• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

ZUMBA - nový tanečný fitness štýl. Skúsenosti?

5. januára 2014 
Sekundanka: ja si myslím, že záujem by bol, a hlavne keď sa rozkríkne, že už aj v Žiline sa konečne cvičí zumba. Ja osobne by som chodila rada, ale žiaľ v Žiline a okolí nie je kde.
19. nov 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
našla som v žiline zumbu v tanečnej škole Cieker, a celkom ma to chytilo tak pojdem skusiť :slight_smile:
22. nov 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky, tento vikend bolo skolenie novych zumba instruktorov. takze uz ju budete mat vo svojich mestach.:grinning:
instruktora najdete cez stranku zumba.com a klik na find an instructor a zadajte Vase mesto
23. nov 2009 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
akurat hladam Zumbu aj v Spisskej Novej Vsi a pegas174 sla som ako si radila nasla som instruktorku len tam nie je kontakt nic :frowning2: ako sa s nou spojim??
Ja by som sla tak tancovat cvicit Zumbu len neviem sa k nej dopracovat :angry:
23. nov 2009 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
počula som o zumbe veľmi veľa a len samé chvály :sunglasses: ...rada by som to skúsila, ale neviem sa k tomu dopracovať. Mohli by ste mi poslať názov nejakej stránky, kde sa to dá stiahnuť??? :wink: Niečo som našla, sú tam 4DivX-y a 1 audio CD, ale neviem, či je to to... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. nov 2009 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky :wink: tak ja som bola už pár krát na ZUMBE a musím napísať,že je to perfektné :wink: všetkým vrelo odporúčam :slight_smile:
25. nov 2009 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cavte a to mozem sa spita gde najdem?ZUMBE
25. nov 2009 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uáááu to je paráda :sweat_smile: ... velmi sa mi to páči. Prvákrát som to teraz videla...
25. nov 2009 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, môžem poprosiť o tú stránku, na ktorej sa to dá stiahnuť? pls chcela by som to vyskúšať, ale u nás to nie je ani nikde v okolí... :sunglasses:
25. nov 2009 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ja som bola vcera na 1hodine zumby.. som nestihala .. he he.ale je to zaujimave, lebo ja mam rada latino, salsu a tak.. len niektore variacie su na mna rychlo na 1x, ale inak OK.... len treba kondicku.. :slight_smile:super vec!

nikolet kde chodis? ja som bola na severe vcera..
25. nov 2009 o 13:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katrin chodím do Kostoľian,ale aj v Novákoch je :wink:
25. nov 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kedy byva v novakoch? a kto cvici, inka?
25. nov 2009 o 14:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosiim vas nevie tu niekdo kde sa da chodit na zumbu v bb??:(((pliis surne..dakujem
30. nov 2009 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
4. dec 2009 o 14:57 • jumbodancer
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
4. dec 2009 o 14:59 • jumbodancer
pozrite si presporkovo ,robia zumbu a je to materske centrum tak by sa ajdeti mohli pohrat :wink: ,treba si zavolat a pozistovat si.a su lacny :slight_smile:
4. dec 2009 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miska, to Malinovo znie super, mam to na skok z Luznej :dizzy_face: Chodim k Jurimu do Auparku, ale nie vzdy sa mi da dostat spat do BA vecer, tak sa urcite zastavim v malinove :slight_smile: Treba sa vopred nahlasit? Su tam satne, sprchy a pod.?
7. dec 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. dec 2009 o 20:53 • miskahryzka8
Miska, dakujem, pozerala som. Zumba party styl je fajn :wink:
A kde presne v Malinove je to? Velmi to nepoznam, ale ak pojdem od Tomasova, tak ako potom? Cize staci len prist na hodinu, nemusim sa hlasit, len pridem...OK, vyborne!!
9. dec 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. dec 2009 o 11:23 • miskahryzka8
u nás bude zumba od januara, tak som už zvedava :slight_smile:
10. dec 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. dec 2009 o 00:40 • pablis
16. dec 2009 o 01:06 • barbisha
22. dec 2009 o 23:12 • dodovalent
27. dec 2009 o 23:13 • barbisha
30. dec 2009 o 14:35 • barbisha
dodovalent myslim ze v pohode v trnave by necvicili bez certifikatu chystam sa i ja a kde v trnave v akom fitku?
30. dec 2009 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kotenko prosim ta mohla by si mi poradit a anpisat kde sa daju kupit dvd zumba cviky
2. jan 2010 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáááj v trnavskej pohode je problem sa dostat na zumbu cvičí sa len v piatok a v nedelu a natresk chcela som sa nahlásit a bola by som 6 náhradníčka tak sa musím až o týžden napísat
2. jan 2010 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok