Timon verzus Timotej

biba1111
28. mar 2020

Ahojte žienky🤗. Poraďte nám prosiiim. Rozmýšľali sme nad menami Timon alebo Timotej. Dohodli sme sa že Timotej ale mne začal teraz chodiť viac po rozume Timon.Chlapovi sa viac páči Timon ale ja sa neviem rozhodnúť 😓🙂

monika6162
28. mar 2020

Timon! Ja neviem, mne Timotej pripomína vždy tu kozmetiku 😀

aniele
28. mar 2020

Mne príde pri mene Timon vždy na um len Shakespeare a jeho Timon Aténsky. Takže pre mňa skôr Timotej (aj keď nie som veriaca).

bobula46
28. mar 2020

Tak moje vysnívané je Timotej. Aj ako dospelý sa bude asi lepšie predstavovať. A mne zas Timon príde ako z rozprávky (Timon a Pumba 😁).
A Timotej má meniny myslím v januári, ja som pozerala pri výbere mena aj na rozloženie, nech nemá všetko v jednom mesiaci

dian32
28. mar 2020

Aj ja by som sa priklonila ku Timotejovi... 🙂

didaa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
koniarova
28. mar 2020

Ani jedno

maya_zilina
28. mar 2020

Timotej je krajsie ako Timon.. ale mam znamu a ta dala Timko.. takze ja by som asi dala tretiu moznost(Timko)

0silvia0
28. mar 2020

@biba1111 aj tak obom budu hovorit timo, ja mam rada muzne mena, timotej mi pripada take makke meno, takze za mna timon.

aylinn
29. mar 2020

@biba1111 ak mate iba tieto dve na vyber tak lepsie je Timotej.. pride mi take vznešenejšie..Timon je take rozpravkove vhodné tak do 15r... neviem si asi predstavit ze bude chalan nejaky advokat alebo riaditel nejakej uspesnej firmy a predstavil by sa na meetingu ze teší ma Timon xy.....

miadi
29. mar 2020

Toto by som nenechala druhych aby mi meno przdnili alebo schvalili. Proste si vyber sama pozri aj na to aky mà to meno vyznam a ako ti ide cez usta lebo ty
To meno povies billion x a ktore sa viac hodi k priezvysku.

danica2711
29. mar 2020

@maya_zilina no chcem vidieť dospelého chlapa, ako sa predstavuje Timko... ten bude na svoju mamičku spomínať s láskou, keď uvidí úškrny svojich napr. obchodných partnerov...

eriksonka1234
29. mar 2020

@biba1111 ja by som asi dala Timon, príde mi muznejsie

lucyluv
29. mar 2020

Mne zas timon pripomina surikatu z levieho krala 🙂 mne sa paci viac Timotej, ani neviem preco, aj ked to mi zas pripomina sampon 🙂

stanulienkat
29. mar 2020

Ani jedno

melli88
29. mar 2020

@biba1111 tak si ho povedz s priezviskom. Lebo meno davas do zivota. Raz pride na pohovor o serioznu pracu. Budu ho denne oslovovat. Dostane menovku...

dzejsik
29. mar 2020

@biba1111 Timon znie ako z Levieho krala, ten diviak. Timotej je krasne meno, z ktoreho si v skole spoluziaci nebudu utahovat. To Timon je rovnako odveci ako Kicurove krstne meno Kajetan 😑

michalka4193
29. mar 2020

My máme Timon 🤩😍

zowie
29. mar 2020

@biba1111 Timotej je pre mna vzdy len sampon

martina2ve
29. mar 2020

Uff ja by som nedala ani jedno. Timon mi pripomina toho levika z rozpravky Levi kral a Timotej caj alebo tu kozmetiku. Nic proti,ale Slovaci by strasne radi isli s dobou a davali detom moderne mena, pritom nerozmyslaju castokrat ,ci sa hodia k priezvisku a potom prichadzju rozne skomoleniny a zdrobneniny. Uz som pocula Džimíček,Džiminko- Jimmy ,Zaruška, Zarinka -Zara .atd

melli88
29. mar 2020

@martina2ve timon nebol lev ale surikata

koniarova
29. mar 2020

@melli88 to je jedno, zver ako zver.🤣

biba1111
autor
29. mar 2020

Ďakujem vám krásne za nazory .Ku priezvisku sa hodí aj jedno aj druhé. Ostaneme asi pri tom Tomotejovi💙.Ako sme sa dohodli na 1x nejdem vymýšľať lebo budem ľutovať. Tiež mi príde do budúcna lepšie.

tortelinka
29. mar 2020

@didaa neviem akú hodnotu má tvoj prispevok....uraziť?

tortelinka
29. mar 2020

@martina2ve Timotej je staré biblické meno, nechápem ako ho niekto zaradí do kategorie džesika a pod..

didaa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maxxim
29. mar 2020

@biba1111 za mna Timotej a dievca Nadežda😁

biba1111
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
biba1111
autor
29. mar 2020

@tortelinka Mám ten istý nazor.Timotej je v obyčajnom kalendári a už velmi dlho .Nie žiadne dopísané v rozšírenom alebo podobne. Nepríde mi ako nejaké moderné , zahraničné a neviem aké.

tinapa
29. mar 2020

@didaa Ani mne sa nepáči ani jedno.. Myslím, že názor si tu môže povedať každý. Autorka sa môže nad tým len pousmiať a ísť si ďalej s Timotejom, no nie? Tiež je to jej vec..

hariet
29. mar 2020

@biba1111 tiez sme rozmyslali medzi tymito dvomi menami, podla mna su velmi pekne. Este aj alternativna verzia Tim, Timi je super. Napokon sme sice vybrali inak, ale Tim sa mi stale velmi paci. Medzi Timon a Timotej sa prikladanm k Timonovi. Urcite vyberiete to prave meno, neboj nic 🙂