Daniel, Dominik verzus Kristián

ki_ki2
7. nov 2021

Baby pomoc , ktoré meno sa vám páči najviac ? Máme dilemu nám sa páčia všetky a nevieme sa rozhodnúť .
- Daniel ( po ockovi)
- Dominik
- Kristián

taga
7. nov 2021

Z tychto asi Dominik. Potom Daniel (po ockovi)

asia83
7. nov 2021

@ki_ki2 Daniel. Dominik je také nemužné meno. Kristián také nepraktické a nepekné.

0silvia0
7. nov 2021

@ki_ki2 daniel, ostatne dve sa mi nepacia a z kristiana mam dokonca husiu kozu.

thereisabear
7. nov 2021

Keď už, tak Daniel. Dominik sa mi nehodí pre dospelého a Kristián je pekné meno, ale okolie to bude komoliť.

0silvia0
7. nov 2021

@thereisabear presne Kiko... to je uplne najhroznejsia skomolenina...

kaja118
7. nov 2021

Určite Daniel.🙂Z týchto je najkrajšie, nie tak časté a veľmi pekne znie. Aj keď taká nevýhoda za mňa - že je to meno po otcovi, čo niekto berie ako milé, ale ja ako pomenovaná po matke z prakt. hľadiska nie. Ale to je na každom, samozrejme.
Zo zvyšných dvoch sa mi nepáči ani jedno.

zooeynka
7. nov 2021

To bajne biblicke meno Daniel mne przni nazov pre vysoku zver....proste daniel beha po lese s parohami....ani kiko ani dominik....ale dajte co uznate za vhodne(cudzim je to ajtak uplne jedno)

marca12
7. nov 2021

Daniel

rooberta
7. nov 2021

Daniel

buzby
7. nov 2021

Daniel

ki_ki2
autor
7. nov 2021

Ďakujem za pomoc ❤️

brumbrumbrum
7. nov 2021

@ki_ki2 môj sa volá Dominik, na počesť dedka 🙃 ale každému sa páči iné, pre mňa sú všetky 3 pekne, a každé bolo kandidát pre meno môjho syna 😂😂😂

babyjune
7. nov 2021

Mne sa najviac páči Dominik, ale aj ostatné dve sú pekné 🥰

zuzanka.zuzu
7. nov 2021

Dominik.... ako dieťa mamy s rovnakým menom som nechcela to isté pre moje dieťa 😀 a naši susedia majú mama-dcéra a otec-syn, to je na mňa už úplne čudné 😀

PS: Daniel je pre mňa jeleň 🙊

hebba25
7. nov 2021

@ki_ki2 Daniel

w123
7. nov 2021

Daniel

tayla
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
annamalaga
7. nov 2021

Ahoj. Pre mňa ako prvé meno pre syna by bolo Kristián. Ale ja mám nato iný dôvod. A to ten, že ho chcem pomenovať podľa môjho životného vzoru, ktorému veľmi fandím. A ten vzor je Cristiano Ronaldo. Takže Slovenska verzia mena je Kristián. Ale ja mám dôvod takýto.

cajomila
7. nov 2021

Určite Daniel ( aj môj muž sa tak volá).
Je to naozaj pekné meno s pekným významom.

Mne sa Dominik vôbec nepáči...je to pekné iba pre malého chlapca.

Kristián...je ok, ale to by ho museli aj tak volať.

domip
7. nov 2021

My budeme mať tiež chlapčeka a bude Dominik 🙂
Ale vlastne po mne...

sssss123
7. nov 2021

Daniel

kitta
7. nov 2021

@ki_ki2 Daniel, mame doma 😂 velka spokojnost

sandrika1986
7. nov 2021

Daniel

queen_el
7. nov 2021

Daniel je najkrajsie, ale nedala by som po otcovi

marfikchov
7. nov 2021

Za mňa ani jeden, a vy sa rozhodnite pocitovo, asi by som sa priklonila menu po otcovi

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kristiii
7. nov 2021

@ki_ki2 ja by som z tohto výberu dala Daniel, ale keďže tiež nie som fanúšik dávania mien po rodičoch, tak možno skôr Dominik. Ale ja by som Daniela nevolala Dano/Danko ale Deny (foneticky) ako v zahraničí. Tým by sa dal poriešiť aj problém číslo jeden 😆 Kristián sa mi osobne vôbec nepáči, ani v základnom tvare a prezývka Kiko je úplne že des. A to každého Kristiána, ktorého poznám, tak volajú

ingrida1127
7. nov 2021

Dominik

elementissa
7. nov 2021

Ja som za svoj život spoznala zo 5 Dominikov a trochu viac Dominík. Dominikam hovoríme Dominika, Dominička, Domi, Domča, jednej dokonca Domka. Ale všetkým Dominikom každý vždy len Domino. Mala som v triede na ZŠ aj Dominika aj Dominiku. Dominika bola vždy Dominička a Dominik bol vždy Domino. Nikto mu inak nepovedal. Ešte aj učiteľky ho tak volali a dodnes ho tak ľudia oslovujú. Kristiánov poznám 2 dospelých. Obom hovoria Kiko. Jeden je veľmi milý a príjemný a ten druhý je strašný grazel, no Kiko je hrozne v oboch prípadoch. Daniel je krásne meno ale po otcovi by som nedala. Neexistuje nejaká 4 alternatíva? A hlavne, vyberaj podľa svojho pocitu, nie podľa anonymiek z koňa

borka168
7. nov 2021

@ki_ki2 Daniel