Meno pre dcéru: Tereza, Daniela, Lenka

7. okt 2022

Ahojte. Nevieme sa rozhodnúť. Ktoré by ste vybrali spomedzi:
Tereza (páči sa nám najviac ale nie je moc "tvrdé"?)
Daniela
Lenka?
Priezvisko slovenské klasické, hodí sa ku všetkým 3. Vďaka za názory, pomôže to.

matinaa
7. okt 2022

Jednoznačne za mňa Lenka

pribinak
7. okt 2022

Daniela, Danka. Krásne nadčasové meno

nelca84
7. okt 2022

Daniela je moje obľúbené, také aj pre dievčatko, aj pre damu.

janickacrazy
7. okt 2022

mne sa páči Tereza, krásne meno, máme v rodine

ivuska_3
7. okt 2022

Tereza, mala som ho aj ja v užšom výbere ale odhovorili ma.

autor
7. okt 2022

@ivuska_3 hej a prečo? :D

h2o2
7. okt 2022

Daniela

autor
7. okt 2022

@nelca84 presne, také elegantné akokeby 😁

gladys_07
7. okt 2022

Vsetky tri velmi velmi pekne. Za mna Daniela (Tereziek je vela a pri mene Lenka trosku prekaza ten zdrobneninovy tvar ako oficialna verzia, najma neskor pri dospelej zene)

ivuska_3
7. okt 2022

že znie tvrdo a že Terezy sú zlé :D ale to je samozrejme hlúposť.. Ako sa blížil termín, tak som viac inklinovala k inému menu a bolo rozhodnuté 🙂

majulino
7. okt 2022

@gladys_07 som 33 ročná Lenka a vôbec to nevnímam ako zdrobneninu. Skôr mi prekáža, keď ma volajú lenočka

veronika3110
7. okt 2022

aj my máme Lenku... ale nevnímam to meno ako prekážku v dospelosti, ved to je normálne meno... ako Veronika, Dominika... aj ked sa dá volať aj Verona a Domina.. :D aj Lena :D niektoré sú aj krstné také, že Lena..

aeruginosa
7. okt 2022

Z tychto je jednoznacne najkrajsie Daniela. Nie je velmi okukane, hodi sa dievcatku, aj dospelej zene. Potom Lenka je este celkom ok a Terezu by som vobec ja osobne nedala.

lubina
7. okt 2022

Tereza, to je pekne meno

ibrunova
7. okt 2022

Ja mám Lenku ❤️ celkom ojedinelé meno momentálne

zardanka
7. okt 2022

ja som Daniela..a som spokojna s menom 🙂 volajú ma Daniela , Danielka..

almia
7. okt 2022

Najviac z týchto sa mi páči Daniela potom Lenka a Tereza vôbec aleze vôbec...to už potom aspoň Terézia..

simona20201309
7. okt 2022

Akokoľvek sa rozhodnete, všetky tri sú krásne. Vôbec sa ti nečudujem, že sa nevieš rozhodnúť. Ani ja by som nevedela, preto ti nepomôžem 😄
Asi by som už len išla podľa sympatií ktoré sa mi s daným menami spájajú s ľuďmi. Ale ešte aj tie Terky, Danky a Lenky sú všetko zlaté osobky 🙈.
No tak nič iné ti neostáva, len porodiť tri dievčatka hahahh. Začni Lenkou 😇

lucynecka
7. okt 2022

Urcite Terezka, krasne meno 🙂

0silvia0
7. okt 2022

Terezu som aj ja chcela. Ale v mojom okoli to bolo pred 18timi rokmi mega frekventovane meno, nechcela som aby ich bolo 10 v triede. Tak sme dali Magdalenu. Je jedina vsade naokolo.
Mne osobne sa z tvojich troch mien paci Daniela.

stanulienkat
7. okt 2022

Tereza

stanka562
7. okt 2022

Za mna Tereza 😊 ak budeme mať dievčatko tak máme na zozname toto meno 😊

larisa
7. okt 2022

Daniela.

panizima
7. okt 2022

Terezka

lenka2710
7. okt 2022

Mne sa páčia všetky, ja som Lenka 😂 babku mam Terezku aj kamoška ma Terezku, pekne meno a Daniela sa mi páči ale len keď ju tak budeš volať, zdrobnenina sa mi nepáči 🤷‍♀️

autor
7. okt 2022

@ivuska_3 haha aj mne také veci hovoria, dokonca som poznala jednu veľmi zlú osobu s týmto menom ale podarilo sa mi odosobniť.

autor
7. okt 2022

@simona20201309 no tak to mám čo robiť 😂 ...áno všetky sú pekné. Celkovo je veľa pekných dievčenských mien 🙃

autor
7. okt 2022

@lenka2710 hej mne sa nepáči konkrétne zrobnenina Danka. To budem vraždiť pohľadom ak tak budú hovoriť(a ak to meno dáme) :D

autor
7. okt 2022

Tie čo ste písali o mene Tereza, vidím že to meno je buď nenávidené alebo milované :D

simona20201309
7. okt 2022

Tak máš o problém menej. Nedávaj Danka. 90% ju tak bude volať. Mne sa páči aj Danka. No poznám jednu Danielku a všetci ju volajú Dandy. Možno ide aj o zvyk. Ako naučí, tak bude

joesvk
7. okt 2022

Všetky 3 mená pekné. Mne sa z nich najviac páči Lenka.