icon

Aké sú vaše názory na meno Peter?

Včera o 20:08

Ahojte 🙂

Mate niektora doma syna menom Peter? Ste spokojne s vasou volbou aj po rokoch? U nas je to horuci kandidat, zvazujeme este Matúša a Daniela, ale 1. miesto ma Peter.

Dakujem. 🙂

Strana
z2
anonym_95d567
Včera o 20:11

Solidny vyber. Neda sa nim nic pokazit, nie je az take caste, vela zdrobnenin, medzinarodne, hodi sa snad ku kazdemu priezvisku 👍 tie ostatne dve su tiez pekne ale trocha otrepanejsie

avatar
beata_k
Včera o 20:13

@anonym_autor Peter je pekne, ale budu ho volat Peťo a to uz take pekne nie je. Napriek tomu by som dala. Medzi Mateami bude jediny.

avatar
sissy27
Včera o 20:15

Nenadchne a neurazi, taka bezpecna volba 😃 ako velke plus vidim to, ze v hocijakom jazyku je v podstate rovnake, takze kludne by som ho dala.

anonym_bab847
Včera o 20:15

Peťo je fajn meno. Silný význam, silný nositelia tohto mena.
Určite bude v škôlke jediný a bude zaujímavý

avatar
marci9
Včera o 20:16

otrasné meno

avatar
marci9
Včera o 20:17

Daniel je oveľa krajšie.

avatar
marusiao
Včera o 20:24

Peter je pekné a nadčasové meno .

avatar
ivicatolic
Včera o 20:26

@anonym_autor poradili sme minulý rok jednej známej a dala mu ho....🙂👍 chcela Toma, či Tea, úplne od veci k priezvisku, teraz behá malý Peťko

anonym_eaa208
Včera o 20:29

Peter bol v móde zač. 60tych rokoch.
Za mňa nie, ale ak sa páči tebe - nie je o čom.

avatar
petamich
Včera o 20:33

Manžel je Peter 🙂 ja som Petra...tak asi tak, už som to tu písala, že syn z pochopiteľných dôvodov Peter nie je ale mne sa to meno páči aj Peťo, Peťko sa mi páči. Takže ja hlasujem za.

avatar
cina1
Včera o 20:34

univerzálne

avatar
ankare
Včera o 20:39

@anonym_autor veľmi pekne meno

anonym_eec6ff
Včera o 20:40

Za mňa áno, pekné meno. V mojom okoli je to dosť frekventované meno vo všetkých vekových kategóriách.

anonym_266f3e
Včera o 20:41

@anonym_autor Je to nádherné meno, lebo sa tak volám.

anonym_d3f708
Včera o 20:42

Môj priateľ je Peter a podľa mňa je to krásne meno, nedá sa mu škaredo povedať, aj on sám je spokojný ... Poznám aj iných Petrov, asi v každom veku, najmladší má 8 rokov 😉

anonym_3668f5
Včera o 21:07

@anonym_autor Nic tym nepokazis. V pohode. Moj krstny je Peter a mam viac Petov v okoli a jedna kolegynka ma maleho syna s tymto menom.

avatar
biba_18
Včera o 21:13
@anonym_d3f708

Môj priateľ je Peter a podľa mňa je to krásne meno, nedá sa mu škaredo povedať, aj on sám je spokojný ... Poznám aj iných Petrov, asi v každom veku, najmladší má 8 rokov 😉

@anonym_d3f708 brata som volala peter sveter kilometer … a už ďalej neviem, ale bolo toho viac 😂 strašne to neznášal…

avatar
biba_18
Včera o 21:15

v pohode meno… peter, peťo, peťko, petrík…
danko sa mi až tak nepáči
matúško áno

anonym_6b4d45
Včera o 22:09
@biba_18

@anonym_d3f708 brata som volala peter sveter kilometer … a už ďalej neviem, ale bolo toho viac 😂 strašne to neznášal…

@biba_18 Ja muzovi sem tam poviem "Peter, klobás meter" 😃

anonym_20c9c0
Včera o 22:33

@anonym_autor taká neutrálna klasika. Nenadchne a neurazì. Ja som za Matúša

avatar
hefo
Včera o 23:00
@biba_18

@anonym_d3f708 brata som volala peter sveter kilometer … a už ďalej neviem, ale bolo toho viac 😂 strašne to neznášal…

@biba_18 Deti vedia vymyslieť hovadinu na každé meno, a je to len o sebavedomí.

Biba-chyba 😙

avatar
biba_18
Včera o 23:06
@hefo

@biba_18 Deti vedia vymyslieť hovadinu na každé meno, a je to len o sebavedomí.

Biba-chyba 😙

@hefo len to ti nevyšlo - lebo ja nie som biba 😂 to po prvé. potom - ty u detí hovoríš o sebavedomi? ale čo ten tvoj infantilný záver príspevku? a po tretie - máš súrodenca?

avatar
btus
Dnes o 03:18

@anonym_autor úplne normálne meno.

avatar
btus
Dnes o 03:21
@biba_18

v pohode meno… peter, peťo, peťko, petrík…
danko sa mi až tak nepáči
matúško áno

@biba_18 máme v rodine Daniela a veru , nevoláme ho Danko. Normálne - Daniel, Danielko. A jedného známeho voláme muflón. 😀 ( daniel = muflón)

anonym_a74569
Dnes o 04:28

Pekne meno, taka klasika

anonym_a74569
Dnes o 04:29
@btus

@biba_18 máme v rodine Daniela a veru , nevoláme ho Danko. Normálne - Daniel, Danielko. A jedného známeho voláme muflón. 😀 ( daniel = muflón)

@btus daniel nie je muflon, ale jelen 😃

avatar
btus
Dnes o 04:37
@anonym_a74569

@btus daniel nie je muflon, ale jelen 😃

@anonym_a74569 ja viem, my ho ale tak voláme. 🙂 Len som to napísala tak, aby to bolo zrozumiteľné. Lebo niektoré by ma vedeli zvoziť za to, že som daniel napísala s malým d. 🙂

anonym_245bb8
Dnes o 04:56

@anonym_autor Moj muz je peter a neni za to rad, lebo petov je strasne vela. Ked sa na ulici zakrici peter, tak sa piati otocia

avatar
domculik
Dnes o 04:58

@anonym_autor Jasne, Peter je super ! Aj my mame Petuska, je jediny siroko-daleko ! 🙂

avatar
lenka1993
Dnes o 05:06
@beata_k

@anonym_autor Peter je pekne, ale budu ho volat Peťo a to uz take pekne nie je. Napriek tomu by som dala. Medzi Mateami bude jediny.

@beata_k môj syn je Peter a nikto ho Peťo nevola. Ani v škôlke ho tak nevolali ani v škole. Doma ho voláme Peter alebo Petrík.
Je to krasne meno, nikto v triede sa tak nevola. Takze autorka za mna určite áno 😉.

Strana
z2