Zverejniť vzťah s mojím priateľom na Facebooku?

heartrebelangel96
8. júl 2022

Ahojte žienky

Mám takú dilemu. S priateľom už budem čochvìľa jeden mesiac a on povedal že ak chcem si ho dať do vzťahu na FB že kľudne môžem že on bude len rád a že ma aj tak bude ďalej milovať. Aj ja ho milujem. Len bojím sa reakcie ex a jeho kamarátov (s niektorými som prerušila kontakty a aj s tým ex priateľom). No viete aby neboli zbytočné rozbroje a nenahuckal ex aj proti mne toho môjho terajšieho priateľa. Podotýkam on prišel za mnou a ten ex nikdy za mnou sám neprišiel ale pòlroka ma otravovať vedel. Tento terajší na mňa netlačí čo sa týka sexu a tak ale on že keď sa s ním nevyspím že zošalie. Počkať ešte chvìľku a potom sa dať na FB do vzťahu alebo?
Ďakujem za milé rady.

veronikaszabova
8. júl 2022

@heartrebelangel96 preboha... A to mate 15 rokov? 🤦

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
codal
8. júl 2022

@heartrebelangel96 kašli na facebook a žij skutečný život.

heartrebelangel96
autor
8. júl 2022

@veronikaszabova môj ex má 23, ja a priateľ máme 25. Ono ex mi robí problémy aj doteraz. Dokonca môjmu šéfovi poslal nepekný email a proste akým právom si to aj dovoľuje ...

jonki
8. júl 2022

@heartrebelangel96 25? Nie 15?

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mmonika
8. júl 2022

@heartrebelangel96 Ako fakt chces toto riešiť cez FB ? dnes ste spolu zajtra byt nemusite ... ja som s mužom cca 22 rokov a veru na Fb nie som vo vztahu s nim, a netusim ci aj sme priatelia 🙂 ale asi ano .. nie je podstatne čo je na FB, ale čo máte v skutočnosti .

maryetta
8. júl 2022

Prosim neries virtualny zivot. A urcite nie taketo koniny. Je jedno ci das na fb alebo nie.
Mozno lepsie pre teba toto neriesit absolutne a ignrorovat vsetkych co do zivota nepotrebujes.
Udivuje ma ze vraj mas 25 🙈

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marseillefan
8. júl 2022

Zruš si Facebook a budeš mať krajší život, moja...

vsauce_
8. júl 2022

😂 😂 😂
Dneska sa pohádam s manželom, že jak to, že nie som jeho manželkou aj na facebooku, doprčic! 😂

jaskolka
8. júl 2022

@heartrebelangel96 a co keby si zrušila celý Facebook, messngery, blokovania, od blokovania, zverejnenia vzťahu a podobne?A normálne žila v realite?
Lebo tiež sa mi nechce veriť, po tých všetkých príspevkoch, že máš 25 rokov...toto by som ešte chápala u takej pojasenej 16 ročnej pubertacky..

hviera81
8. júl 2022

my sme spolu 10 rokov a mame jedno dieta, a nevie to facebook 😀

gladys_07
8. júl 2022

@vsauce_ moj muz ani nema FB, chrapun!!

janetinka27
8. júl 2022

@heartrebelangel96 vykasli sa na fb, to nie je obciansky preukaz, ze tam mas mat aktualne udaje

lucia7933
8. júl 2022

a preco ta vlasne trapia nejake rekcie okolia? Boze neries Fb, a virtualny zivot ale ten realny...Môj chlap uz niekolko rokov ani neni na Fb a sam hovori ze lepsie tak

letfenixa
8. júl 2022

@gladys_07 existuje vôbec?!

lucia7933
8. júl 2022

@gladys_07 ani ten môj :D a dokonca ani IG

bombulka1987
8. júl 2022

@vsauce_ asi tak 🤣🤣🤣

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucia7933
8. júl 2022

@elizabet173 👍👍

marryen
8. júl 2022

@heartrebelangel96 a načo to chceš dávať na FB? Koho to zaujíma, že ste pár? Nie je to jedno?

ruzovakrava
8. júl 2022

@heartrebelangel96 jednoznačne to treba vycapiť na fb, čo nie je na sociálnych sieťach tak akoby ani neexistovalo.

vikisukik
8. júl 2022

ex ta moc uz nema co trapit, nech si robi co chce, a ty by si sa hlavne mala pozerat dopredu. ja by som si to na ten fb dala a nech ex aj rozdrapi, ved mas pravo na svoj zivot

iwesska
8. júl 2022

Neverim,ze mas 25 a po UZ mesacnom☝️ vztahu ti zalezi na statuse na FB😂. Dufam,ze si si pridala do statusu aj vystudovanu "Vysoku skolu zivota" "Harvard" a "Oxford",lebo inak sa to nerata☝️😂

liusa82
8. júl 2022

aj mňa to pobavilo.Ale čo sa človek čuduje.Prázdniny 🙂

vsauce_
8. júl 2022

@gladys_07 Pche! Ako si to len môže dovoliť?! 😀
Asi sme už moc staré. Málo žijeme internetom 😢 😀

casavina
8. júl 2022

Milé bravo 😂😂😂😂

bimbina
8. júl 2022

@heartrebelangel96 počkaj si nie na zmenu rodinného stavu na Facebooku ale v reálnom živote 😊

ysseba
8. júl 2022

@heartrebelangel96 A keď sa neoznačíte, že ste vo vzťahu, tak čo? Znamená to, že sa málo ľúbite? To u Vás, mladých, teraz funguje štýlom - čím viac FB, tým viac lásky? 😀
Inak fakt si myslíš, že tvoj terajší frajer sa dá nahuckať proti tebe tvojim ex? No to ťa musí straaaaašne milovať 🙈