Meno Adela

19. nov 2022

Ahojte dievčatá, máte doma Adelku? Ako ju voláte?

adeladulova
19. nov 2022

ahoj, mna volali Aďa, sestru Barboru sme volali Baďa 😃 ale na strednej ma zacali volat Adel, Aďuš, Adelis, Andula, v jednej praci kolegyna Ady. Inak mi ostalo Adel a som s tym ok.

celka12
20. nov 2022

@adeladulova jeej, aj ja mám Adelku a Barborku🙂, doma sme volali Adka a kamaráti ju volajú Ady, Barborku doma pekne celým menom a kamoši ju volajú Boba, priateľ Bobka

ada85
20. nov 2022

Pekné meno

petruldo
20. nov 2022

brat má Adelu, voláme ju Adelka, ja občas Adel - to keď moc vymýšľa, jej matka ju vtedy volá Adelisko 🙂

maribell
20. nov 2022

Ja som chcela Adelu ❤️ takže brucho som oslovovala Adelka, Adel, Adelik 😁 .. narodil sa Artur 😅

basska_b
20. nov 2022

Adli ju volame 😄 to vymyslela sestra, lebo ona je Klarka - Klári, tak sestra je Adli. Ale volame ju aj Adelínka, Adeli. Zatial je malicka, nema ani 3 roky, ked bude vacsia, bude mat nejake drsnejsie prezyvky 😃

lalala94
20. nov 2022

Adelu nemám, ale krásne meno. 🙂

sonetta
22. dec 2022

Mame Adelku. V apríli bude mat 2r. Najčastejšie ju voláme Adelka ,Adel.obcas Adelik,Adeli,Adelinka..a keď niečo vyvedie Adelina alebo Adeluša. Všetci doma neznasame,keď jej niekto povie Aďa,hlavne moja mama ju tak volá.

eba7
22. dec 2022

Tiez mam Adelku a volame ju Adelka, Adeli, Adelina alebo Adi 🙂

gubcikova
22. dec 2022

Ja som Adela a predstavujem sa Aďa.Volaju má od mala Aďa,Aďka,niekto Adel a kamarát Andulka 😁

lia2022
30. dec 2022

My sme tiež mali vybraté meno pre dievčatko Adela. Pre mňa najkrajšie meno ❤. Zrejme by sme ju oslovovali normalne Adelka,Adela..ostatne skomoleniny sa mi moc už nepáčia .

marllenka
30. dec 2022

Nezda sa vám to meno tvrdé? Keď je malá bude Adelka a keď väčšia Adela .. nepríde vám to tvrdé meno?

lia2022
30. dec 2022

@marllenka
áno, je to pravda že je to meno tvrdšie ale keď sme vyberali mená, tak som pri tom mene mala ten pocit a to nadšenie že áno, to je to pravé meno a aj napriek tomu že je tvrdšie sa mi strašne zapáčilo. Možno som to tak neriešila lebo aj moje meno je tvrdé. Nakoniec máme chlapca 🤣..tak možno nabudúce 😄.

k_a_j_k_a
30. dec 2022

My máme Adelku. Voláme ju Adelka, Adela, Adel, Adelik, Adelaida. Mladšia ju občas volá Ada. Plus má prezývky, ktoré s menom nesúvisia.

@marllenka tvrdé to meno nie je. Mne zase prídu tvrdé mená s R. Preto som si nikdy nevedela napr. vybrať chlapčenské meno 😁

marllenka
30. dec 2022

@lia2022 veď práve pre mňa to bolo vysnívané meno a aj mám doma krásnu Adelku ..no keď jej mám povedať Adela príde mi to hrozne tvrdé..až mi z toho do plaču... Že prečo mi to vtedy tak tvrdo nepripadalo.....

lilianakraso12
Odpoveď bola odstránená
Zobraz