Zvyknete si kúpiť pre seba adventný kalendár?

16. nov 2022

Zvyknete si kúpiť pre seba adventný kalendár? A keď áno, tak aký? 🙂

mila23
16. nov 2022

nezvyknem....vzdy si obzeram kozmeticke...bavilo by ma otvarat okienka ze co tam je a skusat...ale realne zhodnotim ze nakoniec by som polku veci nevyuzila - nie moje farby, resp. nie na moj typ pleti - tak zbytocne kupovat

maca1984
16. nov 2022

Nie, pretože keď pozriem obsah tak minimálne polovicu by som reálne nevyužila (kozmetický adventný) a čokoládový tiež nie, lebo nie som čokoládový typ 😁

kleopatra114
16. nov 2022

Kupujem už roky . Maly Lindt kalendar , v akzdom okienku je čokoládová gulička . Teraz kupujem aj babkam adventný s cajmi .

nikky6
16. nov 2022

nekupujem, pretoze by som asi nemala pevnu volu si kazde jedno okienko nechat na kazdy den :D pravdepodobne by som to vyzrala vsetko na jedno posedenie :D

thereisabear
16. nov 2022

S čajom, využijem a nepreberá sa z neho.

simi_77
16. nov 2022

nie, cokolada az tak u mna nejde 🙂

janai1
16. nov 2022

1x som si kúpila kozmetický tento rok 😀

sima338
16. nov 2022

čokoládu si tiež nejdem. Kozmetický má láka, ale väčšinou tam je aj dosť kravín, ktoré ma nelákajú. Gumičku do vlasov, milión vzoriek, rúže v odtieňoch, ktoré fakt nenosím a pod. To mi príde škoda kúpiť kalendár za cca 70-100 eur, kde sa mi páčia 2-3 veci. Páči sa mi celkom ten Mixit, popr. kúpim Lindt len s mini čokoškami, teraz viac dbám na stravu, takže kontrolujem aj množstvo sladkostí. A páči sa mi veľmi ten od Macu, ale je extra drahý, takže som zvedavá, aké tipy tu dajú dievčatá.

bluemoon24
16. nov 2022

Ano a dokonce dva 😅 jeden Lindt maly kulickovy a jeden Sonnentor cajovy

galganka
16. nov 2022

Čokoládové si kupujeme navzájom, baleácky už zo 3 - 4 roky si kúpim sama, keď na mňa žmurkne. Aj teraz čaká v kúpeľni. 😄 šampóniky, kremiky, to s deťmi pomíňame, make up ani iné oné by som nevyužila.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rakywanda
16. nov 2022

Pokukujem po mixit... 😁

diewcatqoo
16. nov 2022

Ja mam narodeniny zaciatkom decembra a ked som bola dieta, vzdy som od niekoho dostala k narodeninam adventny kalendar. Vzdy som ho za jediny den vyzrala.
Teraz mi uz nema kto kupovat lebo som daleko od rodicov, tak aby sa neporusila tradicia, na zaciatku adventu kupim cokoladkovy adventny kalendar synovi, aj sebe a svoj hned vyzeriem 🙂

lindous
16. nov 2022

Aj my si kupujeme čokoládový navzájom, minulý rok sme dostali do daru kalendár s výberovými rumami z celého sveta, ten sme si vychutnali, ale sama by som si ho teda nekúpila 😂 a rovnako ako baby vyššie, po kozemtických vždy pozerám, ale odrádza ma presne to čo písali

masinka
16. nov 2022

My si kupujeme Ikea kalendar. Su tam dobre cokoladky a vlani sme dokonca mali na jednej karte 8 E, takze sme na nom este aj "zarobili"😀

louise
16. nov 2022

Áno, Ikea

liusa82
16. nov 2022

ja som ten kozmetický raz vyhrala.A to je fakt že polku vecí som porozdávala.To je najlepšie pre také,ktoré majú normálny typ pleti,nie pre citlivky alebo také čo sa hned vyhádžu z kozmetiky.Také ktoré si môžu na tvár namazať hocičo a vedia že im to zle nespraví..čokoládu som aj ja hned vyžrala😀 takže najlepšie mi z toho vychádza čajový advenťák

kukulienka999
16. nov 2022

Áno kupovala som si, tento rok tiež niečo pozriem😁

sense
16. nov 2022

Doteraz nie, tentorok 1x z more nutrition

abbey1
16. nov 2022

Áno, s čajmi alebo s rumom. Mňam!

maribell
16. nov 2022

Tiež IKEA 🙋

kaktusik007
16. nov 2022

ano, IKEA. Preco by som si ho nemohla dopriat aj ja, som vari horsia ako moje deti? ;)

tenerifka
16. nov 2022

Ano, kupujem si Kinder, a ten terajsi uz pomaly-strategicky a decentne-vyzieram, kedze v decembri nebudem 2 tyzdne doma

vroni
16. nov 2022

Kupuje mi muž. Ale nie čokoládový ale vždy nejaký iný. Na kozmetiku kašlem, takže ten nie, ale už som mala čajovy, likerovy, so starými receptami a minulý rok som dostala ponozkovy 🤣🤣🤣
Inak mi náramne duša pistala po... Ehm... Steklivom adventaku a môj muž ma úplne nudne zrušil, že za 250 evri žiaden steklivy adventaku kupovať nebude. Suchst jeden!!! 🤣

nwnw
16. nov 2022

Dnes som si v Coop Labkovu patrolu aj pre deti aj pre seba... 🤣 Darmo zvyky z detstva.

suge
16. nov 2022

Ako sa poznám, nakoniec kúpim aj pre seba a jednoznačne nejaký so sladkosťami.😋

simonkazga
16. nov 2022

Áno, Ikeu

zuzana76
16. nov 2022

Nie a nekupujem ani deťom, dokonca ani čokoládový nie, to radšej poriadnu čokoládu a dokonca som ani nevedela, že existuje kozmetický a čajový a ponozkovy 🤔

kukulienka999
16. nov 2022

Kúpila som dnes za 15€ balea😊 sú tam miniatúrny sprchace, telové krémy, sampony, kondicionery maska, balzam na pery, krem na nohy atd. Do lietadla, na víkendovú chatu naparadu, vyuzijem