Zúfalstvo vo vzťahu. Čo mi odporúčate?

peter244
23. máj 2020

Je mi 26 priateľke 23. Sme spolu rok a mesiac. Teda neviem lebo viac krát sa so mnou rozišla. A raz som to nezvládol aj ja a povedal koniec ale stále sme spolu. Toto sa ale deje stále. Som zúfalí, už som si myslel že kvôli nej nedokážem vyroniť slzu ale opäť som si dnes poplakal.

Náš vzťah bol do teraz veľmi premenlivý raz ma priateľka nesmierne milovala a raz nenávidela.

Stalo sa toto už som si myslel že sme na správnej ceste. Že bude dobre, ide leto, teraz sme si naplánovali strašne veľa túr a výletov tešili sme sa z toho. Sex bol úžasný. Opäť som ju začínal veľmi milovať lebo mi ublížila na najcitlivejšom mieste a city k nej vtedy veľmi veľmi opadli až skoro zanikli. Podviedla ma a klamala do poslednej chvíle.

Prešli sme si cez to, ja som ešte cez to neprešiel stalo sa to vo februári a mám to stále často na očiach ale bojujem.

Mali sme dnes celkom pekný deň, už včera sme šli na výlet, posedenie v prírode so zaujímavými ľuďmi. Spali sme na chatke, bolo všetko super, stále sme dotyky, láska, bolo proste všetko super.

Cestou domov sme už plánovali kde sa budeme milovať, kde všade pôjdeme. Až sme šli na pizzu.

Ukázala mi jednu fotku v blízkosti nás jedno jazero. A ja som povedal že krásne že som bol tam nedávno na bike. To som nemal robiť, urazila sa, že sme tam mali ísť spolu, že som šiel tam prvý sám bez nej. Ano hovorili sme o tom, ale ja na biku do tej oblasti chodím rád a často a cestou som sa tam zastavil. Nechápal som tomu, prečo to tak extrémne berie. Urazila sa ale asi za 10 minút ju to prešlo. Šli sme do DM a kúpila si farbu na vlasy, opäť hlúposť ale bol som ticho, často experimentuje. Ja už len hovorím že ano pekné to máš, lebo to vydrží tá farba pár dní a ide iná. Doma si ju dala, no ako je sivá, no nie je to katasrofa ale mála lepšie. A potom chytila amok, že vyzerá ako pi,, že kvôli mne si v nervoch kúpila zlú farbu a že si zničila vlasy, že všetko kvôli mne, strašne mi vynadala, dala pár facky a povedala že mám vypadnúť do polnoci z bytu. Na to som sa jej ospravedlnil, že som nevedel že ju to tak nahnevá keď k tomu jazeru pôjdem aj sám, že na biku chodím kade tade.

Povedala že mám isť von do polnoci ja som sa ale chcel porozprávať. Dala mi pár faciek a prevrátila televízor, našťastie je ok.

Strašný amok, že sme skončili, že toto si vyžeriem, že spolu už nič nemáme že sa odsťahuje, a odišla niekam na pivo.

Ja už som zúfalí, proste zmena za 10 minút nenávisť že ma skoro zavraždí, ja už som zúfalí ako toto vôbec môže v jednej žene nastať, také niečo. Ja som jej nič zle nechcel, mal som jej tú farbu vyhodiť, ale tak ona toto robí bežne, experimentuje ako príde. ešte mi za ňu poďakovala a bola milá keď som jej ju kúpil. Ja už neviem, proste nezvládam to, niekedy som mal úzkosti s ľudí a spoločnosti, opäť sa mi to vracia. Už sa bojím pred ňou s kýmkoľvek baviť a len som ticho lebo naozaj sa môže takto zmeniť ani neviem ako a z lásky je nenávisť, je to jediné dievča ktoré som kedy mal. Som obyčajný chalan, rád cestujem mám kopec koníčkov a mal som veľa priateľov. Ale nie som nejaký extra humorný krásny, chalan aby ma dievčatá chceli na viac ako kamarátstvo, až na moju priateľku, je nádherná, a vie mi dať strašnú lásku, ale vie byť aj úplný opak ,
... Ja už neviem čo ďalej.

taskataska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jaskolka
24. máj 2020

Zbal sa, povedz jej"zbohom, rozchod "a vydrz to. Toto nemá absolútne nijakú perspektívu, o čom je taky" vzťah "kde sa vadite pre všetko,facky, urážky, vyhrážky. Ok, moze mat dve dobre vlastnosti, za aké ju miluješ, ale na, druhú stranu to vyzerá ako psychicky nie zdravá osoba. Aj keby to bolo naopak, to isté poviem. Choďte od seba. Ty si nájdeš normálne vyrovnané dievča. Toto bohužial nie je normálny vzťah.

