Daniel, Dominik verzus Kristián

ki_ki2
7. nov 2021

Baby pomoc , ktoré meno sa vám páči najviac ? Máme dilemu nám sa páčia všetky a nevieme sa rozhodnúť .
- Daniel ( po ockovi)
- Dominik
- Kristián

vero_nika89
7. nov 2021

Máme doma Dominik aj Daniel 🤭

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elinosar
8. nov 2021

urcite daniel. aj ja som nad tym menom premyslala ze dam synovi ak budem mat

snowww1
8. nov 2021

Daniel💙

gretuska77
8. nov 2021

@ki_ki2 Máme v rodine všetky tri mená, Daniel je Daniel, Danko, on sa predstavuje ako Dano, Dominik je Domino (pripomína mi to tu hru), on sa predstavuje ako Dominik, Kristián je iba Kristián, príp. Kris, sám sa predstavuje Kristián, na Kiko ani nereaguje (je to pre mňa prznenie mena ako Jozef Jojo, alebo Dodo, rovnako ako pridávanie “uška” k menu Danuško, Leuško, Samuško…). U nás sa mená zvyčajne nekomolia.

gretuska77
8. nov 2021

@ki_ki2 chcela som tým povedať, že ho budú volať tak, ako ho budete prestavovať a ako sa neskôr bude predstavovať on sám. Ak sa mi napríklad predstaví Matúš tak je Matúš, nebudem ho volat Maťo, ak sa mi predstaví Alexandra nevolám ju Saša, ak sa predstaví Saša tak je Saša.

misenka3
8. nov 2021

@0silvia0
@asia83 no baby a moj Kristiánko je pritom ,taký úžasný človek, s takým "hroznym" menom 😀 a najhoršie,ze mu hovorime Kiko,Kikuško,Kristiánko ( a ja mu hovorím aj, Kristínko, Kristoško, ale aj Kikináčik- kvetináčik😀). To som vam to meno musela sprotivit este viac.😂 A mne sa ten Kiko paci ovela viac ako Dano a Domino. 😉,lebo tipujem ,ze budu ho tak volat a zvlast,ked bude starsi. Ja som sa nevedela s tym menom zmieriť( vyberal manzel) a teraz si neviem ine meno pre syna predstavit. A dokonca je este aj stary ciernobiely film s nazvom Kristián. Takze,nech si kazdy vyberie, ake sa mu paci. Ja som za mojho Kristiánka tak Bohu vďačná. ❤

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mell27
8. nov 2021

@ki_ki2 za mňa jednoznačne Daniel 😊 Dominik sa mi vôbec nepáči a Kristián... Kiko... Určite nieee

misenka3
8. nov 2021

@zazvorka87 ano, viem o tom. 😀 ale ja som este ani manzela nepoznala,uz od strednej som mala vybrate mena ( vtedy este neboli take caste ako teraz) Terazka a Jakubko😀 a nemam ani jedno jedine😂. Ked sme cakali dcerku,nevedeli sme pohlavie. Manzel zahlasil: ja vyberiem meno dcere,ty synovi. Vybral 5 mien a hned prve Erika (zial spojilo sa mi to s jednym clovekom a teda nechcela som ho dat) pod nim bolo Ema. Tak mu hovorim, Ema moze byt. Kratke ,jednoduche, pekne( a nie je ich az tak vela ako si kazdy myslí) ,tak mame Emešku- krémešku😂( to jej vymyslel bratranec,hovorime jej tak len obcas ,inak je to Ema , Emka, Emuška) a ked som cakala synov(dvojicky) - manzel hovori, ze vyber teda ty. Tak som vybrala Petra (po manzelovi) a druhe meno bol Jakub. 😂 Ale kedze chlapi nie su jednoduchi, nedalo mu to a hovori: nedame Kristiánka? Tak som mu povedala,ze ked ho tak velmi chce,tak dame a tak sme prisli ku Kristiánkovi. Az potom som zistila,ze znamena krestan a to ma u mna velke plus😊
Preto odkazujem autorke, nech rozhodne manzel😀

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
misenka3
8. nov 2021

@zazvorka87 mali sa volat Peter a Jakub, ale volaju sa Peter a Kristián

misenka3
8. nov 2021

@zazvorka87 ja nepoznam ziadneho Izaka, iba z Biblie😀 To je ozaj pekne meno

0silvia0
8. nov 2021

@misenka3 ved je v poriadku, ze sa ti meno Kristian paci, ale snad sa moze zasa mne nepacit, nie? Podla mna je ok, ked sa paci kazdemu nieco ine. A autorka chcela nazor na vybrane mena, tak som ho napisala ako mnoho inych diskutujucich.

misenka3
8. nov 2021

@0silvia0 v poriadku😀

0silvia0
8. nov 2021

@zazvorka87 vyber mena Izak je naozaj zaujimavy, toto meno je naozaj netradicne, ale velmi sa mi paci.

jazernica
9. nov 2021
Používateľ jazernica je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jazernica.

Dano
Domco/ Nik
Kiko

Za mňa Dominik

luna379
9. nov 2021

Mne sa najviac páči Kristián

mon29
16. nov 2021

@ki_ki2 nechapem ako mozu napisat ze Kristian a Dominik sa nehodia dospelemu🤣🤣..by som chcela vediet preco.
Mne sa nepaci Daniel pride mi to ako take neukoncene meno a po otcovi by som nedala uz vobec. Poznam 4 dospelych chlapov s menom Domink a ani jedneho nevolaju Domino.. dvoch volaju normalne Dominik ,jedneho tajdo, daliseho Nik a vsetci su uzasni a srdecni chlapi.. kristiana poznam jedneho a volaju ho kristi.. inak mala som podobnt vyber ako ty (Dominik, kristian a krištof).

drimonna
8. feb 2022

Mne sa náhodou meno Kristián/Kiko páči 💜💜

lenkadenisa
15. feb 2022

Môj muž je Daniel, takže hlasujem za Daniela. Ak budem mať syna, bude Danko. Mužov brat je Dominik, to meno sa mi nepáči vôbec.

poleva
15. feb 2022

Kristianko 🙂; máme doma ...pre nas najkrajsi chlapcek a najkrajsie meno

sekanoval1
15. feb 2022

@ki_ki2 Daniel ❤️ V škôlke som mala kamaráta s týmto menom a už vtedy som vedela že raz budem mať syna Daniela, už má 5rokov 🙂 Najkrajšie meno. Náš druhý syn má meno po ockovi a je hrdý že má jeho meno

rainee
16. feb 2022

Co tak varianta Christian? Ako tu bolo spomenuté, Kristián bude na 90% Kiko, Dominik Domino a Daniel jeleň. Ale každé meno sa dá sprznit. U mňa je top Alex a David.