stretkach som sa nebala ze natrafim na nejakeho psychopata 😀

ena70
5. jan 2015

@ivivaiveta mala si mu jazyk vyplazit 🙂 ze aky ho mas dobry 🙂
bože títo chlapi, chce sa to zoznamovať a škrobi neuveriteľní poniektorí ... no ale ten s tými ponožkami a zipsom zašitým ručne, ja by som šťala od smiechu 🙂.... ten bol skade preboha? 🙂

ena70
5. jan 2015

tak aj moj brácho si takto našiel svoju súčasnú frajerku, sú spolu už 5 rokov...a to si písali cez pokec.... a netušili že ich delia len asi 2 ulice 🙂 🙂

ivivaiveta
autor
5. jan 2015

@lubimesastale100 fakt 😀 😀 jeden ma pozval na obed...ked sme si podali ruky pri aute, on ze, tak ideme,a kde tu maju najlacnejsiu dobru pizzu? 😀 😀
potom raz s jednym na kave, ja sedim oproti nemu a on ze nech si sadnem k nemu, ja ze takto na teba lepsie vidim..on ze, ale ja si chcem pochytat 😀 😀
nehovorim ani o tom, ze na monitore, ked sa zapol skype "pozeral" na mna namiesto niecijej tvar velky stojaci vtak

ivivaiveta
autor
5. jan 2015

@ena70 to bol Grek.. 🙂

ena70
5. jan 2015

@ivivaiveta bože dievča, tušim že toto bude zas dobra debatka.... sa rehlim že stojaci vtak....no to vieš, chcel sa predstaviť úplne 🙂...a možno sa chcel pochváliť že je o čo stáť :D :D

ivivaiveta
autor
5. jan 2015

@ena70 😀 😀 asi...ale ja najprv kukam, chapes, to bolo tak zblízka...ja ze co to je?? reku co sa len steluje pre kamerou a ma zohnutu hlavu, reku len ciapku vidim, ci co... 😀 😀

lubimesastale100
5. jan 2015

@ivivaiveta to bola spcialitka na pokeci 😀 posielali vsetci vtaky.... holt nova doba namiesto ksichtu vtaky aby si okukovala 😀

ena70
5. jan 2015

@lubimesastale100 no aby hned od zaciatku vedela s kym/s cim ma do cinenia 😀

natalym
5. jan 2015

Šak vyberaj podľa vtáka. 😀

ena70
5. jan 2015

@ivivaiveta a to nebola ciapka, len ciapocka 🙂..... ja by som si tiez pomyslela ze ahaho aký plešatý 😀 😀 😀

ivivaiveta
autor
5. jan 2015

ale teda musim povedat, ze s jednym som aj 2mesiace chodila, zas ho maly neznasal a ked som raz isla k zubarovi na pohotovost s osmickou a volam mu potom, ze vies aky super,jemny, ziadny masiar, som ho vychvalila...a on ma totalne dodr...ze ci sa mi len v zuboch sparal,alebo aj inde!! ziarlivostny zachvat a nakoniec som zistila, ze nespava len so mnou 🙂 to moje deculo vedelo, preco ho neznasa...

mihula
5. jan 2015

@ivivaiveta pane boze,daj este nieco 😀 😀 😀

ivivaiveta
autor
5. jan 2015

@mihula sa smejes co? 😀 aj mne bolo aj smiesno, aj do placu dakedy...jeden ma tak chcel, ze po dopisovani a ze teda predtým, ako pride, malému nieco posle, ja najprv, ze co si a tak...potom, ved teda posli...prisla strikovana ciapka, zeleno.ruzova(pre 10roc.chalana),vies, taka s tym brmbolcom, ja som taku nosila v roku 1974, prisaham, ze to dakde na povale nasiel..tak volal, ze ci som to dostala, ja ze ano,je krasna.. 😀 to bol posledny telefonat.. 😉
potom jeden talian, vzdy vecer na skype ratal trzbu...tak na stole taka normalne ze kopa bankoviek a on ratal a ratal...reku, co mu preprcha 😕 ja ze ty co akoze robis?..ze ratam trzbu,chvilocku..ale to mi chcel ukazat,ze aky on cavo.......prisiel na Slovensko s kamosmi a volal mi z Blavy, ci pridem pre neho na letisko..ja ze zober si taxik, co si pipi?..on prisiel do PN autobusom, lebo ze taxik bol drahy !

