Zvláštne sny

29. máj 2023

Ahojte , baby prosím Vás stalo sa Vám, že máte sny s bývalými partnermi ? Zhruba tak 2-3x do roka sa mi s ním sníva je to čudné a pre mňa nepochopitelne ze prečo.. úplne živé sny ako minstale hovorí ze chce byť so mnou ,že som nenahraditeľná a ze vždy bude mať na mňa slabosť.
Mam krásne manželstvo, som spokojná veľmi..no vždy keď mi príde v noci takýto sen nerozumiem . Tie sny sú úplne živé a od rozchodu sú to roky 🙁

moonlight1210
29. máj 2023

Mne sa vo sne z lasky vyznal kolega. Nemyslim, ze to nieco znamena. V realnom zivote nemam na neho pomyslenia. Najskor kombinacia niecoho romantickeho, co som videla, pocula a nahodne dosadenej postavy vedomim z katalogu tych muzov, co poznam.

Ale zase, bol to prijemny, sen, co si budem klamat. 🙂

diewcatqoo
29. máj 2023

Mne ked sa obcas sniva s byvalym, tak je to v style, ze ho sotim z mosta, nahanam s nozom a pod. Pritom neprechovavam k nemu ziadnu zast, rozisli sme sa davno pradavno, nikdy na neho ani nemyslievam 🤷‍♀️

zabka79
29. máj 2023

Asi ex mysli na Teba casto. Tuzi po tebe. No tak mu treba. To sa muzom stava ze pridu casom na to ake ich byvale boli super v porovnani so sucastou..skus sa od neho odpojit, napriklad si predstav ze prestrihnes medzi vami snuru a on sa vzdaluje az zmizne.

silvia_pekna
29. máj 2023

ano, stavalo sa mi to predtym velmi casto, teraz uz velmi nie, ale nejaku dolezitost som tomu neprikladala 🙂 no tak som si proste nanho spomenula, nic viac v tom proste nevidim 🙂

autor
29. máj 2023

@zabka79 už pred 2 rokmi som ho dala zo soc. účtov preč. Prerušila som to presne kvôli tomuto , že nech prerusim všetko . No opakuje sa to . Pokiaľ ten sen s nim nemám tak si na neho ani len nespomeniem . No tie sny si tak živé a fakt poviem ze krásne 🤷‍♀️

svetlonos
29. máj 2023

Ahoj,
mne sa snival na pokracovanie. Zili sme dokonca na inej planete spolu. "COSI" ma tam k nemu premiestnilo. Bola som si plne vedoma, ze sim stastne vydata za mm - co realne aj som 🙂
Viem ze som bola vytocena a pytala sa ho, co to ma znamenat?!
Povedal, ze nase duse este nemaju zopar veci vyriesenych a ta planeta je jedine miesto, kde sa mozeme stretnut aj to len pocas spanku- v sne.
Pivedala som, ze nemam chut nic viac riesit a uz vobec nie na divnej pochmurnej planete, ze nech ma okamtote "posle" znova na planetu zem! Tak ze nemoze, lebo riesit som chcela povodne ja, ze on tiez zaujem nema ale je mu na tej planete fajn 🤣.
Bola som vytocena este aj po tobudeni. Tem sen bol tak neskutocne zivy ze az!

zabka79
31. máj 2023

Zase lepsie ako keby sa ti snivali nocne mory s nim 😁

moonlight1210
31. máj 2023

@svetlonos Posli nejakemu scenaristovi. Mozno by z toho urobili aj film. Celkom zaujimavy namet. Aj s tym plot-twistom, ze si vas vlastne nakoniec na tu planetu dotiahla ty, lebo v skutocnosti si ty chcela riesit vasu minulost, aj ked si si toho nebola vedoma.

svetlonos
1. jún 2023

@moonlight1210
nie nie, on tam akoby stale existoval. V skutocnosti riesil takmer rok po rozchode neustale on cez maily.
Nemame to uzavrete, no v realnom svete niktobz nas nepovie to, co je jasne. Skor uplny opak.
Su zalezitosti, ktore ostanu otvorene a nevypivedane, inak to nejde 🙂
Ja som to pre seba uzavrela po roku uplne. Spracovala som si to v sebe.
On mi po takmer7/8 rokoch pisal mail, ze odo mna potrebuje jedno svedectvo a potom zacal znova pisat o minulosti.
On chce riesit, no mame obaja vztah, ja stastne manzelstvo a s nim v tomto "casopriestore" aj uzavrety vztah 🙂
Zaver nasho pribehu je taky, ze sme to obaja nezvladli koli mnohym prekazkam.
Ale ano, uz viackrat som uvazovala pisat scenare z mojich snov zivych 😂 Na film by toho veru bolo.

diaszoky
1. jún 2023

Mne sa snivalo asi 5 rokov v kuse ze podvadzam manzela. Pritom to nebola pravda. Preco, netusim

moonlight1210
1. jún 2023

@svetlonos nie, nejde o to, ako to mate v realite. Ale ten tvoj sen sam o sebe by bol byt
zaujimavy namet.

Trosku nieco ako Pasazieri (aj ked tam je dej trochu iny, ale tiez su to dvaja uvazneni, hoci na vesmirnej lodi, nie planete, bez dalsich ludi a postupne ona zistuje, preco naozaj ju tam on chcel).

svetlonos
1. jún 2023

@moonlight1210
aha zaujimave, to nepoznam 🙂 Dik pozriem si to.