Meno pre bábätko

19. sep 2022

Ahojte... poraďte pekné meno, aj dievčenské aj chlapčenské, nechceme vedieť pohlavie 😀
zvažujeme úplne klasické meno z kalendára...len nás zatiaľ žiadne neoslovilo...
Ako sa volajú vaše detičky? Nejaká inšpirácia;)
Ja som Katarina, manžel Michal, nechceme žiadne zahraničné mená ako napr. Noemi, Marcus atď. ďakujem🙂

autor
19. sep 2022

@stanislavicenka presne moj toto hovori... Simonka silonka, urcite simonku nieee 😀🤦

miroslava278
19. sep 2022

My máme Ondreja.

drimonna
19. sep 2022

Tak toto je teda riadna sprostosť. 😃 Volám sa Simona, ale silonka mi nikdy nikto nepovedal a ani mňa samú to nenapadlo...

beata_k
19. sep 2022

Matej a Marina

lilope
19. sep 2022

@autorka Martin a Júlia

autor
19. sep 2022

@drimonna 😀😀on skôr vymýšľa prečo take meno nie, ja som to tiež nikdy nepočula aby simonu volali silonka 😀 muži 🤦😀

puupava15
19. sep 2022

My máme Zuzku, Matka a Miška. Pekne slovenské mena, použiteľné pre dieta a aj pre dospeleho.

lucka1197
19. sep 2022

My máme Alexandru a Richarda ❤

vlucifuk
19. sep 2022

Klára, Alžbetka, Hana, Johanka, Tomáš, Ondrej

mon29
19. sep 2022

@autor dceru mame Líviu, pre dceru to bolo pre nas celkom jednoduchy vyber.. ale pre syna cista katastrofa🤣 presna ako tvoj take mena hodil do eteru,ze sa mi oci vygulali..zas moje zhovadil furt nejakym komentarom,prirovnaniu alebo "lebo pozna takeho a je kkt,debil,atd.. ja som chcela Roberta alebo Kryštofa..manzel Dominika alebo Tomasa.. chudak este ani v porodnici nemal meno🤣 nakoniec sa rozhodla matrikarka🤣 drzim palce pri vybere.

nika1971
19. sep 2022

Lukáš Martin Matej Dávid Patrik Kristián Jakub Lenka Petronela Martina Lucia Simona Silvia Karin Ela

athom
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzi0911
19. sep 2022

Mam dcéry Sofia a Soňa....
Vybrané mam pre ďalšie dieťatko...Sabina ,Tobias
Tiež nechceme vedieť pohlavie 😊

oblecenie99
19. sep 2022

Z dievčenských by sa mi páčili Alžbeta, Karolína, Marína, možno Elinor, aj keď to posledné je už viac zahraničné.. No a chlapčenské - nuž - ja som vedela, že bude chlapec a meno sme nemali vybraté ani po podaní vyvolávačky a to som aj 4 dni prenášala :D V zálohe boli Oliver, Emil a Viliam (mrzí ma doteraz, že nie je Viliam) a napokon je malý Gabriel.

antonka
19. sep 2022

My máme doma Jožka (dedene po generácie 🙂 ) samka a keď zistíme pohlavie uvidíme či bude Sabína alebo Júlia, či Dávid 🙂

maria9865
19. sep 2022

David, Johanna, Marek, Viktoria

simonecka145
19. sep 2022

@anjelicek26 sranda naša mala sa vola Amelia a keby je chlapec tak by bola Bruno🙈

simonecka145
19. sep 2022

Moj zoznam mien ktoré sa mi páčia sú Amélia, Tiana, Elisa, Valentina, Alina, Samia, Ariana, Liana, Linda, Zoe, Eliana, Karin, Emily, Amia, Salma, Alexia, Melánia, Lea, Nadine, Paula, Linda, Leon, Robin, Ruben, Alan, Maxim, Marko, Noel, Lucas, Mateo, Timon, Liam, Oscar, Aleš

arasidka123
19. sep 2022

My máme Lukáša, Luciu a Richarda a o pár dní by mala pribudnúť Zuzanka 😊

karollka21
19. sep 2022

My máme Júliusa, Editku a Idku.

tesari
19. sep 2022

Ja mam Slavomira a volame ho Slavi, Slavko. Pacilo sa mi aj Rastislav, dievcenske Klara, Alica, Sarlota,...

eva233
19. sep 2022

Anna, Hana, Mária, Alžbeta, Klára, Jana,
Juraj, Matúš, Marek, Tomáš, Jakub, Patrik, Ján
My máme Jonáša 😉

kikus1612
19. sep 2022

Vaneska 🙂

arcanne2
19. sep 2022

My máme Jozefa a Tatianu, teraz čakáme tretie a to bude Ondrej alebo Mária (tiež nechceme vedieť pohlavie)

filipka250
19. sep 2022

My mame Tamarku Filipka a Tanicku.

alexzoja
19. sep 2022

Pre dievča Soňa a pre chlapca Martin

janinkalc
19. sep 2022

Naši synovia sa volajú Branislav, Radovan a Zoran. Sú to klasické mená našich slovanských predkov

snehovica
19. sep 2022

Ja mám doma : Natáliu, Karolínku, Viliama a Olíviu. dalsie mená ktoré sa mi páčia a mám v zálohe sú Krištof, Gabriel, Viktória , Melánia alebo Evelínka

sonia1712
19. sep 2022

Naše deti majú nádherné tradičné mená, mozno sa inšpirujete - Peter, Elena a Juraj☺️

danuska120
19. sep 2022

Matúško🥰🥰
Patrik😍
..a dievčenské mame Vanesku .🌺