zutera
24. máj 2020

Asi úplně mimo,ale být vaši susedia tak už mám šedou hlavu i já😱 co se dospěla ženská neumí kontrolovat?Utíkej co ti nohy stačí a najdi si ,,normální"babu 😉

tykat
24. máj 2020

@peter244 ....a s tymto stvorenim si preco? Sak bud chlap a nenechaj so sebou zametat. To ze je dobry sex neznamena ze mate dobry vztah (hlavne ak ten sex ma aj s inymi).
A hlavne s nou nemaj decko. Lebo dieta neuvidis a vycicia ta z penazi aj duse.

marca12
24. máj 2020

Ty kokso a ty nevies,co dalej? Predsa rozist sa s takou hysterkou,co si sa zblaznil? Premarnit najlepsie roky zivota s takiuto labilnou zenskou????

peter244
autor
24. máj 2020

Máte pravdu, týram len sám seba ona napreduje, rozkvitá, má priateľov, nemusí pracovať, sem tam navarí ale doma neupratuje, neukladá si ani veci. Ja robím , potom ešte popratám doma, som rád keď prídem z roboty a nie je doma, aspoň hodinku dve pozriem seriál idem na bike, oddýchnem.

Na začiatku bola úplne iná.

Včera z vonka prišla dobrúčká, akoby sa nič nestalo, ráno sme vstali, ja že poďme variť, lebo už bolo 11 hodín, ona že nezaslúžiš si ale nakoniec šla. Tak som pripravoval na varenie, ona zatiaľ sprcha, potom vyšla a znova chytila nervy ako včera že kvôli mne vyzerá ako pi.... Varenie hodila mi na zem že sa už toho nedotkne, vynadala mi. Vzala auto a pošla von, ešte sa mi vyhrážala že mi zničí bicykel a že autom pôjde na diaľnicu aj keď nemáme diaľničnú tak dúfam že to naozaj neurobí lebo ma už naozaj porazí. Už som skoro vybuchol , ale som sa udržal lebo toto mi naozaj nestojí za to že zas niečo zničí, ale už ma nahnevala neskutočne, ona vezme auto natankované a ide sa voziť s kamarátmi, vie že všetko platím, že nemôže len tak bezdôvodne ísť stovky km, ale ona nie že ide že ona dala do vlasov 150 € a že pre mňa ich ma zničené. Ale to že vlastne väčšinu na tie vlasy má odo mňa to už nevidí. ........ Nepochopím toto všade len počúvam príbehy, žien, má 4 deti s 3 chlapmi, alebo podvádzanie na každom kroku, ja som len chcel dievča s ktorým budeme šťastní, venovať sa tomu čo máme radi, časom neskôr rodina, lebo nič som nezdedil, všetko od 0. Už nemám žiadnu motiváciu na nič, všetko je to fuč, na začiatku bola iná, povedal som si že bude moja manželka, bola dobrá, rozumeli sme si. Teraz už myslím že nechcem vôbec manželku, bože a dieťa, keby sme mali dieťa môžem sa rovno obesiť.

Neviem možno len ja som taký, a ten skutočný svet mi nesedí, to ako ľudia žijú, proste veď to je hrozné, človek sa snaží a žena príde a rozbije to za minútu z roztopaše, bez výčitiek...... Žiadne prepáč, ale tie ženy ktoré sú ako ja a s ktorými by to bolo báječné zase nechcú chlapcov ako ja ale pravý opak, hrozné celé.

jany149
24. máj 2020

@peter244 z tohto tvojho posledného príspevku mi príde, že už tak trochu ako keby v tebe aj ubila tvoje sebavedomie....to nikdy nedovoľ! nestojí ti za to....
ja viem, teraz si nešťastný, bojíš sa, že nenájdeš....
nájdeš...len toto skonči, a nepremárni s ňou roky a roky...
ja som bola tak, že som si dlho nevedala nájsť a manžela som si našla až po 34ke..a som šťastná .... nič nie je stratené, ver mi.....