ivivaiveta
autor
5. jan 2015

ale toto musim...ved co, bola som rozvedena, mohla som si robit co chcem...jeden sa mi velmi pacil, tak sme kavickovali,vychadzky a tak, ale bol dost pri tele, no pekna tvar a fakt taky, bolo s nim o com, nasmiali sme sa vela...tak uz po niekolkych rande,ze pôjdeme na vikend do kupelov..
.to som v zivote nevidela a ani neuvidim...vecer v posteli som si uvedomila, ze asi bude jednoduhsie vyliezt hore, nech ma nerozpuci...ja nechapem, ako niekto moze tak prezivat slast, ale ja sedim na nom a on zrazu oci prevratene dupkom a jazyk uplne von..ale totalne..tak som ostala taka seknuta, ze ten umiera,ci co..reku boze co ja budem robit, tak som prestala, on schoval jazyk, kuka na mna, ze co som prestala...tak som pokracovala a on zas to iste!..baby,vyjav ako z blazinca..som to vydrzala este par minut zliezla som a hovorim, ze vies co, chytil ma krc do nohy... 😀 😀 😀

ena70
6. jan 2015

@ivivaiveta aspon ze si si vedela najst dobru vyhovorku ze krc do nohy .....dievca este ze nic nejem lebo sa tu dusiiiiiiiiim 😀 😀 😀 .... ale toto by veru aj mna odradilo od nejakých hratok....ako si to potom ukoncila??
no a capica s brmbolcom...jaaaj boze...chlapi aki "stedri".....

ena70
6. jan 2015

baby však pridajte dáke humorné zážitky zo stretnutí s neznámymi....nech sa všetky zasmejeme 🙂

ivivaiveta
autor
6. jan 2015

@ena70 ja ani neviem, co ma to napadlo, ze krc..skor som chytala krc do hlavy...ja sedim na nom a on uplne akoze vyraz "ze moja posledna minúta odbija"..uz som si predstavovala, ako volam na recepciu a vysvetlujem, co sa stalo 😀 😀
tak krc ma drzal uz po zbytok pobytu, ved to bol len vikend 😀 😀 potom sme si pisali este dlho, ale uz nikdy sme sa nestretli...

natalym
6. jan 2015

Ty máš teda zážitky, baba jedna. Keď budem mať blbú náladu tak si ťa prečítam. 😀

ivivaiveta
autor
6. jan 2015

@natalym inak ten "predporazkovy" bol fakt super chlap, som mala pocit, ze okrem toho, ze pocuva jazz, co ja nemusim, tak sme si sadli uplne vo vsetkom..ale vidis, ako to dopadlo 😀

ena70
6. jan 2015

@ivivaiveta no ja by som asi zutekala aj z vikendu 🙂 🙂....ale keby som videla to co ty - oci vypulene, jazyk vyplazeny,tiez by ma napadlo ze udrela jeho posledna hodinka 🙂 🙂... potom ste to este robili? 😀 😀 lebo sak vikend este trval 😀

ivivaiveta
autor
6. jan 2015

@ena70 sak ti hovorim, ze krc ma drzal uz az do konca 😀 ...to nieeee....to cele trvalo par minut a som zhodnotila, ze uz to nejdem skusat ani v inej polohe...to uz mi strach nedovolil 😀

natalym
6. jan 2015

Ja som mala tiež takého kamoša, tučko. Fasa chalan, rozumeli sme si, len som si nejako nevedela s ním predstaviť. Lenže aj ja rada jem, on má dnes hádam aj 40 kg nadváhu, ako by som pri ňom vyzerala a má samé exkučky to partia úplne pre mňa. Vďaka za môjho štíhlučkého mužíčka.

ivivaiveta
autor
6. jan 2015

@natalym mne ta nadvaha az tak nejak nevadila, teda kym nebol " drive test" a ani ten nebol o tych kilách tak velmi..vzdy uprednostnim nejaku tu chybicku krasy ako chybicku charakteru 🙂 najlepsie je, ked je to fajn po kazdej stranke samozrejme...

natalym
6. jan 2015

@ivivaiveta Ani mne to nevadilo, len skrátka ma to nejako s ním neto až takto. Ale boli sme spolu každý deň, ľudia si mysleli, že spolu chodíme, nechápali to. Bol mi aj na svadbe. Mám ho rada, už sa nestretávame, on prestal, však aj načo, už som bola vydatá. Len keby sme boli spolu, nedopadlo by to dobre. Ale bol šikovnejší ako môj muž.

ivivaiveta
autor
6. feb 2015

@natalym tak, a skoncila som na pokeci, kamoska z TN , ze nech sa tam registrujem, aj ona je tam, rychlejsie si popiseme, tu to ide pomaly..to tam ina divocina.. 😀..v tych miestnostiach to vyzera ako sex jungle.....tak som len registrovana,nikoho nekontaktujem, chlapi pisu, bola som na par kavach, ale nic z toho, ziadna chemia..mili ludia, ale tak kafco jedine...tristvrte ludi, co mi pise, nema foto, to bud zenati alebo nieco podobne...a dnes jeden, ze ci beriem ponuku, nech si zoberiem par kamosiek, on plac ma a ze nas bude obsluhovat a k tomu 4OO e... 😀 som zvedava, co by bolo, kebyze napisem, ze ok...