Ester a Lilith

28. máj 2023

Mám vyber zúžený na Ester a Lilith. Vôbec sa neviem rozhodnúť, napadlo ma aj dať dve meno, že by bola ester lilith, ale doteraz som neprišla na význam toho dávať niekomu dve mená

rebrambora
29. máj 2023

Coooo zenyyy....
Mne by sa pacilo, kebyze ma moje meno vyznam 'Demon'.

h2
29. máj 2023

Autorka, v tom, že nikto nepremýšľa nad týmito vecami, keď sa niekomu predstaví, sa veľmi mýliš. Práveže každému pri zvláštnom mene hneď napadne to jediné, čo o ňom vie. Keď moja sestra niekomu povie, že sa volá Eva, nikto nemá poznámky o prvej žene, Adamovi, raji, hadoch, jablkách.... Lebo Eva je pomerne bežné meno. Zato môžeš hádať, čo som už stokrát počula od ľudí ja, keď sa predstavím, ako Hedviga.

hariet
29. máj 2023

Ludia tak maximalne zdvihnu obocie a pomyslia si svoje. (V lepsom pripade nebudu komentovat). Co si bude mysliet a zazivat s menom tvoja dcera, to je uz vec, na ktorej ti snad zalezi.

vanessad15
1. jún 2023

Lilith je za mňa krásne meno.

zooeynka
1. jún 2023

Podla inej tradicie bola Lilith krasna a cista bytost a muzi, ktori po nej tuzili ju nemohli mat, jej krasa ich(nadrzancov)privadzala do sialenstva a vyhlasili ju za necistu, diablovu nevestu a bla bla tie kecy ohrdnutych muzov aby ju mohli znicit. Ktovie ako to naozaj bolo....

lilianakraso12
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
wiccawicca
22. júl 2023

Ester je pekné meno

lilianakraso12
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kjushka69
8. aug 2023

@melanta Lilith bola adamova prva zena ktora sa povedala ze su si s adamom rovnocenny a nechcela sa mu podriadit boh ju za to vyhnal z raja a stala sa matkou demonov. Moja dcera sa vola Lilith sa som rada ze ma silne meni po zene ktora sa mala vzopriet samotnemu bohu ked sme pri biblii. 💋

zooeynka
9. aug 2023

@kjushka69 ...by ma zaujmalo kto prvy vymyslel tento drist....mentalne nemohol byt ok

kjushka69
14. aug 2023

@zooeynka podla mna je kazdeho vec ake meno da dieťaťu. Mne sa páči Lilith tak som dala Lilith.

hladamematku
14. aug 2023

No a priezvisko?? Ak bude v štýle kyblikova alebo iná Slovenska ova tak je to na sebevrazdu

panizima
14. aug 2023

Esterka