Čítačka kníh

alimar749
5. jan 2024

Ahojte .. chcem sa opýtať akú máte skúsenosť s čítačkami značky Amazon kindle paperwhite 5 a Pocketbook era 700. Neviem sa rozhodnúť preto ma zaujímajú vaše osobné skúsenosti plus a minus oboch.
Ďakujem 😊

adri266
5. jan 2024

@alimar749 https://www.modrykonik.sk/group/1935/ Tu je link a nazov Vsetko o knihach

blumie
5. jan 2024

@vroni presne som to chcela pisat. Aj rozosielali mail, ze mobi nepodporuju iba epub co je klascka e-kniha.
@autor Ja mam tiez Paperwhite 4, pripojenie na net (super, kedze z casu na cas treba aj slovnik), prepojenie so strankami o knihach ako je goodreads a podsvietenie na citanie v tme. Ja vyuzivam aj zvyraznovanie textov, pripadne poznamky. Do knihy papierovej by som nikdy nepisala, to povazujem za barbarstvo 😄. Mam uz druhy kindle.
Kamoska mala pocketbook a predala, vraj jej vadilo ako preblikava. Osobnu skusenost nemam. 🤷🏼‍♀️

canany
5. jan 2024

@alimar749 synovi tieto vianoce doniesol Jezisko citacku Onyx a prave preto bola vybrana, ako uz bolo spomenute, ze fici na androide a mozem tam stiahnut software palmknihy a poziciavat eknihy z kniznice. Nevyhrala som.loteriu, aby som synovi nakupovala knizky. On to cita ako na beziacom pase. Na mobile sa to zle cita a citacka ma e-ink. Martinus ma v ponuke pdf verzie knih a tie tam idu v pohode. Vyberala som tiez medzi pocketbookom, skoda len, ze tam sa nedal stiahnut ten soft, ibak by vyhrala.

vroni
5. jan 2024

@adri266, áno, mám aktualizovanú. Už sa vidím, ako sa v tom rypem, nasadila si mi chrobaka do hlavy 🙇🏼‍♀️

vroni
5. jan 2024

@smajliica, ja mám Prime, takže priamo cez Amazon. Uznávam, že v slovenčine a češtine sú taký fascinujúci výber nemajú.

milanemila
5. jan 2024

@alimar749 ja mam tiez kindle a aj muz uz druhu. Knihy si kupujem napr cez martinus a priamo posielam do citacky, pripojis ju na wifi a nepotrebujes kabel ani nic 🤷🏼‍♀️