tinapa
24. máj 2020

@peter244 Peter- ONA je psychicky chorá... To si uvedom. TY- sa zbaľ, odsťahuj sa bez slova vysvetlenia- ak je auto tvoje, počkaj, kým bude doma- to auto a keď tv.ešte priateľka pôjde niekam preč, odíď aj ty- navždy.. Chápeš, čo musíš urobiť.. Po svete chodí xy múdrych, normálnych žien, ktoré ocenia normálneho slušného chlapa ako si ty. Takže, čo treba urobiť vieš, a potom si daj sedenia u tej psychologičky, aby si si zvýšil sebavedomie.. To je všetko. Vážne, stále si hovor- niekdy nie je tak zle, aby si urobil hlúposť- myslím, aby si si nebodaj ublížil.. Život je krásny- to vieš, zober bike, vyvetraj sa aj ty.. A neber na ňu ohľad- aj keď sa bude vyhrážať.. Je dospelá, nik jej neuprel svojprávnosť, je to jej rozhodnutie, jej život ako sa zariadi, tak bude mať.. Ona sa len vyhráža, zrejme by si nič neurobila.. Uvažuj- to prejde, prebolí a pôjdeš ďalej.. Hlavu hore..dáš to.

ivca88
24. máj 2020

@peter244 prepáč, ja viem že to sa nepatrí, ale čo tak jej dať jednu výchovnú ? 🤷😆😆
Ja bych ju zabila.
Len si s ňou prosím nerob dieťa. Veď to by ti v nervoch asi aj zadusila
Nepotrebuješ ju.
Fakt si toto nezaslúžis
Nie si s ňou nijak spútaný a to že ťa podvádzala a ešte aj teraz sa preváža s kamarátkami miesto toho, aby zehlila čo pokaslala, svedčí o tom, ze ta ma na salame a Len ta vyciciava. Sem tam roztvori nôžky, lebo vie ako na teba, ale to je všetko čo vie 🤷

misa11111
24. máj 2020

Očividne sama nevie čo chce, je nezrelá.
Ja si myslím že je na čase ju nechať ísť.
Daj si otázku či tak to chceš fungovať ďalšie x rokov, keď ťa facka pre také hlúposti.
Ja mam 27 r. Manžel 28 r.
Sme spolu 6 rokov a nikdy by som si nedovolila mu dať facku, jediine pri sexe 😁😁😁
Ešte ťa aj klame a podvádza.
Ojoj kašli na ňu. 👍

moonlight1210
24. máj 2020

@peter244 ty mas doma exemplarny pripad a nie priatelku. Nezakladaj na nej predstavu beznej zeny.

Spytaj sa sam seba, uprimne, co ta pri nej drzi.
To, ze kedysi davno na zaciatku to bolo pekne? (typy, ako ona, vedia byt na zaciatku ocarujuce. Ako slniecko kombinovane s laskavou, dobrosrdecnou, hravou, milou, zabavnou povahou, navyse niekdy “zranitelnou” a vie tak krasne davat najavo oddanu lasku.)
Alebo to, ze ked sa jej zachce, tak pride zahrat, ako je pokorna, lutuje a ponukne sex na novy zaciatok?
Ze ide do vsetkeho po hlave s plnym nasadenim? Ze ked si date (uz zase) novy zaciatok, tak sa do neho vzdy vasnivo vrhne a uz spriada plany, ako vam bude dobre a budete robit hento a toto a bude to vsetko zase super ako kedysi, atd?

Alebo sa bojis, ze inu uz nenajdes? Ze si ten typ, co len s tazkostami nadvazuje vztahy? Tak si drzis to jedine, co si zohnal?

Alebo len ziarlis na moznost, zeby ta obratom vymenila a tebe by za “vytrpene” neostala ziadna satisfakcia, len sklamanie?

Uprac si v sebe dovody. Uprimne. Nic si neprikrasluj. Aj jasne a priame uvedomenie si, co ta pri takomto cloveku drzi, ti moze pomoct byt odolny a vykazat ju zo svojho zivota.
Lebo zial, to je jedine, co ti pomoze.
Ale musis v tom byt rozhodny a odolny. A to dosiahnes len ked si uprimne priznas, preco jej to vsetko dovolujes.
Zvycajne je za tym nejaky strach, obava. Pomenuj ju nahlas menom a prestane byt taka brzdiaca. A zacne byt riesitelna.
Veci su vzdy desivejsie, ked ich iba tusis, ale neskonkretizujes.
Ako ked pozeras na tmavy les, pocujes zvuky a fantazia pracuje.

ktochytavzite
9. júl 2020

prepac ale som sa dobre pobavila s tou farbou na vlasy,jaj a teraz ma aku?
No co si mlady najdes este normalnu zenu neboj sa.

tinapa
9. júl 2020

@peter244 Takže čo? ..milý Peter. Pohlo sa to? Sme zvedavé..určite viaceré..