Poraďte dievčenské meno pre dieťa

michaelasadlak
1. apr 2020

Ahojte kočky , s priateľom sa nevieme rozhodnúť aké meno pre dieťa keďže páčia sa nám obe , preto sa Vás pýtam buď Vanessa alebo Charlotte ? Chceli by sme mat niečo iné 🙂 poprípade hoďte niake netradične meno pre dievčatko

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
semila001
1. apr 2020

Diana . Dianka.Dia
Nepoviete skaredo

juliet86
1. apr 2020

@michaelasadlak a co tak sarlotka? lotka? co sa lepsie jodi k priezvisku? aky maju tieto mena vyznam a povod? babskych netypickych mien ke bilion super. lesana zoja zina nada agata masa lydia

gabrielikta
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
martinals
1. apr 2020

Mne sa viac páči Vanessa ale aj Emily,Mia, Stela, Zoe

janci05
1. apr 2020

Juliana, Zoja, Diana...Z týchto tvojich ani neviem, záleží od priezviska, ako sa hodí. Asi Vanesska.

fineta
1. apr 2020

Charlotte z tychto dvoch. Je to krasne meno.

19barbi19
1. apr 2020

My sme tiež zvažovali Charlotte, alee bojím sa, aby ju nevolali Šárka...to sa mi nepáči...🙄

gabrielapatrik
1. apr 2020

@michaelasadlak nám by sa Charlotte nechodila, ani k priezvisku ani celkovo k štýlu žitia 🤣🤣🤣. Ale mam známu, takú kocku vždy tip top aj ona aj mala ma Charlottku a úžasné jej to pristane aj som dumala, že škoda, že nám sa nehodí.

angelsue712
1. apr 2020

@michaelasadlak mne sa viac paci Charlotte, ale skus si obe mena napísať na papier aj s priezviskom a uvidíš, ktoré ti ide lepšie,, do ruky" alebo urob ak môžeš to co ja... Nevedela som sa rozhodnúť medzi dvomi menami tak som do izby dala na zem papieriky s menom a čakala som na ktorý stupi pes a on ihneď isiel k jednému a tam si ľahol a bolo vybavené 😆

babi81
1. apr 2020

@michaelasadlak charlotte aj za mna 🙂

prea
1. apr 2020

Netradične nech sa páči Zuna, Prea, Zorana, Susi, Lejla, Lola, Lili

fiafia
1. apr 2020

@michaelasadlak duevcatko u nas Charlotte volaju Loti alebo Lotka. Vanesiek je aspon u nas v okoli doat. Ja som velmi chcela Nataliu

gabrielikta
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mati31
1. apr 2020

Charlotte, toto meno je aj u mňa na zozname do budúcna 😃

sandrika1986
1. apr 2020

Mne sa paci Vanessa 🙂 Alebo Nicol, Vivien, Sandra, Karin, Chiara, Scarlet, Adriana, Natalia, Liana, Lilien, Elissa, Yasmine, Karolina, Klaudia, Laura, Miriam, Izabela, Lenka, Lea, Lejla, Bianca, Dominika, Diana, Livia, Simona, Veronika, Inna, Sarah. 🙂

h2
1. apr 2020

@michaelasadlak Z týchto dvoch sa mi viac páči Vanessa. Ale ak chceš naozaj netradičné, tak to už v dnešnej dobe nie je ani jedno z týchto mien. Hlavne Vanessa je už až príliš časté.
Ešte si skúste, ktoré sa viac hodí k priezvisku.

michaelasadlak
autor
1. apr 2020

@sandrika1986 ďakujem tu mám teda naozaj z čoho vyberať 🥰🤣

basska_b
2. apr 2020

@sandrika1986 Dobrý vkus na mená, skoro všetky sa páčia aj mne, len ešte toľko dcér porodit 😂

ivangeline
2. apr 2020

Vanesa je podľa mňa tradicnejsie. Takže ak ide o výnimočnosť, tak to druhé... Inak ja nie som ani za jedno. 😂😂Naša tretia, ak bude, bude Veronika.

takacovama
2. apr 2020

pekne mena ale neviem treba si ho skusit aj napisat k priezvisku a jedno sa bude hodit isto tak povediac najlepsie. skuste to aj tak a uvidite, no mne sa charlotka moc paci

michaelasadlak
autor
2. apr 2020

@ivangeline mne sa práveže Veronika nepáči nevedela by som si predstaviť mat dieťa s takym menom 😂 čiže asi fakt 100ludi 100 chuti a platí to aj pri vyberaní mena 😃

miriam11
2. apr 2020

@michaelasadlak cudzí ľudia na fóre vám majú vybrať meno pre Vaše dieťa?????

michaelasadlak
autor
2. apr 2020

@miriam11 nikde nepíšem aby mi vybrali meno pre dieťa 🙂 vybraté máme páčia sa nám obe tak prečo by nemali napísať svoj názor na mena poprípade sem napísať tie čo sa páčia Im ? Neprosím ich o KONKRÉTNE meno ale o to z ktorých ja vybraté mám 🙂

gondyo
2. apr 2020

šarlota...aj tak je v rozšírenom kalendári...a nevyzerá to tak zle nie?ľahšie sa bude písať učiteľke v škôlke

miriam11
2. apr 2020

@michaelasadlak bez komentára. Nemám slov. 🤮

gondyo
2. apr 2020

nám sa tiež páčilo asi10 mien pre dieťa a neviem či by sme si vybrali...páčili sa nám všetky,každé malo šmrnc...malá rada pomôže

petulda333
2. apr 2020

Z tych viac charlotte.. Ja mam natasku. A tiez netradicne, vsade pocuvam, ze ziadnu nepoznaju a ci je natalia a len ju natasa volame 😁 ale ja som chcela meno na N, ci by to bol chlapec ci dievca. Pacilo sa mi aj Nadja ale muz nechcel

michaelasadlak
autor
2. apr 2020

@petulda333 nadju mám sestru a to je fakt jedine dievča ktoré poznám s takym menom😅

petulda333
2. apr 2020

@michaelasadlak ja ziadne a tak velmi sa mi paci to meno ❤️