Zahraničné meno pre dieťa

15. dec 2020

baby poraďte mi prosím nijaké zahraničné meno pre dieťa lebo už sme s toho zúfalí

zuzkalujza
15. dec 2020

https://www.babynames.com/

skús pozrieť tu, ja som tu našla druhé meno pre dcérku "Tamia"

lrnka
15. dec 2020

My mame Lucasa a pre dievčatko Saskia Sofia Timea a pre chlapčeka Marco Tobias Sebastian

andreakg
15. dec 2020

Prepáč,ale chceš nijaké alebo nejaké,je to rozdiel

ninusa221
15. dec 2020

Mme sa pre chlapca začalo páčiť Matteo

basska_b
15. dec 2020

A chlapec alebo dievča?

anjelicek26
15. dec 2020

Ako mozete byt zufali... napis hlavne priezvisko, pohlavie, takto sa ti neda poradit dobre. Ako anonym vies odpovedat, ked napises odpoved a kliknes dole do prazdna, az potom sa to odosle... je s tym dost problem... My sme vyberali internacionalne znejuce, neskomolitelne mena, kde mi nevadila ani skratena, ani dlha forma a vseobecne to znelo "uchu lahodiaco" a nie som zastanca uplne extravagantnych mien alebo mien, ktore ani diva koza nevie, ako sa teda pise... Mame Alexandru, Maximilian, Benjamin a Rosalie a nemenila by som. Mena sa im hodia a nestazuju sa 🙂 Na nevyuzitom zozname nam ostala Hannah, Eloise, Elizabeth, Anna, Klara, Karolina a s chlapcenskych Florian, Gabriel.

autor
15. dec 2020

@anjelicek26 priezvisko je zahranične a potrebovali by sme aj chlapčenské aj dievčenské meno keďže čakáme dvojíčky

autor
15. dec 2020

a priezvisko sa načína na P a končí na R

anjelicek26
15. dec 2020

Takze dvojicky parik 🙂 To je mile 🙂

Anabela & Leonard
Emma & Wiliam
Oliver & Olivia

Napriklad 🙂 Prajem vela stastia pri vybere 🙂

autor
15. dec 2020

@anjelicek26 ďakujeme😉

oli18
15. dec 2020

Je tu uz milion diskusii na tu temu, naco zase nova?

maria037
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lusyyy36
15. dec 2020

Ja mam Sabrinu, ked sme jej dali meno tak vsetci ze coo, ale teraz (bývame v at) a veľa ludi, ze aké pekne meno ma. A hlavne nema ho vela ludi, resp. Pozname dve, dcerina kamoška a ucitelka

blanblan
15. dec 2020

Mam tu po ruke francuzky kalendar tak dam nejake perly : Hippolyte, Fiacre, Baudoin, Tanguy a potom moje oblubene (citaj so slovnikom): Amour, Aimé, Bienvenue, Narcisse, Modeste, Leger, Parfait....A otazka ostava co z toho je pre chlapca a co pre dievca👽

deti95060810
15. dec 2020

Arzia - staré perzské meno

maja637
15. dec 2020

Pre dievča: Ivy, Alice, Georgia, Madeline, Holly, Indiana,Harper
Pre chlapca: Levi, Leo, Zach, Archie, Tyler, Elijah ,Hayden,Ajax, Kiwi, Danish

damoska
15. dec 2020
Používateľ damoska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od damoska.

Bianca, Damiana, Melissa, Yasmina, Diana

diana999
15. dec 2020

@maja637 MMM kiwi

dyala1067
15. dec 2020

My mame dvojky Maxime a Vivianne, kombinacie dalsie boli Felix a Lola, Veronica a William

lelemizuo
24. dec 2020

zdravim,ako je to s menami zo zahranicia na matrike co schvalia a pod...co treba robit ? dakujem pekne sviatky zelam

mnamko
2. jan 2021

Aneta Dean
Deana Marco
Vivien Viliam

oktobermimi
9. mar 2021

Manzel.je Srb cize potrebovali sme tak aby aj aj rodiny vedeli a neskomolili a tak mame Alessu R🥰

oktobermimi
9. mar 2021

Och a tiez davame.dvojky, chalpcov jeden bude Mihajlo, a druhy sa este rozhodujeme ale.tiez siahneme po niecom cudzom😂